Jump to content

[GR]ΓΕ.Λ - ΕΠΑ.Λ


randomnamehere

Recommended Posts

Πραγματικά, η γνώμη μου είναι να μην κάνεις το λάθος και πας σε ΕΠΑΛ για κανένα γαμημένο λόγο...

 

Απλά δώσε βάση τώρα στην 2α με λίγα φροντιστήρια και κάνεις καλό πρόγραμμα στην 3η.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά, η γνώμη μου είναι να μην κάνεις το λάθος και πας σε ΕΠΑΛ για κανένα γαμημένο λόγο...

 

Απλά δώσε βάση τώρα στην 2α με λίγα φροντιστήρια και κάνεις καλό πρόγραμμα στην 3η.

οκε

Link to comment
Share on other sites

Μην είσαι μαλάκας. Κάτσε ΓΕΛ και πολέμα το όσο μπορείς ;-)

Να σου πω επειδή μετά απο στρατιωτικές πάω για πληροφορική ή ναυτικό . ΤΕΙ ή Πανεπιστήμιο πήγες πληροφορική ? Και σε ποιο?

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω επειδή μετά απο στρατιωτικές πάω για πληροφορική ή ναυτικό . ΤΕΙ ή Πανεπιστήμιο πήγες πληροφορική ? Και σε ποιο?

 

Πανεπιστήμιο Κρήτης: Τμήμα Επιστήμης Υπολογιστών (CSD)

Από ΓΕΛ. Οι βάσεις πέφτουν και θα πέφτουν όσο πάει κατά διαόλου η χώρα πιστεύω. Προσπάθησε να μείνεις ΓΕΛ και να το παλέψεις εκεί.

 

Αυτή είναι η άποψή μου...

Link to comment
Share on other sites

Πανεπιστήμιο Κρήτης: Τμήμα Επιστήμης Υπολογιστών (CSD)

Από ΓΕΛ. Οι βάσεις πέφτουν και θα πέφτουν όσο πάει κατά διαόλου η χώρα πιστεύω. Προσπάθησε να μείνεις ΓΕΛ και να το παλέψεις εκεί.

 

Αυτή είναι η άποψή μου...

Δυστυχώς ναι Νάσο, πάνε όλα τα αξιόλογα δημόσια πανεπιστήμια/ΤΕΙ προς διάλυση για να ανοίξει ο δρόμος για ιδιωτικά...
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ναι Νάσο, πάνε όλα τα αξιόλογα δημόσια πανεπιστήμια/ΤΕΙ προς διάλυση για να ανοίξει ο δρόμος για ιδιωτικά...

ε τι πανε, οι βασεις θα διαμορφωθουν αναλογα.

Αλλα πλεον δεν γινεται να φυγεις απο την πολη σου, αρα ολα τα αξιολογα της περιφερειας θα κλεισουν, δεν γινεται..

Link to comment
Share on other sites

ε τι πανε, οι βασεις θα διαμορφωθουν αναλογα.

Αλλα πλεον δεν γινεται να φυγεις απο την πολη σου, αρα ολα τα αξιολογα της περιφερειας θα κλεισουν, δεν γινεται..

Μα αυτό σου λέω ότι για αυτό βάζουν παλούκια θέματα για να πέφτουν οι βάσεις και να μειώνεται αισθητά το επίπεδο των φοιτητών κάθε χρόνο.Οπότε κύριοι θα πηγαίνουμε στα ιδιωτικά και θα σκάμε 5-6 χιλιάρικα δίδακτρα το χρόνο όπως γίνεται σε όλη την Ευρώπη και θα λέμε και ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...