Jump to content
  • 0

l2jbotik


DiOm

Question

15 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

san l2j l2jfree den exi kalitera pack

l2j den mporeis na peis oti ine kalo pack, apla ine ena katharo pou apo ekei proerxonte ta perissotera projects , to opoio xreiazete gia na ginei stin entelia ores me tis ores na katseis na pernas codes kai protections.

auto to pack pou les prwti fora to akouw kai sigoura den eimai o monos ;) , de sto sistino mias kai sigoura den tha ine tipota tis prokopis.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

nai ala eixe pola java codes perasi 3ero ego hopzone reward kai ala pola

 

Kai ecuc m protinete me l2j na ksekiniso i l2jfree

afto to protini to forum gt einai to pio clean k mporis efkola na perasis code se sxesi me ta alla, kai epidi exi hz reward i ot alo tetoio mod dn simeni tpt.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

san l2j l2jfree den exi kalitera pack

 

Μιλάς από εμπειρία?

 

Όντως και εγώ πρώτη φορά το ακούω αλλά αφού έχεις το source ρίξε του μια ματιά.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

hello brika ena pack l2jbotik exei kai source mesa ine kalo  boro na arxiso me auto

Κοίτα αφού έχεις και το source είσαι καλυμμένος.

san l2j l2jfree den exi kalitera pack

Μίλησε και η εμπειρία..
Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • 0

Όλα fork του L2J και του L2JFree είναι. Από εκεί και πέρα το αν ένα fork είναι καλύτερο από τον γονιό του είναι θέμα των Developers. Τα forks έχουν περισσότερα features αλλά συνήθως χειρότερη ποιότητα. Bugs κτλ.

 

Χρυσός κανόνας : Μην πηγαίνεις σε fork αν δεν είσαι σίγουρος ότι έχει μέσα κάτι πολύ καλό που δεν θα το βρεις στα L2J/L2JFree.

Link to comment
Share on other sites

  • 0


λολ πειτε μου πιος θα αγοραζε το pack αυτο με αυτη εδω την λιστα. (Ουτε τζαμπα δεν θα το περνα)  :P


--------------
Info system
--------------
"Clan Rep Point Item" "Anti Weapon Stuck Skills"
"Top List Custom Item" "Check Iligal Skills"
"Noblesse Custom Item" "Walker Protection"
"Castle Lords" "Welcome Html Config"
"Killing spree" "Team vs Team Event by KraSh
"Top List Custom Item" "Class Balance Option"
"Killing spree reward" "Custom GMshop,Buffer,Agu' Manager,Top PvP/Pk,Luxury Teleport and more."
--------------


τεσπα.


Το Θεμα ειναι η να κανεις μονος σου ενα pack, το οποιο για να το κανεις χρειαζεται να εχεις γνωσεις, αν δεν τις εχεις και εχεις λεφτα θα ψαξεις εναν Ωριμο και ΕΜΠΕΙΡΟ Ανθρωπο και  θα συζητήσετε για να σου φτιαξει οπως το θες "Προσεχε" Οπως το θες.. κτλπ.. (αυτο για να το κανεις πρεπει να εισαι λιγο μεσα σε αυτο το θεμα αν δεν εισαι θα σε φανε)

Αν ομως δεν εχεις λεφτα! ξεκινα Να μαθαινεις! Απο αυτο το Forum, για αρχη ειναι καλο!


 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...