Jump to content

[GR]Στέλνουν επίτροπο να ελέγξει τη νομιμότητα της Χρυσής Αυγής


MixMasteR

Recommended Posts

akou finito kompleksike

edw pera o allos vrizei san prin kai den kaneis tpt

akou twra fasismos

i einai forum kai kratas to kwlostwma sou san moderator kai koitas na epikratei TAKSI sto forum xwris na perneis meros kanenos kai na lockareis ta topic pou ginonte, den 8a sou lew egw ti 8a kaneis tsampa ta posts kai tin 8esi exeis

i mipws eisai ANARXIKOS kai den goustareis tin taksi edw pera kai ta 8es ola xuma?

loipon polu apla s lew ena forum einai edw den klaiw kai tpt me to na kaneis bans kai malakies

na eisai ameroliptos kai na klineis kana topic kai ta stwmata twn nikoloudwn pou katevazoun kantilia etsi kai tous upostirizeis.

ama 8es mia 8esi na min tin kataxrazese

xesmeno exw kai olo to internet den 8a klapsw gia 1 forum

kalinuxtes

Link to comment
Share on other sites

akou finito kompleksike

edw pera o allos vrizei san prin kai den kaneis tpt

akou twra fasismos

i einai forum kai kratas to kwlostwma sou san moderator kai koitas na epikratei TAKSI sto forum xwris na perneis meros kanenos kai na lockareis ta topic pou ginonte, den 8a sou lew egw ti 8a kaneis tsampa ta posts kai tin 8esi exeis

i mipws eisai ANARXIKOS kai den goustareis tin taksi edw pera kai ta 8es ola xuma?

loipon polu apla s lew ena forum einai edw den klaiw kai tpt me to na kaneis bans kai -beep-ies

na eisai ameroliptos kai na klineis kana topic kai ta stwmata twn nikoloudwn pou katevazoun kantilia etsi kai tous upostirizeis.

ama 8es mia 8esi na min tin kataxrazese

xesmeno exw kai olo to internet den 8a klapsw gia 1 forum

kalinuxtes

Οχι θα αφησω τον καθε μπασταρδο να μιλαει για εγκληματα οπως αυτα που αναφερεις

Ναι μου αρεσει να βλεπω να μιλας για 'Σαπουνια' σε ολους τους αλλοδαπους που ηρθαν για μια καλυτερη μοιρα, και τα βαζεις μαζι τους.

Αλλα εισαι ενα κολοζωο που δεν καταλαβαινει και ισως δεν καταλαβει ποτε, το τι κανει.

W/e, αφου δεν σε νοιαζει, ας σε αποκλεισω απο παντου, np

Link to comment
Share on other sites

ναι νικολουδε ουτε αυτοαποκαλεστηκα φασιστας ουτε σου εδειξα σημεια φασισμου.. σου ειπα το προβλημα μου ζωο... οι απλυτοι σας μαχαιρωνουν φιλους μου... καταστρεφουν την πολη μου.. ρε γαμω την μπιχλα τους.. μονοι τους με κανανε ρατσιστη... υπαρχουν και σωστοι υπαρχουν και οι λαθος... στο συνολο οι "λαθος" υπερβαινουν απο τους σωστους... δεν σε εχει γαμησει αλβανοπακιστανοκουρδοσυριος για αυτο μιλας ρε πουστη... δεν σε εχει κλεψει, δεν σε εχει πλακωσει για ενα πακετο τσιγγαρα... εμεις μετα ειμαστε οι "500 χρονια πισω"? που η ελλαδα εχει γινει αττικο νοσοκομειο και μπαινει οποιος γουσταρει ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ..? που ειμαστε 10 εκ. ποσοι ειμαστει και τα 2 εκ. ειναι ξενοι.. λαθραιοι/νομιμοι.. τελειο εε? να δουλευουν παρανομα... "για ενα καλυτερο αυριο" που? στην ελλαδα? ετσι οπως οι ανθελληνες την εχουν κανει τι καλυτερο αυριο να βρεις εδω.. και μου φερνουν ολη την σαβουρα... ρε πουστη δν ειναι σωστοι οι ξενοι... φερανε ναρκωτικα, βια κτλπ... δειτε τους αριθμους... δειτε την διαφορα... με τα χρονια...

δεν τους βαζω ολους μεσα... υπαρχουν και σωστοι ναι δεν λεω.. ανθρωποι ειμαστε.. αλλα τα 3/4 απο αυτους ειναι λαθος, δεν εχουν σεβασμο και ειναι εγκληματιες.. το να γινει βιασμος σε μια κοπελιτσα 15 χρονων μετα την εισοδο των λαθραιων, κατεντησε να ειναι κατι το καθημερινο... με δουλευετε.... ?

Link to comment
Share on other sites

ναι νικολουδε ουτε αυτοαποκαλεστηκα φασιστας ουτε σου εδειξα σημεια φασισμου.. σου ειπα το προβλημα μου ζωο... οι απλυτοι σας μαχαιρωνουν φιλους μου... καταστρεφουν την πολη μου.. ρε γαμω την μπιχλα τους.. μονοι τους με κανανε ρατσιστη... υπαρχουν και σωστοι υπαρχουν και οι λαθος... στο συνολο οι "λαθος" υπερβαινουν απο τους σωστους... δεν σε εχει γαμησει αλβανοπακιστανοκουρδοσυριος για αυτο μιλας ρε πουστη... δεν σε εχει κλεψει, δεν σε εχει πλακωσει για ενα πακετο τσιγγαρα... εμεις μετα ειμαστε οι "500 χρονια πισω"? που η ελλαδα εχει γινει αττικο νοσοκομειο και μπαινει οποιος γουσταρει ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ..? που ειμαστε 10 εκ. ποσοι ειμαστει και τα 2 εκ. ειναι ξενοι.. λαθραιοι/νομιμοι.. τελειο εε? να δουλευουν παρανομα... "για ενα καλυτερο αυριο" που? στην ελλαδα? ετσι οπως οι ανθελληνες την εχουν κανει τι καλυτερο αυριο να βρεις εδω.. και μου φερνουν ολη την σαβουρα... ρε πουστη δν ειναι σωστοι οι ξενοι... φερανε ναρκωτικα, βια κτλπ... δειτε τους αριθμους... δειτε την διαφορα... με τα χρονια...

δεν τους βαζω ολους μεσα... υπαρχουν και σωστοι ναι δεν λεω.. ανθρωποι ειμαστε.. αλλα τα 3/4 απο αυτους ειναι λαθος, δεν εχουν σεβασμο και ειναι εγκληματιες.. το να γινει βιασμος σε μια κοπελιτσα 15 χρονων μετα την εισοδο των λαθραιων, κατεντησε να ειναι κατι το καθημερινο... με δουλευετε.... ?

 

Όντως η Δούρου είπε μαλακία για το 500 χρόνια πίσω. Οι απόψεις που εκφράζει η Χρυσή Αυγή ίσχυαν σε πολύ παλαιότερες εποχές.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά είστε βλάκες, πιστεύετε ότι αν είναι κάποιος εγκληματίας εξαρτάται από το χρώμα του.Δε σας έχει κόψει η πείνα ακόμα μάλλον να δεις που μπορείς να φτάσεις...Γενικά η Χρυσή Αυγή πρέπει να τεθεί εκτός νόμου από τη στιγμή που μιλάει ξεκάθαρα για κατάλυση της δημοκρατίας.

Link to comment
Share on other sites

Έλαβα RL threats για αυτό το post,οπότε το αφαίρεσα.

(Κάτι λένε ότι θα μου κάνουν ddos στο ψυγείο)

Link to comment
Share on other sites

Έλαβα RL threats για αυτό το post,οπότε το αφαίρεσα.

(Κάτι λένε ότι θα μου κάνουν ddos στο ψυγείο)

Και μένα στο trolloaccount στο fb μου στέλνουν pm φασίστες και μου λένε " μη νομίζεις ότι θα σε σώσει το fb"και κάτι τέτοια ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Link to comment
Share on other sites

kita ligo steven7 pragmatika re file milas gia xrysh aygh kai mlks p ecu ise se ena pc kai dineis maxi sto mxc gia na bris to dikio s p oute ecu to pistebeis kai to 3ereis ase ta sapia prin 1 xrono den i3eres ti  ine xrysh aygh zwa ANEGKEFALOI RATSISTES den 3ereis oti i alvanoi pakistanoi roumani douleuoun gia to psomi tous oti otan egine astikopoihsh kai pigan oloi stis polis i albanoi pakistanikoi boulgari pigan sta xoria kai doulepsan kai etc i ellada den emine pisw stin gewrgia ala ti na 3es ecu. giauto ama exeis arxidia ise xrysaugiths bges re mouliko se diadilwseis dire kai ecu na se doume ama exeis @@ oxi mono logia XRYSAUGITHS DEN ISE KAI AMA ISE ELLHNAS ARXIZO NA ANAROTIEME (+1 Nikolodoulo )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Σας ταπωσε  ο νικολουδος φασιστακια της κακιας ωρας που δεν μπορειτε να στηριξετε τα " πιστευω " σας

πρώτα απ'όλα είπαμε δεν είμαστε φασιστάκια, βασικά δεν είμαι... και δεν απαντάω γιατί βαριέμαι γιατί όπως είπε και ο

p ecu ise se ena pc kai dineis maxi sto mxc gia na bris to dikio s

ο καθένας έχει την γνώμη του. Εσύ την δικιά μου την θεωρείς λάθος εγώ την δικιά σου την θεωρώ λάθος.. δεν θα αλλάξουμε γνώμη για κανέναν λόγο, άρα τσάμπα χρόνος και κόπος...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...