Jump to content

[GR]Πως σας μπήκε;


PlayForFun

Recommended Posts

μαλακα γεμισαμε με παντογνωστες και επιδειξιες εδω.Συγνωμη ρε φιλε,τι με νοιαζει εμενα τι εκανες την πρωτοχρονια?Γιατι κατι τετοια θεματα παραμενουν ανοιχτα?

σε ενοχλεί επειδή εσύ δεν έκανες τπτ ε? γαμώτηηη...

Link to comment
Share on other sites

Μαλάκα γεμίσαμε με παντογνώστες και επιδειξίες εδώ. Συγγνώμη ρε φίλε, τι με νοιάζει εμένα τι έκανες την πρωτοχρονιά; Γιατί κάτι τέτοια θέματα παραμένουν ανοιχτά;

Σεβαστή η γνώμη σου. Και έρχομαι λοιπόν να σου απαντήσω λέγοντάς σου ότι πρώτον το είμαστε σε spam section, δεύτερον από που διέκρινες ότι εγώ τουλάχιστον προσπαθώ να το παίξω παντογνώστης ή επιδειξίας και τρίτον ο λόγος που έκανα αυτό το topic είναι γιατί απλά θέλω να μοιραστώ κάποιες εμπειρίες της ζωής μου με άλλους έτσι ώστε να υπάρχει συζήτηση και ανταλλαγή απόψεων για ότι θέματα προκύψει στην πορεία.
Link to comment
Share on other sites

ποσο αναπηρος πρεπει να εισαι και nolifer για να συζητας τα οικογενιακα σου και τα προσωπικα σου σε ενα forum?

Link to comment
Share on other sites

ποσο αναπηρος πρεπει να εισαι και nolifer για να συζητας τα οικογενιακα σου και τα προσωπικα σου σε ενα forum?

 

 

ΠΡΟΜΠΛΕΜΟ?

Link to comment
Share on other sites

ποσο αναπηρος πρεπει να εισαι και nolifer για να συζητας τα οικογενιακα σου και τα προσωπικα σου σε ενα forum?

βλαμμένος είσαι;

Link to comment
Share on other sites

ποσο αναπηρος πρεπει να εισαι και nolifer για να συζητας τα οικογενιακα σου και τα προσωπικα σου σε ενα forum?

ΝΤΑ ΦΑΚ Οο, δεν είπε ότι τον απάτησε η γκόμενα ούτε ότι έχει ψυχολογικά, που πήγε την πρωτοχρονιά είπε
Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον δεν ειμαι Π.Α.Ο.Κ !

και εγώ δεν έχω παραπληγικό νικ... کє©яєŤ™ και είμαι σίγουρος το  ™ δεν ξες καν τι σημαίνει...

Link to comment
Share on other sites

ποσο αναπηρος πρεπει να εισαι και nolifer για να συζητας τα οικογενιακα σου και τα προσωπικα σου σε ενα forum?

Σοβαρά τώρα δεν αξίζει να απαντήσω. Η κοινή λογική και με λίγο σκέψη παραπάνω μπορώ να πω πως ο κάθε άνθρωπος μπορεί να διακρίνει κάποια πράγματα. Άλλο η π***** και άλλο η βούρτσα.
Link to comment
Share on other sites

ΝΤΑ ΦΑΚ Οο, δεν είπε ότι τον απάτησε η γκόμενα ούτε ότι έχει ψυχολογικά, που πήγε την πρωτοχρονιά είπε

 

Ο καινούργιος χρόνος εννοείται.. ;)

 

Εμένα προσωπικά με βρήκε οικογενειακώς στο σπίτι των παππούδων μου αρχικά με βασιλόπιτες, σούπες, κρέατα και άφθονο κρασί. Ενώ το ξημέρωμα με βρήκε στα μπουζούκια με καλή παρέα (πολλές κοπέλες φυσικά) να περνάμε καλά και να έχοντας φυσικά φορέσει τον καλύτερο μας εαυτό για να υποδεχθούμε το καινούργιο έτος.

 

 

Για να δούμε/ακούσουμε και τις δικές σας εμπειρίες. :)

(έλα να βλέπω πιο πολλές συμμετοχές σε σχόλια)

 

 

 

Από προσωπικής μου εμπειρίας αλλά και μέσω συζητήσεων που έχω κάνει με διάφορες ανθρώπους δυστυχώς καταλήγουμε στο συμπέρασμα ότι στην Ελλάδα μας, δεν λειτουργεί σχεδόν τίποτα σωστά. Πόσο μάλλον και σε πιο εξειδικευμένα θέματα όσο αναφορά την υγεία και την ευεξία μας. Πιο συγκεκριμένα έχω παρατηρήσει πως υπάρχουν πολλές ελλείψεις σε νοσοκομεία μέχρι και στις απλές προμήθειες. Άντε τώρα εσύ να βρεις λεφτά και φορείς που θα μπορέσουν να υποστηρίξουν τέτοιου είδους θεραπείες. Τι να πεις όμως, έτσι είναι τα πράγματα και με αυτά θα πρέπει να δουλέψουμε για ένα καλύτερο αύριο (γιατί όλοι το αξίζουμε).

 

ελπιζω να σε κάλυψα .

Link to comment
Share on other sites

ποσο αναπηρος πρεπει να εισαι και nolifer για να συζητας τα οικογενιακα σου και τα προσωπικα σου σε ενα forum?

Ο Καθένας κάνει ό,τι θέλει.

 

Και ανάπηρος είμαι. Και no lifer είμαι. Και μαλάκας είμαι.

 

Αν εσύ δεν γουστάρεις μπορείς να μην απαντήσεις στο τόπικ και να φύγεις , αγορίνα.

Link to comment
Share on other sites

Ο Καθένας κάνει ό,τι θέλει.

 

Και ανάπηρος είμαι. Και no lifer είμαι. Και μαλάκας είμαι.

 

Αν εσύ δεν γουστάρεις μπορείς να μην απαντήσεις στο τόπικ και να φύγεις , αγορίνα.

Φασιστα!

Δημοκρατια εχουμε,ελευθερια λογου που λεμε?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...