Jump to content

Μ@λ@κ@ Έλληνα μην φωνάζεις όταν σε πηδάνε,


ExCaLiBuR®

Recommended Posts

Ρε μαλάκα εδώ στα Χανιά ήταν ένα κοριτσάκι στο νοσοκομείο και είχε ειλεό και έπρεπε να το στείλουν επειγόντως στο νοσοκομείο στο Ηράκλειο(ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ ΗΡΑΚΛΕΙΩΤΕΣ <3) αλλά σε εκείνη τη φάση το νοσοκομείο δεν είχε ασθενοφόρα και πήραν οι γονείς τηλεφωνο τη Χ.Α σφαλιάρησαν 2-3 γιατρούς και τελικά πήραν ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ το οποίο κανονικά είναι να εξυπηρετεί μόνο την πόλη των Χανίων για να παίρνει ασθενείς.Μάγκες!

Πάλι καλά που δεν έχουμε πολλά ζώα της ΧΑ στην Κρήτη,και βγάλαμε και στους 4 νομούς ΣΥΡΙΖΑ.

Όσο για το περιστατικό που το έμαθες?Χανιώτικα νέα?Γιατί δεν τ είδα κάπου.

Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά που δεν έχουμε πολλά ζώα της ΧΑ στην Κρήτη,και βγάλαμε και στους 4 νομούς ΣΥΡΙΖΑ.

Όσο για το περιστατικό που το έμαθες?Χανιώτικα νέα?Γιατί δεν τ είδα κάπου.

Ένα παιδί μου το έλεγε δε ξέρω αν ισχύει.Χανιώτης και εσύ ; Ναι ευτυχώς η Κρήτη ήταν ροζ!
Link to comment
Share on other sites

Ένα παιδί μου το έλεγε δε ξέρω αν ισχύει.Χανιώτης και εσύ ; Ναι ευτυχώς η Κρήτη ήταν ροζ!

Χανιώτης είμαι, αλλά σπουδάζω Τρίπολη,και οι δικοί μου ζουν αθήνα, αλλά είχα κατέβει να ψηφίσω.

Link to comment
Share on other sites

Χανιώτης είμαι, αλλά σπουδάζω Τρίπολη,και οι δικοί μου ζουν αθήνα, αλλά είχα κατέβει να ψηφίσω.

Πολύ ωραία :D Χτες το βράδυ έδειραν με σιδηρολοστούς κάτι μετανάστες στη Νέα Χώρα και τους πήραν ακόμα και τα ρούχα...
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία :D Χτες το βράδυ έδειραν με σιδηρολοστούς κάτι μετανάστες στη Νέα Χώρα και τους πήραν ακόμα και τα ρούχα...

και μετά λένε ότι η πληγή της χώρας είναι οι μετανάστες-λαθρομετανάστες....

την στιγμή που αυτοί είναι οι παρακρατικοί και επικύνδυνοι και έπρεπε να έιναι εκτός νόμου.

Link to comment
Share on other sites

Έχουνε δέσει σχοινί κορδόνι ότι το ΠΡΩΤΟ πράγμα που φταίει για την κατάσταση που βρισκόματε είναι οι λαθρομετανάστες, αυτό ακούω συνεχώς.

 

"Ε πως να δουλέψει ο Έλληνας άμα του πέρνει τη δουλειά ο Αλβανός". Και γι αυτό το λόγο ψηφίσαν και όσοι ψήφισαν Χρυσή Αυγή.

 

Έπειτα το άλλο, λες και δεν υπάρχουν και Έλληνες κλέφτες, πρεζάκιδες που μπουκάρουν σε σπίτια, κλέβουν, βιάζουν, σκοτώνουν.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να υπήρχε κόμμα που θα προωθούσε την γενοκτονία των Ελλήνων.Δαγκωτό!

Εγώ πάντως αναρωτιέμαι αν μία κυβέρνηση η οποία έχει στηριχθεί από τους συνταξιούχους είναι βιώσιμη...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως αναρωτιέμαι αν μία κυβέρνηση η οποία έχει στηριχθεί από τους συνταξιούχους είναι βιώσιμη...

Φυσικά και δεν είναι βιώσιμη.Όποιος πιστεύει το αντίθετο είναι το ελάχιστο αφελής.Είναι αδύνατον η συγκυβέρνηση της Ν.Δ-Πασοκ και ίσως ΔΗΜΑΡ να αντέξει όταν υπάρχει μία τόσο γερή ποσοτικά αντιπολίτευση ειδικά μετα τα νέα μέτρα που θα αναγκαστεί να περάσει.Προβλέπω πτώση της κυβερνήσεως που θα θεσπιστεί εντός ολίγων μηνών και πανηγυρική νίκη του ΣΥΡΙΖΑ στις επόμενες εκλογές.Ίδωμεν

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...