Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

τι ανέβηκα σκάλα ρε μαλάκα;τώρα την ανέβηκα;

 

λες και το rank κάνει κάποιον τραγικό ή όχι,για αυτό σας λέω δεν μπορείτε να καταλάβετε τίποτα,και δεν αξίζει κανείς να μιλήσει σοβαρά μαζί σας.

 

δεν ξέρω αν είστε πραγματικά έτσι ή αν το παίζετε.

 

Πραγματικά είναι το fake φαίνεται δεν θέλω να πω Names.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά είναι το fake φαίνεται δεν θέλω να πω Names.

να πεις, θέλουν παρέα exile και spirakos

 

 

:happyforever:

Link to comment
Share on other sites

σου είπε κανεις οτι είμαι μάγκας;;

 

εκτός αν πιστεύεις οτι οποιος δεν είναι ένας σπύρος που κάνει τον καραγκιόζη και γελάει μαζί του όλο το φόρουμ,είναι μάγκας.τότε ναι,είμαι.

 

μπροστά απο το pc τι;

χαχα

 

μαλάκα σκληροπυρηνικός + mad δεν θα θέλα να το πεις σε μένα αυτό θα με πόναγε.

Link to comment
Share on other sites

να πεις, θέλουν παρέα exile και spirakos

 

 

:happyforever:

 

Δεν πήγαινε σε αυτούς ρε σου είπα αυτοί είναι πραγματικοί.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η δουλειά μου σαν μέλος είναι να έρχομαι να κάνω χαβαλέ με αυτούς που τον σηκώνουν τον χαβαλέ και όχι με αυτούς που υποκρίνονται ο,τι κάνουν χαβαλέ και να σχολιάζουν τον κάθε ένα με τα κουσούρια τους.... 

βασικα δεν κανετε χαβαλε. το μικρο σπιτι στο λιβαδι κανετε παρεα με το forever happy (((  :happyforever: ))) που πλεον δεν ειναι forever alone γιατι βρηκε φιλους.

 

 

oso gia to mprosta apo  to pc enow oti pisw apo ena pc oloi mas eimaste kati allo apo auto pu eimaste pragmatika mprosta apo to pc ;)

μονο εσυ το πιστευεις αυτο. δες παρακατω.

 

an esi dixneis se kathe akiro sto forum k stus "web friends" tin pragmatiki su prosopikotitta tote ti na su pw?!

ποιος ο λογος να δειχνεις κατι που δεν εισαι? αρα  εισαι ψευτης γενικα κ δεν εισαι ευχαριστημενος απ τη ζωη σου κ τις επιλογες σου.Ειδαλλως ποιος ο λογος να δειχνεις στους e-friends σου κατι που δεν εισαι ουτε καν?χρησιμοποιησε αυτο το μεμε απο δω κ μπρος  :lied:

 

Λάθος κάνεις αυτό το τόπικ δεν ανοίχτηκε για να αραδιάζει ο καθένας την μαλακία του βασικά ναι από τη μια αλλά από την άλλη εσείς κάνετε εντελώς μη-ποιοτικές συζητήσεις.

Αμα θες να λες όλη την ώρα πίπες δεν θυμάμαι ποιος το είχε πει κάντε skype και γλύψτε ο ένας τα μάτια του άλλου με αστρική προβολή τι να σου πω...

μου αρεσε αυτο. διακρινω ενα διαφορετικο attitude πιο "στα μετρα μου" ,το τελευταιο καιρο,που πιστευω αν το ειχες μηνες πιο πριν θα ειχα σχηματισει εντελως διαφορετικη αποψη για το ατομο σου γενικα. Συνεχισε...εισαι σε ενα αρκετα καλο δρομο,χωρις πλακα.

 

 

Ο Fanky Σπύρο μπορώ να πώ είναι ο μόνος που σε έχει υποστηρίξει στο staff section.Είχε πει μάλιστα πως εσύ θα ήσουν ένας τέλειος gold αν ήσουν πιο ώριμος και λιγότερο βλακάκος.

Μην το παραξευτηλησουμε.πουλας φυκια για μεταξωτες κορδελες?απλα αντι για χαβιαρι που τρωγαν καποτε τωρα τρωτε φασολαδα.απο το να πεινασετε καλη κ η φασολαδα.
Link to comment
Share on other sites

SpirakosDafuq και να φανταστείς ότι ο Fanky δεν είναι hater.

 

Για να φανταστείς είναι ο μοναδικός από τους σταφφερς που είχε πει ότι υπό άλλες προοπτικές θα σε ήθελε στο σταφ.

 

Δηλαδή όλο το staff είναι Haters εκτός από Φανκυ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν πήγαινε σε αυτούς ρε σου είπα αυτοί είναι πραγματικοί.

α εντάξει, τώρα σε κατάλαβα.

 

:okey:

Link to comment
Share on other sites

μου αρεσε αυτο. διακρινω ενα διαφορετικο attitude πιο "στα μετρα μου" ,το τελευταιο καιρο,που πιστευω αν το ειχες μηνες πιο πριν θα ειχα σχηματισει εντελως διαφορετικη αποψη για το ατομο σου γενικα. Συνεχισε...εισαι σε ενα αρκετα καλο δρομο,χωρις πλακα.

ναι το ξέρει. του χω πει, είναι σε καλό αλλά ο δρόμος μοιάζει ατέλειωτος.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή όλο το staff είναι Haters εκτός από Φανκυ?

Δεν εννοούσα αυτό.Εννοώ ότι γενικά δεν του τα λέει αυτά επειδή είναι hater.

 

 

 

943578_694956153852892_77653535_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

επισης οποιος γραψει tl ;dr εχω πει στο βουρουντουλη να τον κανει ban!

 

επισης του προτεινα να κανει ban ολους οσους κανουν λαθος στην επιλογη των meme :3

Link to comment
Share on other sites

βασικα δεν κανετε χαβαλε. το μικρο σπιτι στο λιβαδι κανετε παρεα με το forever happy (((  :happyforever: ))) που πλεον δεν ειναι forever alone γιατι βρηκε φιλους.

 

χααχχαχα αυτό.

 

 

μου αρεσε αυτο. διακρινω ενα διαφορετικο attitude πιο "στα μετρα μου" ,το τελευταιο καιρο,που πιστευω αν το ειχες μηνες πιο πριν θα ειχα σχηματισει εντελως διαφορετικη αποψη για το ατομο σου γενικα. Συνεχισε...εισαι σε ενα αρκετα καλο δρομο,χωρις πλακα.

 

Όταν βλέπω μαλακίες δεν μπορώ σε Κωστή. Εχω καλό δάσκαλο...  8)

 

Μην το παραξευτηλησουμε.πουλας φυκια για μεταξωτες κορδελες?απλα αντι για χαβιαρι που τρωγαν καποτε τωρα τρωτε φασολαδα.απο το να πεινασετε καλη κ η φασολαδα.

 

ΧΑΧΑΧ stop it you.

Link to comment
Share on other sites

βασικα δεν κανετε χαβαλε. το μικρο σπιτι στο λιβαδι κανετε παρεα με το forever happy (((  :happyforever: ))) που πλεον δεν ειναι forever alone γιατι βρηκε φιλους.

μονο εσυ το πιστευεις αυτο. δες παρακατω.

ποιος ο λογος να δειχνεις κατι που δεν εισαι? αρα  εισαι ψευτης γενικα κ δεν εισαι ευχαριστημενος απ τη ζωη σου κ τις επιλογες σου.Ειδαλλως ποιος ο λογος να δειχνεις στους e-friends σου κατι που δεν εισαι ουτε καν?χρησιμοποιησε αυτο το μεμε απο δω κ μπρος  :lied:

μου αρεσε αυτο. διακρινω ενα διαφορετικο attitude πιο "στα μετρα μου" ,το τελευταιο καιρο,που πιστευω αν το ειχες μηνες πιο πριν θα ειχα σχηματισει εντελως διαφορετικη αποψη για το ατομο σου γενικα. Συνεχισε...εισαι σε ενα αρκετα καλο δρομο,χωρις πλακα.

Μην το παραξευτηλησουμε.πουλας φυκια για μεταξωτες κορδελες?απλα αντι για χαβιαρι που τρωγαν καποτε τωρα τρωτε φασολαδα.απο το να πεινασετε καλη κ η φασολαδα.

tl;dr.
Link to comment
Share on other sites

επισης οποιος γραψει tl ;dr εχω πει στο βουρουντουλη να τον κανει ban!

 

επισης του προτεινα να κανει ban ολους οσους κανουν λαθος στην επιλογη των meme :3

που να τα είχαμε και όλα και με σωστά ονόματα
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...