Jump to content

[GR] Επίσημο τόπικ πανελληνίων


Zake

Recommended Posts

μαλακες γαμησα αντιγραψα το συμπαν . απο 7 ατομα κοιταζα κ ρωταγα . το 7 το εχς πιστευω αντε αοδε κ πληροφορικη ενα 18 κ εφυγα καλοκαιρι για hangover

Link to comment
Share on other sites

εκανες σχημα?

ναι

 

btw, δεν ηξερα τυπους της ελλειψης, απλα μηδενισα Χ και Υ, βρηκα (0,2) και (3,0) εκανα ενα προχειρο σχημα και βγηκαν, γαματες καταστασεις

Link to comment
Share on other sites

μαλακες γαμησα αντιγραψα το συμπαν . απο 7 ατομα κοιταζα κ ρωταγα . το 7 το εχς πιστευω αντε αοδε κ πληροφορικη ενα 18 κ εφυγα καλοκαιρι για hangover

τι στον πουτσο μονο στο γαμωσχολειο μου δεν μπορεις να αντιγραψεις;
Link to comment
Share on other sites

τι στον πουτσο μονο στο γαμωσχολειο μου δεν μπορεις να αντιγραψεις;

μαλακα σ λεω κοιταζα τα θεματα για 20 λεπτα μιας κ πηγα τουριστας μετα το 20λεπτο λεω δν γαμιεται , καλα η ολη φαση ηταν οταν μ τ λεγανε κ τς κανανε κ παρατηρησεις

Link to comment
Share on other sites

ναι

 

btw, δεν ηξερα τυπους της ελλειψης, απλα μηδενισα Χ και Υ, βρηκα (0,2) και (3,0) εκανα ενα προχειρο σχημα και βγηκαν, γαματες καταστασεις

Πιστευεις οτι υπηρχε ατομο που τους ηξερε?

Ολοι αυτο καναμε :)...!

Link to comment
Share on other sites

Το θεματάκι των μιγαδικών ήταν αρκετά απλό.Το 3ο βατό αλλά μου φαίνεται ότι ήθελε πολύ γράψιμο και λογικά φάγατε πολύ ώρα.Τώρα το 4ο ντάξει κλασικά δύσκολο και για όσους είναι να γράψουν άριστα τα τελευταία ερωτήματα.

Link to comment
Share on other sites

Το θεματάκι των μιγαδικών ήταν αρκετά απλό.Το 3ο βατό αλλά μου φαίνεται ότι ήθελε πολύ γράψιμο και λογικά φάγατε πολύ ώρα.Τώρα το 4ο ντάξει κλασικά δύσκολο και για όσους είναι να γράψουν άριστα τα τελευταία ερωτήματα.

αυτο. Εχασα παρα πολυ ωρα το 3ο, ειδικα στο Γ3, το οποιο απο μαλακια μου τελικα δεν εκανα

+ οτι δεν μου εβγαινε η συναρτηση στο Δ1, για αυτο εκανα μονο αυτο ..

Link to comment
Share on other sites

αυτο. Εχασα παρα πολυ ωρα το 3ο, ειδικα στο Γ3, το οποιο απο μαλακια μου τελικα δεν εκανα

+ οτι δεν μου εβγαινε η συναρτηση στο Δ1, για αυτο εκανα μονο αυτο ..

λολ το Γ3 με τη 1 μου ρθε, όλα μπροστά και bolzanάκι
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...