Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

πω ρε μαλάκα..

 

μόνο μξβ θα μιλάμε εμείς γιατί σε επηρεάζει το χρώμα και τα βλέπεις αλλιώς εδώ

 

 

..

Ανέκαθεν έτσι γινόταν δε χρειάζεται να το παίρνεις προσωπικά φυσικό είναι όταν μιλάμε για forum μιας και τα forum δε λειτουργούν δημοκρατικά. Ειδικά για τον Intrepid τώρα να τον αγιοποιείτε είναι αστείο.
Link to comment
Share on other sites

έχετε παρεξηγήσει τον wrd στην προκειμένη φάση..

 

 

 

 

 

 

αλλά αυτός φταίει που είναι περίεργο αγόρι

 

Link to comment
Share on other sites

Ανέκαθεν έτσι γινόταν δε χρειάζεται να το παίρνεις προσωπικά φυσικό είναι όταν μιλάμε για forum μιας και τα forum δε λειτουργούν δημοκρατικά. Ειδικά για τον Intrepid τώρα να τον αγιοποιείτε είναι αστείο.

μα βρε μαλάκα μου λες ότι σου μιλάω σοβαρά, τα ίδια κάνει ο δασκ και μου έρχεται να του κλέψω όλα τα πρόσωπα από το υπόγειο να μείνει μόνος
Link to comment
Share on other sites

Ειδικά για τον Intrepid τώρα να τον αγιοποιείτε είναι αστείο.

Αυτό που του λες εδώ,μόνο εσένα μπορεί να σε πιστέψει επειδή είστε φίλοι..
Link to comment
Share on other sites

μα βρε μαλάκα μου λες ότι σου μιλάω σοβαρά, τα ίδια κάνει ο δασκ και μου έρχεται να του κλέψω όλα τα πρόσωπα από το υπόγειο να μείνει μόνος

Ε εδώ μέσα έχεις ένα image δεν ήξερα ότι τρολάρεις και εδώ :plix:

και ποτέ δεν θα είμαι θετικός με intrepid, τα έχουμε πει.

Ε λογικό ρε μαλάκα όσες φορές ήταν staffer σε κάποια φάση τα παιρνε έβριζε τους πάντες και τα πάντα και έτρωγε ban αλλά παρόλα αυτά τον ξαναβάλατε στο staff άξιοι της μοίρας σας έχω να πω. Δε λέω καλό παιδί έχει τη φάση του αλλά δεν είναι για staff.
Link to comment
Share on other sites

Ε εδώ μέσα έχεις ένα image δεν ήξερα ότι τρολάρεις και εδώ :plix:Ε λογικό ρε μαλάκα όσες φορές ήταν staffer σε κάποια φάση τα παιρνε έβριζε τους πάντες και τα πάντα και έτρωγε ban αλλά παρόλα αυτά τον ξαναβάλατε στο staff άξιοι της μοίρας σας έχω να πω. Δε λέω καλό παιδί έχει τη φάση του αλλά δεν είναι για staff.

μην τα λες σε εμένα, εγώ έλειπα για μήνες και έχουμε δει χειρότερα...

 

 

nevermore,universe, zake

 

 

....

.......

..

..

......

..

.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...