Jump to content

[GR]Δωρεάν χρόνος ομιλίας όποτε παίζει η εθνική By Vodafone


Destorion

Recommended Posts

Η Vodafone Λόγο της υποστήριξης της Ελληνικής ομάδας 9 χρόνια τώρα παρέχει σε όλους τους συνδρομητές vodafone Δωρεάν χρόνο ομιλίας Μόνο όποτε παίζει η εθνική μας ομάδα! Όριο για την χρήση των μονάδων μας είναι από τις 19:00 AM έως και τις 24:00 AM.....

 

Source:Vodafone.gr

Link to comment
Share on other sites

ποιος θα μιλάει στο κινητό όταν έχει πίτσες, μπίρες και τηλεόραση με euro μπροστά του;

Link to comment
Share on other sites

I vodafone exei arxisei na pe8eni kai den 3erei ti na prwtokanei :p

 

Logika einai to teleutaio pragma pou kanei, efwson h Ellada den exei skopo na prokrithei aposo kserw kai aposo katalava...

Link to comment
Share on other sites

Dask,TheEnd,'Eset Kai pou exete What's up 1on Den mporeite na kanete call me back, 2on thelete parapanw apo 10 euro gia karta kai 3on MOUFA COSMOTE! 1 xrono eixa cosmote kai htan h xeiroterh sundesh pou eixa!!!!!  Aporw pws den skalosate akoma me tin cosmote :S

Link to comment
Share on other sites

I vodafone exei arxisei na pe8eni kai den 3erei ti na prwtokanei :p

Εδώ κάνεις λάθος, όλη μου η παρέα άλαξε cu απο cosmote και wind λόγω των πακέτων που δίνει. Με μία 10ευρη κάρτα έχεις 2 ώρες τσάμπα στην vodafone χωρίς να σου φάει λεφτά και έχει πακέτο με 7 ευρώ που έχει: 600 λεπτά για vodafone+cu, 600 μηνύματα, 100 sms για όλα τα δίκτυα, 100 λεπτά για όλα τα δίκτυα και 60MB

 

beat that cosmote

Link to comment
Share on other sites

Εδώ κάνεις λάθος, όλη μου η παρέα άλαξε cu απο cosmote και wind λόγω των πακέτων που δίνει. Με μία 10ευρη κάρτα έχεις 2 ώρες τσάμπα στην vodafone χωρίς να σου φάει λεφτά και έχει πακέτο με 7 ευρώ που έχει: 600 λεπτά για vodafone+cu, 600 μηνύματα, 100 sms για όλα τα δίκτυα, 100 λεπτά για όλα τα δίκτυα και 60MB

 

beat that cosmote

δυσκολο να αλλαξουν οι περισσοτεροι οταν ο περισσοτερος κοσμος εχει κοσμοτε. 8) ειχα vodafone 8χρονια :P
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα σύνδεση wind και άλλαξα σε σύνδεση Vodafone

 

Υο πακέτο είναι για τα στελέχη για την πάρτη του αλλά δουλεύει ένα φιλαράκι μέσα και με έβαλε και εμένα.

 

250 λεπτά + 100 sms + unlimited for Vodafone +2 GB internet 19.90€ μαζί με ΦΠΑ

 

Link to comment
Share on other sites

δυσκολο να αλλαξουν οι περισσοτεροι οταν ο περισσοτερος κοσμος εχει κοσμοτε. 8) ειχα vodafone 8χρονια :P

Με εμένα επικοινονούν οι πιο πολλοί απο την παρέα. Και είχαν cosmote. Μου είπαν να αλάξω, το σκέφτηκα 2 δευτερόλεπτα και τους είπα να αλλάξουν αυτοί. Εγώ cu δεν αλάζω με την καμία ;p

 

 

Εγώ είχα σύνδεση wind και άλλαξα σε σύνδεση Vodafone

 

Υο πακέτο είναι για τα στελέχη για την πάρτη του αλλά δουλεύει ένα φιλαράκι μέσα και με έβαλε και εμένα.

 

250 λεπτά + 100 sms + unlimited for Vodafone +2 GB internet 19.90€ μαζί με ΦΠΑ

 

Και γω θέλω 2gb internet :'(
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...