Jump to content

Gnwmes gia ton L2j Sigmo


Recommended Posts

:D to ddos protection p exei sto loginserver p to pas :D

ax0ax0ax0ax0 ti akiros loll

 

dld to frozen eiani top project epidi exei ena file sto login me name ddos ee?

 

kai to gamises exeis pi 200 9ores oti eiani top project ok to katalavame..

Link to comment
Share on other sites


Το Τελευταίο IL Bug Βγήκε πριν 3-4 μήνες Το L2jSigmo Πόσο καιρό Έχει Να Κάνει Update?

Και από  Data Side ->Skills<- περισσότερο, δεν τα πάει τόσο καλά. Μπορεί από core να είναι πένα.

Άλλα από Skills.. έχω ακούσει και έχω δει πως δεν αξίζει και γενικά δεν αξίζει να το αγοράσεις.

Link to comment
Share on other sites


Το Τελευταίο IL Bug Βγήκε πριν 3-4 μήνες Το L2jSigmo Πόσο καιρό Έχει Να Κάνει Update?

Και από  Data Side ->Skills<- περισσότερο, δεν τα πάει τόσο καλά. Μπορεί από core να είναι πένα.

Άλλα από Skills.. έχω ακούσει και έχω δει πως δεν αξίζει και γενικά δεν αξίζει να το αγοράσεις.

edw tha sumfwnhsw se kati ta skill tou theloun fix akoma alal daxi boreis na t  fiaxeis k monos :D

 

Link to comment
Share on other sites

Για μένα βάλε aCis. Το sigmo θα σου εμφανίσει προβλήματα κατά καιρούς οπότε μην το δοκιμάσεις.

 

ok sigmo ena fail server 8a s prokipsoun problimata me to xml sinisto na psaksis gia alo pack i na agorasis to sigmo exei pola features ala ine toso mapa ...

 

Βλέπω γύρισες. Τώρα για πόσο δεν ξέρω.

 

@Τέρμα το spam.

Link to comment
Share on other sites

Για μένα βάλε aCis. Το sigmo θα σου εμφανίσει προβλήματα κατά καιρούς οπότε μην το δοκιμάσεις.

 

Βλέπω γύρισες. Τώρα για πόσο δεν ξέρω.

 

@Τέρμα το spam.

oute kai autos 3eri th 8elh ;)

kalo einai more to sigmo!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Δειτε λιγο και το forum αμα θελετε!

Ο Vhalior ειπε οτι το project το παρατισαν ολοι και αυτος πηγε μονος του και ανοιγει new project!

Ειπε στις 18.1.2012 θα ειναι ετοιμο! Εχει fixarei πολλα bug και εχει περασει πολλα java codes αλλα δεν νομιζω οτι θα ειναι παλι καλο! Αμα το θελετε εδω ειναι : http://l2desire.com.pl/

Το καλυτερο free project για εμενα ειναι το l2jfrozen , απο private ειναι 1 pack με το καλυτερο balance του l2j αυτα απο εμενα! Ελπιζω να βοηθησα!:)

Link to comment
Share on other sites

Δειτε λιγο και το forum αμα θελετε!

Ο Vhalior ειπε οτι το project το παρατισαν ολοι και αυτος πηγε μονος του και ανοιγει new project!

Ειπε στις 18.1.2012 θα ειναι ετοιμο! Εχει fixarei πολλα bug και εχει περασει πολλα java codes αλλα δεν νομιζω οτι θα ειναι παλι καλο! Αμα το θελετε εδω ειναι http://l2desire.com.pl/

Το καλυτερο free project για εμενα ειναι το l2jfrozen , απο private ειναι 1 pack με το καλυτερο balance του l2j αυτα απο εμενα! Ελπιζω να βοηθησα!:)

 

ακριβώς! Συμφωνω μαζι σου απολυτα στο θεμα του L2J Frozen, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω την λογική του αλλουνού να πάει να κάνει ενα ολόκληρο πρότζεκτ μόνος του... και πως θα τα βγάλει πέρα???

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω ιδεα! Οσο για το private που ανεφερα ειναι ολοκληρη εταιρια που δουλευει πανω σε αυτο! Επισης τα TOP σερβερ interlude που υπηρχαν ηταν με αυτο το private pack. Σερβερ οπως : L2Sandora , L2Family , L2Pryda. Aυτα ξερω μονο!;p

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω ιδεα! Οσο για το private που ανεφερα ειναι ολοκληρη εταιρια που δουλευει πανω σε αυτο! Επισης τα TOP σερβερ interlude που υπηρχαν ηταν με αυτο το private pack. Σερβερ οπως : L2Sandora , L2Family , L2Pryda. Aυτα ξερω μονο!;p

 

Άμα το έχεις παρατηρήσει ο L2 Sandora είναι ακόμα online, και πάει πολύ καλά, Και μάλιστα απ'ότι μου είπε ο Owner του, χρησιμοποιούν το L2j Frozen γιατί είναι ποιο σίγουρο σε θέμα developing και χωρίς κανένα απολύτως bug... + του ότι βγάζουν και νέα revisions κάθε μέρα σχεδόν...

Link to comment
Share on other sites

Κανεις μεγαλο λαθος! Ο Sandora εχει κλεισει εδω κ μηνες! Επισης δεν ειχε l2jfrozen αλλα ειχε αυτο το private pack που σας ειπα! Οσο για το lag ειναι θεμα hosting:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Elfocrash

ακριβώς! Συμφωνω μαζι σου απολυτα στο θεμα του L2J Frozen, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω την λογική του αλλουνού να πάει να κάνει ενα ολόκληρο πρότζεκτ μόνος του... και πως θα τα βγάλει πέρα???

Kai to Tryskell monos tou ksekinise kai eides pou eftase.vevaia se kamia periptosh den sigrisoume Vhalior kai Tryskell.o Tryskell einai polu psila.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock