Jump to content

[GR] Αδικία


PrivaTe

Recommended Posts

Πριν καποιο χρονικο διαστημα ειχα κανει εναν οδηγο σχετικα με οτι αφορα το L2.Καταφερα υστερα απο τοσο κοπο που ειχα κανει για να το φτιαξω να παρω +1 καρμα οπου αν θυμαμε καλα την επομενη μερα εχασα το καρμα μου απο τον Elfocrash λεγοντας μου οτι αυτος ο οδηγος υπαρχει απο τον Finito, εγω δεν διαφωνησα εκει μαζι του αλλα ο αλλος οδηγος ειναι πολυ πιο παλιος και ο δικος μου ειναι φρεσκος και πολυ πιο αναλυτικοτερος κατι που προφανως περασε απαρατηρητο απο τον Elfocrash.Υστερα επειδη ειδα πως με εγραψε εστειλα ενα πμ στον Noble μπας και με βοηθησει να απαλαγω απο αυτη την αδικια αλλα παλι τιποτα.Σκοπος μου τοτε που ειχα φτιαξει αυτο τον οδηγο ηταν να απαλαχτω απο το -1 καρμα κατι που προφανως δεν εγινε.Ετσι λοιπον κανω τωρα παλι αυτο το τοπικ μηπως το παρω πισω το καρμα και απο το -2 παω στο -1 και σιγα σιγα επανελθω στα ισια μου.

 

Ο οδηγος μου: Click

Link to comment
Share on other sites

There are alot of these guides into Lineage II Area... If you could search better maybe you will find them..... Nc try anyways.....

 

Pistevw pws se kalipsa man ;).

Link to comment
Share on other sites

Καθολου, δειξε μου λιγο αυτους τους οδηγους που ειναι σαν τον δικο μου και μιλαω μαλιστα και για το ιδιο επιπεδο.. ο δικος μου οδηγος εχει μεσα τα παντα και ειναι ολα παρα πολυ αναλυτικα.

Link to comment
Share on other sites

Καθολου, δειξε μου λιγο αυτους τους οδηγους που ειναι σαν τον δικο μου και μιλαω μαλιστα και για το ιδιο επιπεδο.. ο δικος μου οδηγος εχει μεσα τα παντα και ειναι ολα παρα πολυ αναλυτικα.

 

Suggnwmh alla theleis na peis pws tou finito kai twn upoloipwn paidiwn pou exoun kanei paromoia guide einai ths mapas??? o.O.... Kalutera kai poio katanohta ta vriskw....

Link to comment
Share on other sites

Suggnwmh alla theleis na peis pws tou finito kai twn upoloipwn paidiwn pou exoun kanei paromoia guide einai ths mapas??? o.O.... Kalutera kai poio katanohta ta vriskw....

Καταρχας εκτος απο του φινιτο δεν υπαρχει αλλος παρομοιος οδηγος σαν τον δικο μου οποτε μην λες "και τα αλλα παιδια". Μονο 2 ατομα εχουν κανει κατι τετιο και αυτα ειναι ο φινιτο και εγω. Συνεπως εγω αυτο που σημειωνω ειναι οτι η κινηση του ελφο ηταν λαθος γιατι ο δικος μου οδηγος ειναι πολυ καλυτερος , πιο αναλυτικος και ποολυ πιο προσφατος.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά νομίζω ότι κανείς δεν τους διαβάζει αυτούς τους οδηγούς. Άσκοπος χρόνος, και τα views που θα κάνει το τοπικ είναι που θα το πατήσει κάποιος και θα το κλείσει γιατί ξέρει αυτόματα ότι θα χάσει τον χρόνο του.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά νομίζω ότι κανείς δεν τους διαβάζει αυτούς τους οδηγούς. Άσκοπος χρόνος, και τα views που θα κάνει το τοπικ είναι που θα το πατήσει κάποιος και θα το κλείσει γιατί ξέρει αυτόματα ότι θα χάσει τον χρόνο του.

Δεν αντιλεγω, εγω απλα αυτο που θελω ειναι να παρω το καρμα μου πισω και απο το -2 να παω στο -1 και σιγα σιγα μεσα απο νεους οδηγους που θα κανω να παω στο 0 και απο εκει να ανεβω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιλεγω, εγω απλα αυτο που θελω ειναι να παρω το καρμα μου πισω και απο το -2 να παω στο -1 και σιγα σιγα μεσα απο νεους οδηγους που θα κανω να παω στο 0 και απο εκει να ανεβω.

Κάτσε κάνε adapt items από άλλα games για το lineage, θα σου πάρει λιγότερο χρόνο και έτσι θα δίνεις στον κόσμο κάτι διαφορετικό. Και θα μάθεις καινούρια πράγματα και θα κάνεις και για τον εαυτό σου. Ίσως να βγάλεις και λεφτά απο αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε κάνε adapt items από άλλα games για το lineage, θα σου πάρει λιγότερο χρόνο και έτσι θα δίνεις στον κόσμο κάτι διαφορετικό. Και θα μάθεις καινούρια πράγματα και θα κάνεις και για τον εαυτό σου. Ίσως να βγάλεις και λεφτά απο αυτό.

Καλη ιδεα αλλα δεν περιμενω καν να παρω λεφτα μεσα απο το λ2 και γενικοτερα απο το ιντερνετ, για να βγαλεις λεφτα πρεπει να δουλεψεις ή αν εισαι μαγκας να χωθεις στις πρασινιες, τελος παντων.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν νομίζω να είναι ότι κάνεις guides για να πάρεις κάρμα αλλά για να βοηθήσεις άλλους.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι ο PrivaTe έκανε καλύτερη δουλεία στο guide του, δεν λεω οτι του Finito δεν ειναι καλό, αλλα όπως και να έχει, ειναι καλύτερο, το -1 Reputation δεν του αξίζει, έκανε καλή δουλειά. Πιστέυω οτι πρέπει να πάρει +1 rep. Αυτά απο μενα.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν νομίζω να είναι ότι κάνεις guides για να πάρεις κάρμα αλλά για να βοηθήσεις άλλους.

Αυτο ειναι κατι τελειος διαφορετικο απο το θεμα, καθως εγω ειχα παρει καρμα και αυτο που "δικαζω" τωρα ειναι οτι ο ελφο μου εβγαλε αδικα το καρμα καθως ο δικος μου οδηγος ειναι καλυτερος και πιο νεος.

Link to comment
Share on other sites

Πιο νέος και πιο παλιός δεν νομίζω να έχει σημασία από την στιγμή που κάτι είναι καλό.

 

Τώρα για το θέμα του Elfo δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.

Link to comment
Share on other sites

Πιο νέος και πιο παλιός δεν νομίζω να έχει σημασία από την στιγμή που κάτι είναι καλό.

 

Τώρα για το θέμα του Elfo δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.

Εστω, θεωρω ομως πως ειναι πολυ ανωτερος και αναλυτικοτερος ο οδηγος μου απο του Φινιτο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Posts

    • Greetings! I'm looking for someone that knows how to improve the movements on the gameplay and to create a mod for awsd movement so camera won't move with the character on L2 Classic, more info pm and if you already know how to do these, pm with your price, thank you!
    • ✅ **Episode 2 - Primeval Wars** ➡️ Event: "Medals Collecting" launch for 2 weeks. https://forum.lineage2dex.com/threads/16301/ ➡️ Fixed some problems with the respawn of monsters in imperial tomb (and some other areas). ➡️ Fixed the amount of B/A/S crystals needed to upgrade the body armor to MW version ➡️ Adjusted tvt points formula for support classes ➡️ Launch of a new 1x1 PVP Event Arena is postponed. More time is needed to fix possible bugs and polish the Event
    • a beautiful response from a liar who is not even a man to admit it, at least it is recorded here that you are nothing more than a thief, this is your character as a person, which I hope one day you will have the courage and apologize to whoever you stole from, which I don't even need to talk about anymore, you know very well who you stole each job from, here I end the attacks, because someone deserved to come here and unmask you to the l2 community.
    • Yes Sir. Of course Sir, you know everything, Sir. If you said so, Sir. What about asking your "friends" where they get it they patch from? Kappa
    • Let's make one thing clear here, you don't have a patch/rev, what you have is a complete theft of codes, and if you are a real man, admit it, because my BR friends know very well that you are known for being the so-called interface copy/paste, because you don't create anything, you take advantage of years of work from people and steal it and sell it and you have the courage to talk about my patch, be ashamed of yourself.
  • Topics

×
×
  • Create New...