Jump to content

High Quality Geodata & Pathnode for High Five L2J


Recommended Posts

I bought the geodata for 170€ and I sell it for only 40€ Paypal OR 40€ Paysafe card. I can guarantee for it's excellent quality & we can test it together to a test server ONLY if you are willing to buy it for sure. With the geodata you will take and the pathnode.

Link to comment
Share on other sites

Τα παίρνεις ως free και τα πουλάς και 170 euro ρε μάπα

Πιστεύω πως ούτε και εσύ ξέρεις τι θέλεις να πεις πρώτον. Και δεύτερον τα free geodata είναι full bugs αυτό που πουλώ εγώ δεν έχει bugs με wall είναι αρίστης ποιότητας και η τιμή που το πουλάνε οι Ρώσοι ανέρχεται στα 170 euro.  Δεν το βρίσκεις με 40 euro που το πουλάω αλλά με 170 αυτό ανέφερα. Μάθε να ξεχωρίζεις οτι 1 + 1 κάνει 2 και οχι 11. Αν εσύ είσαι αγράμματος είναι δικό σου πρόβλημα ζώον.

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως ούτε και εσύ ξέρεις τι θέλεις να πεις πρώτον. Και δεύτερον τα free geodata είναι full bugs αυτό που πουλώ εγώ δεν έχει bugs με wall είναι αρίστης ποιότητας και η τιμή που το πουλάνε οι Ρώσοι ανέρχεται στα 170 euro.  Δεν το βρίσκεις με 40 euro που το πουλάω αλλά με 170 αυτό ανέφερα. Μάθε να ξεχωρίζεις οτι 1 + 1 κάνει 2 και οχι 11. Αν εσύ είσαι αγράμματος είναι δικό σου πρόβλημα ζώον.

Δηλαδή μου λες ότι επειδή εσύ δεν ξέρεις Ταϊλανδέζικα είσαι αγράμματος ;

Εάν 1+1 κάνει 2 τότες μάθε από εμενα ότι αυτός που κλέβει είναι Εβραίος και αναφέρομαι σε εσένα.

Καλά με έκλεψες την προηγουμενη φορα τώρα πας να βρείς και αλλα θύματα αλλα αυτό δεν θα περάσει γιατί η Ελλάς είναι εδώ παλιό μασόνε εβραίε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...