Jump to content

[ΤΖΙ ΑΡ] Βαλίτσες : Οκ. | Αεροπορικά Εισητήρια : Οκ. | Πτώχευση : Οκ.


`Vaxil

Recommended Posts

Πλακα πλακα θα πηγαινεις στο εξωτερικο και θα ντρεπεσαι να λες πως εισαι Ελληνας...

Όχι μόνο αυτό έχω αμφιβολίες αν θα μας βγάζουν καν βίζα.

Link to comment
Share on other sites

Και έρχονται και άλλα...Εδώ σκέφτονται να μη γίνουν εκλογές τον Φεβρουάριο που είχαν πει και να παραμείνει η τωρινή κυβέρνηση να συνεχίσει το έργο της...

Πες ότι γίνονται εκλογές...

 

Ποιός να βγει ; Ο δικοματισμός κυριαρχεί πλέον , γιατί ΔΥΣΤΥΧΩΣ έχουμε την ιδεολογία του " Α , αυτόν ψήφιζε η μόμι , αυτόν θα ψηφίσω..."

 

Μισώ τον εαυτό μου που το λέω , αλλά χρειαζόμαστε ξένη επιτήρηση ( έλεγχο) , γιατί δεν είμαστε καθόλου υπεύθυνοι..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω καταλάβει αμα κυριχθεί πτώχευση τι θα γίνει...ντάξ οτι θα τα σπάσουμε όλα ενωείτε το θέμα είναι πως θα ζούμε εμείς που θα μείνουμε Ελλάδα

 

Πρωτο και κυριο θα σταματησουν να μας παρεχουν οτιδηποτε χρησιμοποιουμε για να ζησουμε.Τροφημα, φαρμακα, πετρελαιο κλπ.Ολα αυτα ειναι εισαγωμενα.

 

Οι τιμες σε ολα τα προιοντα θα ανεβουν μιας και ο κρατος θα κανει ο,τι μπορει για να εισπραξει χρηματα.

 

Ολα αυτα και πολλα αλλα θα γινουν μεχρις οτου η Ελλαδα αποκτησει ξανα δικιας της παραγωγη και αρχισει να αναπτυσει την οικονομιας της με εξαγωγες προιοντων.Πραγμα που θα παρει καιρο.

 

Η εγκληματικοτητα ειναι σιγουρο θα αυξηθει μιας και ο καθενας θα φτασει μεχρι και στη δολοφονια για να επιζησει.Θα πηγαινεις στο φουρνο να παρεις ψωμι και θα φοβασαι να περατησεις.

Link to comment
Share on other sites

Πλακα πλακα θα πηγαινεις στο εξωτερικο και θα ντρεπεσαι να λες πως εισαι Ελληνας...

Ξου  από το τόπικ , βρωμιάρη !
Link to comment
Share on other sites

Πλακα πλακα θα πηγαινεις στο εξωτερικο και θα ντρεπεσαι να λες πως εισαι Ελληνας...

γιατί εσύ είσαι περήφανος που είσαι Αλβανός και ζεις έξω;
Link to comment
Share on other sites

33moj0p.jpg

 

Πώς αισθάνεστε όταν εν έτει 2011 αντικρίζετε αυτή την εικόνα ;

Link to comment
Share on other sites

γιατί εσύ είσαι περήφανος που είσαι Αλβανός και ζεις έξω;

 

Ποτε δεν ειπα κατι τετοιο.Αλλα ειμαι περηφανος για τον εαυτο μου γιατι ξερω τι ειμαι.Το οτι την εικονας της χωρας μου την καταστρεψαν ορισμενα ατομα κλεβοντας στις αρχες της μεταναστευσης στην Ελλαδα δε με κανει, σιγουρα, περηφανο αλλα γνωριζω πως εγω δεν εχω καμια αναμιξη με αυτους.

Link to comment
Share on other sites

ilikrina lipame dn fadazomoun thn zwh mou etsi otan megalwsw alla dustixws kapoia stigmh prepei na to katalabeis kai na to valeis kala sto mualo sou

Link to comment
Share on other sites

i ekti dosi dothike alla tzaba gia 2 mines einai kai ti 8a protoplirosoun ? exei ptoxefsei i ellada alla den to exete katalavei akoma.

Link to comment
Share on other sites

i ekti dosi dothike alla tzaba gia 2 mines einai kai ti 8a protoplirosoun ? exei ptoxefsei i ellada alla den to exete katalavei akoma.

enweite pws exei ptoxeusei...
Link to comment
Share on other sites

Ποτε δεν ειπα κατι τετοιο.Αλλα ειμαι περηφανος για τον εαυτο μου γιατι ξερω τι ειμαι.Το οτι την εικονας της χωρας μου την καταστρεψαν ορισμενα ατομα κλεβοντας στις αρχες της μεταναστευσης στην Ελλαδα δε με κανει, σιγουρα, περηφανο αλλα γνωριζω πως εγω δεν εχω καμια αναμιξη με αυτους.

μακάρι να ήταν μόνο στις αρχές της μετανάστευσης μεγάλε
Link to comment
Share on other sites

i ekti dosi dothike alla tzaba gia 2 mines einai kai ti 8a protoplirosoun ? exei ptoxefsei i ellada alla den to exete katalavei akoma.

η Ελλαδα εχει πτωχευσει εδω και χρονια λulzλυλζ, με δανεια την βγαζουν
Link to comment
Share on other sites

καλά Χριστούγεννα και καλή πρωτοχρονιά να έχετε.

 

Έτσι σας γαμάνε αυτοί που στο μέλλον θα σας χρωστάνε!

 

Link to comment
Share on other sites

η Ελλαδα εχει πτωχευσει εδω και χρονια λulzλυλζ, με δανεια την βγαζουν

Η μάνα μου είναι εκπαιδευτικός πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης και το 2008 που δεν ήταν σε σχολείο αλλά στα γραφεία είχε πληροφορίες εξακριβωμένες ότι όλοι οι δημόσιοι υπάλληλοι πληρώνονται με δανεικά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...