Jump to content

[Help]Πουστια απο φιλο


CorruptedEmperor

Recommended Posts

αμα ηταν 9 λεβελ οκ αλλα αμα ηταν 30 με full champions kai skins δεν νομιζω να ζουσε.. εξαλου 9 λεβελ βρηκε να κλεψει αυτος ο φιλος σου ελεος δεν μπορουσε να παιξει 30 ψωλοπαιχνιδια και να παει 9 λεβελ ελεος.

Και συνεχίζει

 

Nothing to do here

 

ibvdwSfkRErpey.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα ED οκ συμφωνω απολυτα μαζι σου φυσικα η πραξη μετραει η οποια δεν επρεπε να γινει. Αλλα επειδη δεν θελω να πηγαινω Off θα πω μονο αυτο αν θες να μιλησουμε για μενα εγω ποτε δεν κανω τετοιου ειδους μαλακιες με φιλους μου για παιχνιδια ουτε θα με κλεβαν αλλα και ουτε θα κλεβα εκτος αν ειμασταν 7 χρονων για να μην μπορουμε να σκεφτουμε πιο ειναι το σωστο και ποιο το λαθος.

Link to comment
Share on other sites

Ρε εισαι σοβαρος πιασε τον μιλα του πες του σε ξερω 10 χρονια για ποιον λογο το εκανες αυτο συγνωμη θα πει εχεις δικιο αν σου πει τιποτα πες του μπραβο εχασες εναν πραγματικο φιλο για τις μαλακιες σου.

Link to comment
Share on other sites

ED συμφωνω μαζι σου αλλα ο ανθρωπος γεννιεται δεν γινεται.αν δεν ηταν το παιχνιδι τοτε θα ηταν για γυναικα που εκει ειναι πιο γ@μησι η ιστορια.

 

αλλα κ παλι το να εκμεταλευεσαι μια κατασταση εις βαρος αλλου μαλακια ειναι...

Link to comment
Share on other sites

ED συμφωνω μαζι σου αλλα ο ανθρωπος γεννιεται δεν γινεται.αν δεν ηταν το παιχνιδι τοτε θα ηταν για γυναικα που εκει ειναι πιο γ@μησι η ιστορια.

 

αλλα κ παλι το να εκμεταλευεσαι μια κατασταση εις βαρος αλλου μαλακια ειναι...

Ο κολλητός μου ήταν μαλακιστήρι για τουλάχιστον 2 χρόνια όταν είχα μετακομίσει στου πατέρα μου γιατί φτιάχναμε το καινούριο σπίτι και δεν τον έβλεπα. Κανονικός αλήτης. Εγώ τον έκανα άνθρωπο και χέρεται να το λέει στον κόσμο πως τον άλαξα εγώ.

Επίσης μία πρώην μου ήταν καραπουτάνα και την έκανα και αυτήν κοπέλα, αν και χωρίσαμε ακόμα κρατάμε επαφή και την βοηθάω σε γενικά προβλήματα.

Τον άνθρωπο μπορεί να τον αλάξεις αν έχεις την δύναμη να τον κάνεις να πιστέψει σε σένα. Αν σου μιλάει μέσα απο την καρδιά του και εσύ ανταποκρίνεσαι ανάλογα. Εγώ έχω αυτό το πλεονέκτημα γιατί δεν είμαι παρτάκιας, και όλα μου τα φιλαράκια γουστάρουν που τους αντιμετωπίζω όλους με τον ίδιο τρόπο που τους αλάζει ψυχικά.

Link to comment
Share on other sites

Ρε Νίκο γι'αυτό μου έκανες την ερώτηση στο lol; Λέω και εγώ ότι να 'ναι ρωτάει ο μαλάκας;

Link to comment
Share on other sites

ED συμφωνω μαζι σου αλλα ο ανθρωπος γεννιεται δεν γινεται.
Γιου αρ ρονγκ χίαρ ντίαρ ανκλ.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

min mpeis kan ston kopo na tsakotheis polu apla perneis pisw to acc sou kai kleueis to allo, meta to paizeis anikseros kai eisai kai o kalokardos tis istorias gine kai esy upoulos

Link to comment
Share on other sites

ρε φιλαρακι μονο που παιζεις αυτο το παιχνιδι που λες .. Δεν ξερω αλλα .. να δινεις τοσο πολυ σημασια σε μια μ@λ@κια στο κατω κατω .. δεν λεει .. Κατα την γνωμη μου πιστευω καλα σου εκανα ο φιλος σου .. Ξεκολλα απο τα κωλοπαιχνιδια ... Ασε τον "Φλωρο" οπως λες που το πουλησε ο κολλητος σου .. (αυτος δεν φταιει σε τιποτα .. ) Απλα νταξει εχω στην θεση σου τον "φιλο" σου οπως λες θα τον ειχα γαμησει .. (αμα ηταν ομως τιποτα σοβαροτερο ) τωρα επειδη στο εκανε για παιχνιδι ... δεν ξερω τι να πω ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...