Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

- Ελα αγαπη μου !!! (αντρας)

-Τι ελα ρε ανεπροκοπε ;;; Τρεις πηγε η ωρα που εισαι ;; (γυναικα)

-Μωρο μου δεν μπορεις να φανταστεις τι εγινε ! Αυτη τη στιγμη που σου μιλαω ειμαι κολλημενος στην Κηφησιας γιατι ο καπετανιος ενος Φερι-μποτ τσακωνεται με τον καπετανιο μιας τρατας γιατι λεει πως τον εκλεισε την ωρα που εκανε μανουβρα για να δεσει στη γεφυρα της Κατεχακη...πιο περα κατι παιδια ειδαν μια γυναικα υπερβαρη με μαυρα να επιπλεει και την τραβανε γιατι νομιζουν πως ειναι ο Γουϊλι και πανε να την ριξουν στο λιμανι του Ψυχικου, εν τω μεταξυ η γραμματεας μου που καθεται διπλα μου εχει λιποθυμησει γιατι την επιασε ναυτια και εδω και ποση ωρα μου κορναρει ενας τρελος που εχει γεμισει το φορτηγο του με ζωα και την εχει δει Νωε....ααααα πηρε και η μητερα σου τηλεφωνο και μου ειπε πως ο πατερας σου τρελαθηκε εχει φορεσει στολη δυτη και κυνηγαει με το καμακι την κουνιαδα του και φωναζει 52 χρονια ναυτικος τετοια φωκια δεν ξαναδα...σου λεω χαμος αγαπη μου !!!

-Τιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ;;;;;;; Ακουσα καλα ;;;;;;; Δεν μιλας σοβαρα ;;;; Τι δουλεια εχει ρε αλητη η γραμματεας σου στο διπλα κάθισμα ;;; Αυτο ηταν χωριζουμε, παιρνω τα παιδια και το φουσκωτο και παμε στο εξοχικο στο Βυρωνα....γειαααα...

-.........!!!!!! Γυναικες.....

Link to comment
Share on other sites

Αν στα αγγλικά το sex με 3 άτομα το

λένε "threesome" και με 2 άτομα

"twosome", τώρα κατάλαβα γιατί

μερικούς τους λένε "handsome"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock