Jump to content

[GR]Οι πρώτες εκτιμήσεις των exit polls.


MixMasteR

Recommended Posts

egw den exw elliniki katagwgi, den eklepsa kai den exw kanei kako pou8ena alla 8a prepei na fovame min mpoune xrusaugites SPITI MOU? imarton diladi

Αν εισαι νομιμη μην φοβασαι τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

exeis bgei pera apo to spiti sou i kanenakolomparo? den nmzw, exeis paei se sigkentroseis TOU KOMATOUS sou? OXI. Egw eixa paei sti sugkentrosi tou Lagou sto Perama kai ekatsa OLI tin wra ekei kai milaga kai akouga ti legan, EGW den psifizw xrusiaugi, DEN tous paw kan alla epeidi exoume dimokrateia 8elw na milaw kai na akouw. An den 8a pisteueis auta opos les eisai polu provato, den me noiazei an 8igese me ton tropo pou milaw, dolofonous ston topo pou menw den goustarw kai to 90% einai Ellines. Apla den les na katalaveis oti DEN einai 8ema fasismou alla an8ropismou re provato, oloi mas an8ropoi me ton idio organismo eimaste, o ka8enas exei ta dika tou oneira kai den exeis KANENA dikaioma na vazeis se katigories tous an8ropous ratsistiko skoupidi

 

Δεν πρόκειται να πέσω στο επίπεδο σου και να μιλήσω μαζί σου. Ούτε με ξέρεις και λες μαλακίες σαν ένα 15χρονο παιδάκι. Το μόνο που μπορώ να σου κάνω δυστυχώς είναι -1 reputation επειδή μιλάμε σε forum και όχι από κοντά.

 

ΑΙΜΑ ΤΙΜΗ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

Link to comment
Share on other sites

Αν εισαι νομιμη μην φοβασαι τιποτα.

 

kai oi 4 nomimoi itan kai des ti pa8an, o ratsismos den koitaei xartia file mou kai i karamela tou "mono la8rometanastes exoume sto stoxastro" katantaei aidia gt einai pio pseutika kai apo ta vuzia tis pamela

 

Δεν πρόκειται να πέσω στο επίπεδο σου και να μιλήσω μαζί σου. Ούτε με ξέρεις και λες μαλακίες σαν ένα 15χρονο παιδάκι. Το μόνο που μπορώ να σου κάνω δυστυχώς είναι -1 reputation επειδή μιλάμε σε forum και όχι από κοντά.

 

ΑΙΜΑ ΤΙΜΗ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

 

des exeis kan epipedo lol. kai polu pou me etsou3e to -1, an eisai toso kalo member wste na les oti einai forum zita apo enan moderator na sou kanei dekarma giati egw den

Link to comment
Share on other sites

Επανερχόμαστε λοιπόν στο θέμα του topic.

Δυστυχώς λυπάμαι όσους ψήφισαν ΠΑΣΟΚ και ΝΔ, τα συλληπητήρια μου αν τελικά ξανακυβερνήσουν την χώρα. Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω πως σκατά κάποιος μπορεί να ξαναψήφισε αυτούς τους ανθρώπους.

Link to comment
Share on other sites

το -1 για τον υποτιθεμενο φασισμο που εγινε ως προς τις ιδεες καποιου απο υποστηρικτες ενος ηδη φασιστικου κινηματος δεν θεωρειται φασιστικη λυση αντιφρονηματος?

Link to comment
Share on other sites

το -1 για τον υποτιθεμενο φασισμο που εγινε ως προς τις ιδεες καποιου απο υποστηρικτες ενος ηδη φασιστικου κινηματος δεν θεωρειται φασιστικη λυση αντιφρονηματος?

 

Η Χ.Α δεν είναι φασιστικό κίνημα. Οπότε όχι. Και επίσης δεν έχει να κάνει μόνο με την έννοια του φασισμού, με έθιξε σε προσωπικό επίπεδο αποκαλώντας με σκουπίδι, πρόβατο, δολοφόνο. Οι κανόνες του forum είναι ξεκάθαροι.

Link to comment
Share on other sites

Η Χ.Α δεν είναι φασιστικό κίνημα. Οπότε όχι. Και επίσης δεν έχει να κάνει μόνο με την έννοια του φασισμού, με έθιξε σε προσωπικό επίπεδο αποκαλώντας με σκουπίδι, πρόβατο, δολοφόνο. Οι κανόνες του forum είναι ξεκάθαροι.

μεταξυ μας, ειναι.

 

πριν απο λιγη ωρα μιλουσα με τη γιαγια μου κ την ρωτησα τι γινοταν το 41.μου απαντησε οτι αυτα που κανουν σημερα οι ΧΑ τα καναν κ τοτε οι δοσιλογοι κ οι ναζι.

 

δεν το βλεπεις στο νησι που μενεις προφανως αλλα δεν ζεις στην Αθηνα.αμφισβητεις τα αρθρα-επαινοι τους προς τον Χιτλερ κ τους χαιρετισμους με το χερι στον ηλιο?

Link to comment
Share on other sites

μεταξυ μας, ειναι.

 

πριν απο λιγη ωρα μιλουσα με τη γιαγια μου κ την ρωτησα τι γινοταν το 41.μου απαντησε οτι αυτα που κανουν σημερα οι ΧΑ τα καναν κ τοτε οι δοσιλογοι κ οι ναζι.

 

δεν το βλεπεις στο νησί που μένεις προφανως αλλα δεν ζεις στην Αθηνα.αμφισβητεις τα αρθρα-επαινοι τους προς τον Χιτλερ κ τους χαιρετισμους με το χερι στον ηλιο?

 

Επειδή μένω στην Αθήνα (πλέον) ψήφισα Χ.Α. Ίσα ίσα που όσοι μένουν Αθήνα βλέπουν τι γίνεται με τους λαθρομετανάστες. Τέσπα, δεν θέλω να μιλήσω για την ιδεολογία μου μιας και όλοι είστε προκατηλημένοι ή έστω δεν πρόκειται ποτέ να δεχτείτε μια άλλη άποψη. Η ουσία είναι πως η Χρυσή Αυγή βρίσκεται στη Βουλή και τέλος το θέμα του topic δεν είναι η Χ.Α.

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως εχουμε καθαρη νικη της ΝΔ γιατι αν εβγαινε ο Τσιπρας την ειχαμε γαμησει. Επισης, η ΧΑ τεταρτο με πεμπτο κομμα. ΧΑ ρεεε.

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως εχουμε καθαρη νικη της ΝΔ γιατι αν εβγαινε ο Τσιπρας την ειχαμε γαμησει. Επισης, η ΧΑ τεταρτο με πεμπτο κομμα. ΧΑ ρεεε.

 

Χαίρεσαι που βγήκε η ΝΔ και τολμάς να λες "ΧΑ ρε"?

Ω ρε κάτι άτομα που υπάρχουν...Ντροπή σου, ελπίζω μόνο να μην είσαι ενήλικος.

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεσαι που βγήκε η ΝΔ και τολμάς να λες "ΧΑ ρε"?

Ω ρε κάτι άτομα που υπάρχουν...Ντροπή σου, ελπίζω μόνο να μην είσαι ενήλικος.

Φιλε οτιδηποτε αντι για Τσιπρα. Αυτο ειναι το ηθικο διδαγμα.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε οτιδηποτε αντι για Τσιπρα. Αυτο ειναι το ηθικο διδαγμα.

 

Τραγικός απλά...Καλή σου τύχη λοιπόν με τη Ν.Δ. και σε όλους όσους ψήφισαν Ν.Δ. Τελικά οι Έλληνες δεν βάζουν μυαλό ποτέ.

 

Link to comment
Share on other sites

Τραγικός απλά...Καλή σου τύχη λοιπόν με τη Ν.Δ. και σε όλους όσους ψήφισαν Ν.Δ. Τελικά οι Έλληνες δεν βάζουν μυαλό ποτέ.

 

Και δεν πρόκειται.

Όσες φορές και έχει εκλογές η Ελλάδα , θα ψηφίζει Ν.Δ. και ΠΑΣΟΚ.

Είναι ντιπ μαλάκες.

Link to comment
Share on other sites

Η Χ.Α δεν είναι φασιστικό κίνημα. Οπότε όχι. Και επίσης δεν έχει να κάνει μόνο με την έννοια του φασισμού, με έθιξε σε προσωπικό επίπεδο αποκαλώντας με σκουπίδι, πρόβατο, δολοφόνο. Οι κανόνες του forum είναι ξεκάθαροι.

Συγνωμη φιλε μου, αλλα η ΧΑ ακριβως αυτο κανει ως τωρα.ΑΝ δεν θες να το δεις, τοτε απλα κανεις τα στραβα ματια.

 

Και δεν μπορεις να απαρνιεσαι οτι η ΧΑ ειναι ρατσιστικο κομμα, ΗΜΑΡΤΟΝ ΔΗΛΑΔΗ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock