Jump to content

[Official] Pokemon


ProJecT

Recommended Posts

mporei kaneis na m stilei thn Emerald gt to link den doulevei?

Κανε ενα σερτς στο γκοογκλ , Ποκεμον Εμεραλντ Βιζουαλ Μποι Αντβανς Ρομ.

 

 

 

στα αγγλικα.

Link to comment
Share on other sites

kala to tunnel meta apo to 1o badge pos to pernaw?(Emerald)

telika me ton gero paw varkada :P

Ρε εγώ τέλειωσα όλες τις πόλεις και όλα τα gyms, πέτυχα τον grudon μέσα στο κυσφύγετο της magma team και τώρα δεν ξέρω τι να κάνω..
Link to comment
Share on other sites

Ρε εγώ τέλειωσα όλες τις πόλεις και όλα τα gyms, πέτυχα τον grudon μέσα στο κυσφύγετο της magma team και τώρα δεν ξέρω τι να κάνω..

Vres kana cheat gia master ball :P
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις βρήκα τα παλία μου gameboy color/advance sp και τις κασέτες. Ανοίγω την saphire, έχω παίξει 250 ώρες, 280 από τα 281 πόκεμον στο pokedex. Έχω 6αδα 100 lvl. Στο pc έχω τα πάντα, από τα πρώτα αρχικά bulabsaur.squirtle κλπ, όλα τα αρχικά από τις εκδόσεις saphire/ruby. Latias//Latios, articuno/zapdos 2 mewtwo. Δεν ξέρω που τα είχα βρει αλλά μάλλον είχα καεί πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε εγώ τέλειωσα όλες τις πόλεις και όλα τα gyms, πέτυχα τον grudon μέσα στο κυσφύγετο της magma team και τώρα δεν ξέρω τι να κάνω..

Κάνε save εκεί, χτύπα τον μέχρι να κατέβει αρκετά. Αν τον σκοτώσεις καταλαθος κάνε rr. Αν δεν έχεις master ball θα το πιάσεις με great ball ή ultra ball. Εγώ με great ball τα έπιανα όλα. Την master ball την είχα χαλάσει στο Latias γιατί όλο έκανε flee και δεν μπορούσα να το πιάσω.
Link to comment
Share on other sites

Κάνε save εκεί, χτύπα τον μέχρι να κατέβει αρκετά. Αν τον σκοτώσεις καταλαθος κάνε rr. Αν δεν έχεις master ball θα το πιάσεις με great ball ή ultra ball. Εγώ με great ball τα έπιανα όλα. Την master ball την είχα χαλάσει στο Latias γιατί όλο έκανε flee και δεν μπορούσα να το πιάσω.

Όχι ρε, πήγα στο κρυσφύγετο των Magma Team, γιατί  έκλεψαν κάτι Blue Gems(ή κάτι τέτοιο). Τέλος πάντων αφού νίκησα όλο το Magma Team μέσα στην σπηλιά, έφτασα στον αρχηγό, μόλις πάτησα να του μιλήσω άρχισε να μιλάει μόνος του με το Groudon εξαφανίστηκε(o Groudon) και μου λέει αυτός, hey what i did wrong? did he left because you were here και κάτι τέτοιες μαλακίες και έφυγε και αυτός μετά και έμεινα μαλάκας.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...