Jump to content

ΣΟΥΗΔΟΙ ΔΕΝ ΠΑΤΑΤΕ


randomnamehere

Recommended Posts

 

Μόνο που δεν νίκησαν , είστε ΖΩΑ για να μην στέλνετε τέτοιο συγκρότημα και τέτοια τραγουδάρα Eurovision .

 

DEAD BY APRIL ΜΟΝΟ ΡΕ . ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ

 

Link to comment
Share on other sites

Μα πως και δεν τους έστειλαν; Ο ένας τύπος έχει τη φωνή της Ντόρας της εξερευνήτριας και ο άλλος ξερνάει στο μικρόφωνο που και που μέσα στο κομμάτι.

 

Και γαμώ τις μουσικές, και γαμώ τα φωνητικά.

Link to comment
Share on other sites

Μα πως και δεν τους έστειλαν; Ο ένας τύπος έχει τη φωνή της Ντόρας της εξερευνήτριας και ο άλλος ξερνάει στο μικρόφωνο που και που μέσα στο κομμάτι.

 

Και γαμώ τις μουσικές, και γαμώ τα φωνητικά.

 

Α καλά.

Link to comment
Share on other sites

Α καλά.

 

Καλά σόρρυ, προσωπική άποψη δε λέω.

 

Απλά από τότε που αναγνωρίσαμε το ουρλιαχτό και τον ήχο του ξεράσματος μπροστά σε ένα μικρόφωνο ως "τραγουδάρα" χάσαμε την έννοια της μουσικής...

 

Anyway δεν γουστάρω να μαλώσω αλλά καλό θα ήταν οι μουσικές να έχουν ένα ίχνος τέχνης που για μένα σε αυτό το κομμάτι ο τύπος απλά ουρλιάζει και γκαρίζει...

Link to comment
Share on other sites

Καλά σόρρυ, προσωπική άποψη δε λέω.

 

Απλά από τότε που αναγνωρίσαμε το ουρλιαχτό και τον ήχο του ξεράσματος μπροστά σε ένα μικρόφωνο ως "τραγουδάρα" χάσαμε την έννοια της μουσικής...

 

Anyway δεν γουστάρω να μαλώσω αλλά καλό θα ήταν οι μουσικές να έχουν ένα ίχνος τέχνης που για μένα σε αυτό το κομμάτι ο τύπος απλά ουρλιάζει και γκαρίζει...

 

Από τη στιγμή που  μου ακούγεται καλά στο αυτί και μου αρέσει , δεν υπάρχει λόγος να μην το ακούω .. Δεν έχω στάνταρ στη μουσική , ακού από GnR , Three Days Grace μέχρι Demy και Σφακιανάκη ...Ακούω ότι μου αρέσει ;)

 

Den kerdizan me afto to kommati me tipota.

 

Θυμήσου Lordy , Νορβηγία μια χρονιά (Δεν θυμάμαι) που είχε το rock και είχαν έρθει 3η , Τουρκία πέρυσι με το rock που ήρθε 2η κτλπ . ;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι , εδώ μειώνονται και άλλο οι συντάξεις και εμείς στέλνουμε αυτά τα εκτρώματα...

 

Νομίζεις ότι καίγονται οι δικοί μας να πάνε να νικήσουν στην Eurovision; Όχι γιατί δεν θα έχουν λεφτά να την κάνουν εδώ του χρόνου. Και γενικά έλεος σε αυτούς που κάθονται και βλέπουν αυτήν την κοροϊδία που λέγεται eurovision που νικητές δεν βγαίνουν οι χώρες που έχουν στείλει τα καλύτερα τραγούδια αλλά οι χώρες που έχουν καλύτερες σχέσεις με τις άλλες.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζεις ότι καίγονται οι δικοί μας να πάνε να νικήσουν στην Eurovision; Όχι γιατί δεν θα έχουν λεφτά να την κάνουν εδώ του χρόνου. Και γενικά έλεος σε αυτούς που κάθονται και βλέπουν αυτήν την κοροϊδία που λέγεται eurovision που νικητές δεν βγαίνουν οι χώρες που έχουν στείλει τα καλύτερα τραγούδια αλλά οι χώρες που έχουν καλύτερες σχέσεις με τις άλλες.

Εγώ υποψιάζομαι ,πως θα ''νικήσουμε'' έτσι ώστε να αναγκαστούμεψνα πάρουμε και άλλο δάνειο και να μην ξεχρεώσουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock