Jump to content

ΜΠΑΤΣΟΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ


Lucky Dice

Recommended Posts

Εδώ χανόμαστε κάθε μέρα από τα kalashnikov και εσύ μου λες γιατί οπλοφορώ. Εγώ πιστεύω πως και τα αλεξίσφαιρα είναι πλεονασμός.

Άγχος ;

Εάν δεν έχει αντίλογο , πολύ απλά μην απαντάς γιατί φαίνεσαι ηλίθιος , ανώριμος  και φανατισμένος προπαγανιστής..

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η αλήθεια ; Ότι είσαι βόδι και το μόνο επάγγελμα που μπορούσες να κάνεις είναι μπάτσος ;χαχαχαχα

Από το να είμαι ένας ακόμη άνεργος που το μόνο που θα καταφέρει θα ειναι 6-7 χρόνια στο πανεπιστημιο χωρίς τελικά να καταφέρει τίποτα και να ανεβάζει τα νούμερα τις ανεργίας και στο τέλος να τρέχει να φωνάζει σε διαδηλώσεις και να βρίζει τους μπάτσους τότε να αυτό μπόρεσα να κάνω. Γιατί για να γίνεις σήμερα σε αυτό το χάος μπάτσος, όπως μας λέτε, θέλει αρχίδια να το πω, λίγο τρέλα να το πω. Πάντως, δεν θέλει να είσαι χαραμοφάης των λεφτών του πατέρα σου.
Link to comment
Share on other sites

Άγχος ;

Εάν δεν έχει αντίλογο , πολύ απλά μην απαντάς γιατί φαίνεσαι ηλίθιος , ανώριμος  και φανατισμένος προπαγανιστής..

Από θεωρίες ξέρουν και οι πέτρες. Καμιά πράξη όμως, δεν...
Link to comment
Share on other sites

Από το να είμαι ένας ακόμη άνεργος που το μόνο που θα καταφέρει θα ειναι 6-7 χρόνια στο πανεπιστημιο χωρίς τελικά να καταφέρει τίποτα και να ανεβάζει τα νούμερα τις ανεργίας και στο τέλος να τρέχει να φωνάζει σε διαδηλώσεις και να βρίζει τους μπάτσους τότε να αυτό μπόρεσα να κάνω. Γιατί για να γίνεις σήμερα σε αυτό το χάος μπάτσος, όπως μας λέτε, θέλει αρχίδια να το πω, λίγο τρέλα να το πω. Πάντως, δεν θέλει να είσαι χαραμοφάης των λεφτών του πατέρα σου.

Ηλεκτρονικός Μηχανικός σπουδάζω αγορίνα μου, έχω δουλειά βρέξει χιονίσει γιατί ασχολούμαι με τεχνολογία και η τεχνολογία δεν πεθαίνει ποτέ.Άρα δε στέκει ότι θα τρώω τα λεφτά του πατέρα μου γιατί ιδιαίτερα στο εξωτερικό μπουνιές παίζουν τα εργοστάσια για το επάγγελμα μου(και εδώ έχει δουλειά αλλά περιορίζεσαι σε συγκεκριμένα πράγματα).

Link to comment
Share on other sites

Γιατί για να γίνεις σήμερα σε αυτό το χάος μπάτσος, όπως μας λέτε, θέλει αρχίδια να το πω, λίγο τρέλα να το πω. Πάντως, δεν θέλει να είσαι χαραμοφάης των λεφτών του πατέρα σου.

Συγνώμη , Sir , θα προτιμούσατε την ορολογία χοιρινά βόδια ;

ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ

ΑΑΑΑ

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ποιός είναι χαραμοφάης των λεφτών του μπαμπα ωρέ ; Άμα είμαστε πλούσιοι οι αριστεροί για ποιόν λόγο να υποστηρίζουμε την ιδεολογία του " Όλοι ισοδύναμοι και ισότιμοι ;"

Ίσα ίσα που οι αριστεροί κοντράρουν τους Μασόνους Καπιταλιστές που τόσο πολύ γουστάρετε εσείς..

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη , Sir , θα προτιμούσατε την ορολογία χοιρινά βόδια ;

ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ

ΑΑΑΑ

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ποιός είναι χαραμοφάης των λεφτών του μπαμπα ωρέ ; Άμα είμαστε πλούσιοι οι αριστεροί για ποιόν λόγο να υποστηρίζουμε την ιδεολογία του " Όλοι ισοδύναμοι και ισότιμοι ;"

Ίσα ίσα που οι αριστεροί κοντράρουν τους Μασόνους Καπιταλιστές που τόσο πολύ γουστάρετε εσείς..

Μα φυσικά ρε οι μπάτσοι είναι κατά του συστήματος ! Δε το βλέπεις ;

Link to comment
Share on other sites

Ποιός είναι χαραμοφάης των λεφτών του μπαμπα ωρέ ; Άμα είμαστε πλούσιοι οι αριστεροί για ποιόν λόγο να υποστηρίζουμε την ιδεολογία του " Όλοι ισοδύναμοι και ισότιμοι ;"

Ίσα ίσα που οι αριστεροί κοντράρουν τους Μασόνους Καπιταλιστές που τόσο πολύ γουστάρετε εσείς..

Πιστεύω ξέρεις την έκφραση ¨όποιος έχει τη μύγα, μυγιάζετε".

 

Ηλεκτρονικός Μηχανικός σπουδάζω αγορίνα μου, έχω δουλειά βρέξει χιονίσει γιατί ασχολούμαι με τεχνολογία και η τεχνολογία δεν πεθαίνει ποτέ.Άρα δε στέκει ότι θα τρώω τα λεφτά του πατέρα μου γιατί ιδιαίτερα στο εξωτερικό μπουνιές παίζουν τα εργοστάσια για το επάγγελμα μου(και εδώ έχει δουλειά αλλά περιορίζεσαι σε συγκεκριμένα πράγματα).

Βλέπεις ότι είστε μόνο θεωρία; Εδώ δεν ξέρουμε αν θα ζούμε αύριο και εσύ οτι θα βρεις δουλειά ότι και να γίνει; Αν ήταν έτσι γιατί ολος ο κόσμος δεν είναι ηλεκτρονικος μηχανικός;

 

Θελω πραγματικά να ασχοληθώ κι αλλο μαζί σας, αλλά θα βγω.

Link to comment
Share on other sites

Εγω απορω με κατι.Νταξει οκ δεν ειστε αριστεροι δεν λεω.Αλλα δεξιοι απο που κ ως που?Ειστε κεφαλαιοκρατες η καπιταλες για να σας συμφερει αυτη η γαμημενη ιδεολογια?

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ξέρεις την έκφραση ¨όποιος έχει τη μύγα, μυγιάζετε".

Βλέπεις ότι είστε μόνο θεωρία; Εδώ δεν ξέρουμε αν θα ζούμε αύριο και εσύ οτι θα βρεις δουλειά ότι και να γίνει; Αν ήταν έτσι γιατί ολος ο κόσμος δεν είναι ηλεκτρονικος μηχανικός;

 

Θελω πραγματικά να ασχοληθώ κι αλλο μαζί σας, αλλά θα βγω.

Γιατί προφανώς και είναι πολύ δύσκολο επάγγελμα, θέλει πολύ διάβασμα και πρέπει να σου κόβει και λίγο.Τελείωσαν τα επιχειρήματα ;

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ξέρεις την έκφραση ¨όποιος έχει τη μύγα, μυγιάζετε".

Εσύ ξέρεις την έκφραση

" Αν δεν έχει κάτι να πεις , άκου.";

Θελω πραγματικά να ασχοληθώ κι αλλο μαζί σας, αλλά θα βγω.

Μετά τις 12 παντόφλα
Link to comment
Share on other sites

προπαγάνδα και όχι μόνο ...όλα σιγά σιγά μπαίνουν στην θέση τους...δεν λέω αλλά εδώ φτάνουμε σιγά σιγά

kill_for_peace.jpg?w=450

Link to comment
Share on other sites

Απλά ο Maprex μπαίνει για να μας δείχνει με τι μαλακίες τους πιπιλάνε τον εγκέφαλο.

Link to comment
Share on other sites

Απλά ο Maprex μπαίνει για να μας δείχνει με τι μαλακίες τους πιπιλάνε τον εγκέφαλο.

Δηλαδή θες να πεις......

 

 

ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑ ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΒΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΧΟΥΝ ;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή θες να πεις......

 

 

ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑ ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΒΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΧΟΥΝ ;;;;;;;;

Τους βάζουν και λουράκι αυτά που έχουν ηλεκτρισμό έτσι ώστε αν πάνε να κάνουν τίποτα σωστό να τους χτυπάνε!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...