Jump to content

ΠΟΛΛΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΡΕ ΜΑΓΚΑ ΜΟΥ


VeGe

Recommended Posts

Ειμουν ολυμπιακος, και πηγαινα στην θυρα 7, απο τοτε που εμαθα οτι υπαρχουν συνδεσμοι 'νεοναζι' σαν τους misfits.

 

Στο διαολο και ο ολυμπιακος και ο μαρινακης και οι misfits.

πολυ ολυμπιακος εισαι,δεν κοιτας την ιδελογογια του συνδεσμου ζωο.πανω απο ολα ο θρυλος,στην 7 ειναι απο αντιφα μεχρι ακροδεξιους,δεν πρεπει να αλλαξω ομαδα επειδη υπαρχουνε αυτοι
Link to comment
Share on other sites

πολυ ολυμπιακος εισαι,δεν κοιτας την ιδελογογια του συνδεσμου ζωο.πανω απο ολα ο θρυλος,στην 7 ειναι απο αντιφα μεχρι ακροδεξιους,δεν πρεπει να αλλαξω ομαδα επειδη υπαρχουνε αυτοι

 

Οχι κοιταω που ο χοντρος εκμεταλευεται την πορωση μου και πλουτιζει.

Link to comment
Share on other sites

Οχι κοιταω που ο χοντρος εκμεταλευεται την πορωση μου και πλουτιζει.

απο σενα περιμενε να πλουτισει.κ εγω Ολυμπιακος φανατικος ειμαι κ υποστηριζω πολυ τον Μαρινακη.Ομως ξερω οτι ο Μαρινακης δεν βγαζει χρημα απ το Ολυμπιακο αλλα ξεπλενει καμια φορα το οποιο καλο για την αγωνιστικη εικονα της ομαδας κανει.
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει συμφωνώ ότι πήραν ένα αρκετά μεγάλο ποσοστό τα ασπόνδυλα αλλά επίσης η αλήθεια είναι ότι με 21 έδρες δε γάμησε κανείς.

Link to comment
Share on other sites

ΚΚΕ ΔΥΝΑΤΟ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

που ειναι ο Vampirenios ?

ΜΟΥ ΠΗΓΑΝ ΤΑ ΖΩΑ ΚΑΙ ΨΗΦΙΣΑΝ ΝΔ/ΠΑΣΟΚ/Χ.Α. ΓΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΙΟΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΔΩΣΑΝ ΣΤΟΝ ΚΑΡΚΙΝΙΑΡΙ ΤΟΝ ΣΑΜΑΡΑ ΨΗΦΟΥΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΒΙΑΖΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΚΟΤΩΝΑ

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΥ ΠΗΓΑΝ ΤΑ ΖΩΑ ΚΑΙ ΨΗΦΙΣΑΝ ΝΔ/ΠΑΣΟΚ/Χ.Α. ΓΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΙΟΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΔΩΣΑΝ ΣΤΟΝ ΚΑΡΚΙΝΙΑΡΙ ΤΟΝ ΣΑΜΑΡΑ ΨΗΦΟΥΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΒΙΑΖΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΚΟΤΩΝΑ

:$
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω τώρα που είδαν αυτό το 6,8  % ένα δείγμα της Χρυσής Αυγής στη συνέντευξη του Μιχαλολιάκου, στις επαναληπτικές να μην κάνουν το ίδιο λάθος.

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΥ ΠΗΓΑΝ ΤΑ ΖΩΑ ΚΑΙ ΨΗΦΙΣΑΝ ΝΔ/ΠΑΣΟΚ/Χ.Α. ΓΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΙΟΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΔΩΣΑΝ ΣΤΟΝ ΚΑΡΚΙΝΙΑΡΙ ΤΟΝ ΣΑΜΑΡΑ ΨΗΦΟΥΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΒΙΑΖΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΚΟΤΩΝΑ

sooooooo hardcore

Link to comment
Share on other sites

απο σενα περιμενε να πλουτισει.κ εγω Ολυμπιακος φανατικος ειμαι κ υποστηριζω πολυ τον Μαρινακη.Ομως ξερω οτι ο Μαρινακης δεν βγαζει χρημα απ το Ολυμπιακο αλλα ξεπλενει καμια φορα το οποιο καλο για την αγωνιστικη εικονα της ομαδας κανει.

 

Τωρα με κοροιδευεις?

 

Κοκκαλης/Μαρινακης εκτος απο το οτι ξεπλεναν μαυρο χρημα και εκλεβαν το γαμημενο κρατος με 900 διαφορετικους τροπους (το οποιο ειναι εις βαρος σου),  βαζουν 20 ευρω το εισητηριο στο πεταλο και το γηπεδο ειναι παντα γεματο.700.000+ ευρω καθε αγωνα ειναι αυτα.Και οσο φανατικος Ολυμπιακος εισαι εσυ, αλλο τοσο χεστηκε ο Μαρινακης να στησει παιχνιδια για το στοιχημα κτλπ.

 

Δεν περιμενε να πλουτισει απο μενα, αλλα ΚΑΙ απο μενα.

Link to comment
Share on other sites

Οι περισσότεροι από ότι φαίνεται ανακάλυψαν τι είναι η Χ.Α την επόμενη των εκλογών, είναι μία πρόοδος αν μη τι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Οι περισσότεροι από ότι φαίνεται ανακάλυψαν τι είναι η Χ.Α την επόμενη των εκλογών, είναι μία πρόοδος αν μη τι άλλο.

Μαλάκα φαντάσου τα καντήλια που θα ρίξανε μετά στον χοντρό..

χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Τωρα με κοροιδευεις?

 

Κοκκαλης/Μαρινακης εκτος απο το οτι ξεπλεναν μαυρο χρημα και εκλεβαν το γαμημενο κρατος με 900 διαφορετικους τροπους (το οποιο ειναι εις βαρος σου),  βαζουν 20 ευρω το εισητηριο στο πεταλο και το γηπεδο ειναι παντα γεματο.700.000+ ευρω καθε αγωνα ειναι αυτα.Και οσο φανατικος Ολυμπιακος εισαι εσυ, αλλο τοσο χεστηκε ο Μαρινακης να στησει παιχνιδια για το στοιχημα κτλπ.

 

Δεν περιμενε να πλουτισει απο μενα, αλλα ΚΑΙ απο μενα.

τοτε διαβασε γινε κατι σημαντικο στη ζωη σου να βγαζεις κ εσυ λεφτα με τα τσουβαλια.

 

ΥΓ κανω μηδενικη δηλωση εδω κ 3 χρονια οποτε μπαλες τι κανει το κρατος 8) κ ποιοι το κλεβουν κ ποιοι την πληρωνουν

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...