Jump to content

skill.usk


Recommended Posts

skill.ph.28 is the animation ? haha If You dont know how it works, dont try to teach others :]

Animations "type": L

Skill "effect": skill.ph.28

 

 

 

 

where 28 = base skill ID from where engine takes the effect.

 

 

chyba nie wiesz co piszesz 

well  pro dev  so tell me  why 

this is  might from  npc buffer  right now

10023 3 1 35 400 1 4.000000 1  icon.skill1068 0 0 0 0 8 10

and  no  any  animations, whenI put  like it

10023 3 1 35 400 1 4.000000 1  skill.su.1059  icon.skill1068 0 0 0 0 8 10

I get  Might and see  "epower" animation ?    ....  QQ

Link to comment
Share on other sites

 

chyba nie wiesz co piszesz 

well  pro dev  so tell me  why 

this is  might from  npc buffer  right now

10023 3 1 35 400 1 4.000000 1  icon.skill1068 0 0 0 0 8 10

and  no  any  animations, whenI put  like it

10023 3 1 35 400 1 4.000000 1  skill.su.1059  icon.skill1068 0 0 0 0 8 10

I get  Might and see  "epower" animation ?    ....  QQ

//PL

Synku, nie wiesz z kim piszesz :) Po drugie - jakim kurwa cudem chcesz zmienić rodzaj animacji, kiedy właśnie zmieniłeś jedynie "Efekt" animacji, a nie samą animację ? :}

Teraz wróć do pliku *.dat i zamiast linkować efekt ze skilla 1059 zmieniając tym samym jedynie EFEKT, weź łaskawie zmieć ANIMACJĘ - to o czym pisałem w poprzednim poście.

Jak nie czaisz, nie zabieraj się za to :]

Link to comment
Share on other sites

//PL

Synku, nie wiesz z kim piszesz :) Po drugie - jakim kurwa cudem chcesz zmienić rodzaj animacji, kiedy właśnie zmieniłeś jedynie "Efekt" animacji, a nie samą animację ? :}

Teraz wróć do pliku *.dat i zamiast linkować efekt ze skilla 1059 zmieniając tym samym jedynie EFEKT, weź łaskawie zmieć ANIMACJĘ - to o czym pisałem w poprzednim poście.

Jak nie czaisz, nie zabieraj się za to :]

 

 

 

 

TO MOZE POWISZ MI JAKI EFEKT MA SAMA ANIMACJA BEZ  EFEKTU  ?  AHAHAHA

 

ty  to sie naucz  czytac  a z kim pisze  ?  z kolejnym  pro  gamemastrem ... 

po za tym  mam ci  nagrac filmik ?  z tym sposobem co  opisalem ?  mi  chodzi o to  zeby buffer mial  animacje skili  eh  nvm  badz sobie dalej  supermastrem ;)

 

Link to comment
Share on other sites

ty  to sie naucz  czytac  a z kim pisze  ?  z kolejnym  pro  gamemastrem ... 

po za tym  mam ci  nagrac filmik ?  z tym sposobem co  opisalem ?  mi  chodzi o to  zeby buffer mial  animacje skili  eh  nvm  badz sobie dalej  supermastrem ;)

 

...

W pierwszym swoim poście, podałem Ci wszystko co powinieneś zrobić żeby to gówno działo. Jak nie potrafisz używać mózgu, to wybacz, nie będę robił tego za Ciebie.

 

Jeszcze raz, żebyś zaczaił: W PIERWSZYM MOIM POŚCIE NAPISAŁEM CI WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ BY ZROBIĆ TEN ZASRANY MOD. Jak nie potrafisz czytać, to gówno zrobisz :]

Nara

Link to comment
Share on other sites

...

W pierwszym swoim poście, podałem Ci wszystko co powinieneś zrobić żeby to gówno działo. Jak nie potrafisz używać mózgu, to wybacz, nie będę robił tego za Ciebie.

 

Jeszcze raz, żebyś zaczaił: W PIERWSZYM MOIM POŚCIE NAPISAŁEM CI WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ BY ZROBIĆ TEN ZASRANY MOD. Jak nie potrafisz czytać, to gówno zrobisz :]

Nara

 

wahahahahahaha  jednak musisz nauczyc sie czytac ze zrozumieniem  ja juz to zrobilem  i to  o czym ty piszesz  smieszy mnie  i  mojego znajomego  z ktorym doszlismy  jak to dziala  ale  nich ci  bedzie  pro 

 

 

 

Any admin can lock the topic ?  cause  we fixed  it and don't need  stupid post  thanks 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...