Jump to content

[Official] Pokemon


ProJecT

Recommended Posts

Δεν παίζει αυτό. Μπορείς να βρείς μόνο 1 απο τα 3 θρυλικά και αυτό βασίζεται στην επιλογή pokemon που θα κάνεις στην αρχή

Οχι ρε ολα μπορεις να τα βρεις αλλα θελει λιγο περισσοτερο υπομονη για να τα κυνηγήσεις
Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει αυτό. Μπορείς να βρείς μόνο 1 απο τα 3 θρυλικά και αυτό βασίζεται στην επιλογή pokemon που θα κάνεις στην αρχή

Όλα τα βρίσκεις. Μάλλον εσύ δεν το ήξερες. Απλά αλλάζει το θρυλικό που είναι στην σπηλιά ανάλογα την κασέτα που έχεις. Eγώ πχ, έπιασα το Suicune από την σπηλιά γιατί είχα την Crystal και έπρεπε να βρω τα άλλα 2. Aν είχες άλλες θα είχες το Raiku ή το Entei ανάλογα. Btw ποιες άλλες ήταν; Crystal και οι άλλες 2; Κόλλησα ;p
Link to comment
Share on other sites

Κανα λινκ για την Black η White παιζει; Με κολλησατε και θελω να τις δοκιμασω :P

 

To έχω βάλει 50 φορές μαλάκας είσαι;

 

...

Link to comment
Share on other sites

...

Καποια σελιδα πρεπει να προσπερασα και να μην το ειδα , το βρηκα απο το ROMulation

 

Ποιο ποκεμον ειναι καλυτερο για αρχικο?

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε αυτο δεν ειναι δεντρο.Ειναι ποκεμον.Το σουντογουντο.

 

Καπου στην πολη (εκει που παιρνεις το 3το εμβλημα)καπου διπλα εκει ειναι ενα σπιτι ανθοπολειο.Μιλα στις τυπισες μεσα και μια απο αυτες θα σου δωσει ενα ιδικο νερο.Τραβα στο "δεντρο" μιλα του και θα μπεις σε μαχη.

 

Το πρώτο gym πήρα .. Κι εγώ τώρα που το λες κάτι τέτοιο έκανα στην Silver .. Αλλά είμαι στην Soul Silver Violet City και δεν μπορώ να προχωρήσω .. Έχω ψάξει τα πάντα κι δν βρήκα τπτ xD

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο gym πήρα .. Κι εγώ τώρα που το λες κάτι τέτοιο έκανα στην Silver .. Αλλά είμαι στην Soul Silver Violet City και δεν μπορώ να προχωρήσω .. Έχω ψάξει τα πάντα κι δν βρήκα τπτ xD

Οχι τοτε στο δασος κυνηγας τα farfetch'd στο δασος.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...