Jump to content

True Story


Heartless

Recommended Posts

Ημουν μόνος μου στο σπιτι. Η οικογενεια μου ειχε παει σε πορνιο αλλα εγω εκατσα σπίτι διοτι ειχε τσοντα με σκυλους στην τηλεοραση. Είχε νυκτωσει και εβρεχε πολυ. Για μια στιγμη κοιταξα εξω απο το παραθυρο. Ο δρομος ηταν πλημμυρισμενος με νερα απο τη βροχη και νεκρα βιασμενα παιδια. Δεν εδωσα σημμασια. Οι βροχες ειναι συνηθησμενες στην περιοχη που μενω.

 

Σε μια στιγμη σίκωσα το τηλεφωνο. Πεινουσα και ήθελα να παραγγειλω μια πιτσα. Ομως το τηλεφωνο ηταν νεκρο. Καθησα μια στιγμη να σκεφτω γιατι το τηλεφωνο δεν λειτουργουσε και ετσι με επιασε κατουρημα.

 

Πηγα να κατουρησω. Ομως αυτο που ειδα στην τουαλετα με χαραξε για την υπολοιπη ζωη μου.

Καποιος ειχε ξεχασει να πατησει καζανακι και ηταν γεματο σκατα. Πατησα γρηγορα καζανακι, υστερα κατουρησα αλλα επειδη το καζανακι δεν ειχε γεμισει, δεν το ξαναπατησα. Υστερα ειπα να παω στο σαλόνι. Εκει υπήρχε η τηλεόραση και μολις είχαν αρχίσει η τσοντες με αγελαδες. Αυτο ηταν το μεγαλυτερο λάθος που εχω κανει. Ξαφνικα πεταχτηκε απο την λαμπα πάνω μου ενας ναρκομανής, γυμνος πακιστανος με σκοπο να με σκοτωσει. Ξαφνιαστηκα, και επεσα κατω. Αρπαξα γρηγορα μια πετρα, τον χτυπησα στο κεφαλι και αρχησα να τον γ****** με μανια. Για κακη μου τυχη ο πακιστανος μου έκανε μαύρη μαγία με αποτέλεσμα το πέος μου να τυληχτει στις φλόγες. Πανικοβλητος αρπαξα εναν σταυρο και τον κάρφωσα στο στήθος του πακιστανου με αποτελεσμα να βγει ο αόρατος εχθρός απο μέσα του. Ο οποιος αρχησε να κατευθύνεται προς το μέρος μου. Χρησιμοποιόντας το πέος μου εσπασα το τζαμι και πηδηξα απο τον 6ο οροφο.

 

Για καλή μου τύχη προσγειώθηκα πάνω σε μια ναρκομανή γρια η οποια οπλοφορούσε. Της αρπαξα το οπλο. Ομως δεν ήμουν αρκετά γρηγορος. Ο αόρατος εχθρος μπήκε μεσα μου. Ομως δεν ήξερε τι ειχε μολις κανει. Επειδη είχα καρκινο αποδυναμώθηκε και δεν μπορουσε να παρει τον πληρη ελενχο μου. Γι'αυτο με την πρωτη ευκαιρια αρπαξα το οπλο και μου εριξα στο κέφαλι.

Link to comment
Share on other sites

Αν αποκτησω πιο πολλους υποστηρικτες θα κανω.

Aν δεν είσαι ο βάζελος θέλεις να μπεις στην ομάδα συγγραφής που έχουμε;
Link to comment
Share on other sites

Aν δεν είσαι ο βάζελος θέλεις να μπεις στην ομάδα συγγραφής που έχουμε;

Υπαρχει και ομάδα συγγραφης? Ναι, βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σιγουρος πως χρησιμοποιεις Google Chrome το οποιο εχει ελεγχο ορθογραφιας και οταν βαζεις τονους, σου δειχνει πως γραφεται σωστα μια λεξη.

 

Μονο ετσι εξηγειται για ποιο λογο τα 2/5 των λεξεων εχουνε τονους ;)

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σιγουρος πως χρησιμοποιεις Google Chrome το οποιο εχει ελεγχο ορθογραφιας και οταν βαζεις τονους, σου δειχνει πως γραφεται σωστα μια λεξη.

 

Μονο ετσι εξηγειται για ποιο λογο τα 2/5 των λεξεων εχουνε τονους ;)

 

Ο λογους που μερικες απο τις λέξεις εχουν τονους ειναι οτι μεχρι πρόσφατα δεν εγραφα με τονους. Ομως προσφατα βοηθησα κατι εφηβους (αφου τους βιασα) να στειλουν την εκθεση τους με το να τους τη περασω στον υπολογιστη στην βουλη των εφηβων οπου στην περιπτωη αυτη πρεπει ολα να ειναι στην τριχα. Ετσι μου εμεινε η συνηθεια να βαζω τονους. 

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σιγουρος πως χρησιμοποιεις Google Chrome το οποιο εχει ελεγχο ορθογραφιας και οταν βαζεις τονους, σου δειχνει πως γραφεται σωστα μια λεξη.

 

Μονο ετσι εξηγειται για ποιο λογο τα 2/5 των λεξεων εχουνε τονους ;)

 

tumblr_lo02btPvAD1qhohkqo1_500.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock