Jump to content

gia to kapnisma...


vazlos123123123

Recommended Posts

Έλεος, έγινε που έγινε για το πέος το maxcheaters, μαζεύει και άτομα επί του πέος....

 

Φίλε, δεν καπνίζεις για να γίνεις μάγκας ή κάτι τέτοιο, καπνίζεις απλά επειδή καπνίζεις.

Εγώ το άρχισα στα 15, τώρα μετανιώνω!

Νομίζεις μια γκόμενα θα κοιτάξει εσένα που θα ανάψεις μπροστά της το τσιγάρο ή τον άλλον που γυμνάζεται?

Άστο, όπως σε κόβω εσένα, εσύ δε θα καπνίζεις, ΘΑ ΣΕ ΚΑΠΝΙΖΕΙ αυτό!!!

μερακλής
Link to comment
Share on other sites

giati to tsigaro mesa exei mesa narkotiko se poly mikrh dosi fysika...

kai oso na nai to narkotiko se dynamoni...

 

 

ΤΙ ΛΕΕΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΕΠΙΚΑ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

to tsigaro mesa exei mesa narkotiko se poly mikrh dosi fysika...

kai oso na nai to narkotiko se dynamoni...

Πως νομίζεις έκανε καριέρα ο schwarzenegger?

Link to comment
Share on other sites

εγω καπνιζω εδω και 2 χρονια, μεγαλυτεροι και συγγενικα μου προσωπα μου λενε να το κοψω,το εχω προσπαθησει και το καταφερα για 3-4 μηνες απλα τυχανε καποιες περιστασεις που κολησα παλι!

 

Καλα θα ητανε να μην το βαλεις στο στομα σου καν,γιατι με την ιδεα καπνιζω νομιζεις οτι εισαι μαγκας, οτι θα σε κοιταξουνε γκομενες,οτι θα εισαι γαμιας,αλλα στο τελος μαλακας θα εισαι γιατι θα εισαι ολο προβληματα απο το βρομοτσιγαρο!

Link to comment
Share on other sites

εγω καπνιζω εδω και 2 χρονια, μεγαλυτεροι και συγγενικα μου προσωπα μου λενε να το κοψω,το εχω προσπαθυσει και το καταφερα για 3-4 μηνες απλα τυχανε καποιες περιστασεις που κολησα παλι!

 

Καλα θα ητανε να μην το βαλεις στο στομα σου καν,γιατι με την ιδεα καπνιζω νομιζεις οτι εισαι μαγκας, οτι θα σε κοιταξουνε γκομενες,οτι θα εισαι γαμιας,αλλα στο τελος μαλακας θα εισαι γιατι θα εισαι ολο προβληματα απο το βρομοτσιγαρο!

ma8E OR8ograFia ymW t0 kefalI Co0
Link to comment
Share on other sites

ma8E OR8ograFia ymW t0 kefalI Co0

 

h or8ografia metraei h oti leei swsta pragmata? paniblaka

 

 

- egw 8a s dwso mia sumboulh mn to balis kan sto stoma sou giati meta 8a to metaniwseis kai dn 8a mporeis na to kopsis ase pou kaneis kako ston eauto sou  kobis tin anaptuksh s kai maurizoun ta pneumonia sou ligo 8a trexeis kai 8a kremas glwssa twra kane oti nomizeis :)

Link to comment
Share on other sites

Den ine panivlakas ton prosvalis! ine petsetavlakas

Δεν φτάνει που έχουμε τον άλλο, έρχεσαι εσύ και τα κάνεις χειρότερα.
Link to comment
Share on other sites

1,2,3 φορες δεν μπορεσα να το κοψω γιατι ευτυχως μπορω να ξεχωρισω τι μου κανει καλο και τι οχι. Ο αθλητισμος με βοηθησε.

 

Το παραπανω γιατι το εγραψα ομως?

Γιατι 1 την ημερα αρχικα => 3-4 την μερα μετα απο λιγους μηνες => καμια 10αρια μετα => πακετο => εχεις ηδη αναμενο τσιγαρο και απο τον εθισμο αναβεις κ' αλλο. Το τελευταιο οπιος καταλαβε καταλαβε ^^

Link to comment
Share on other sites

den leo tipota xazo tin alithia leo

Και ποια είναι η αλήθεια; Ότι είναι πετσετόβλακας; Ψάχνω εδώ και ώρα να βρω την έννοια της λέξης, αλλά δεν βρίσκω ούτε τη λέξη.
Link to comment
Share on other sites

Και ποια είναι η αλήθεια; Ότι είναι πετσετόβλακας; Ψάχνω εδώ και ώρα να βρω την έννοια της λέξης, αλλά δεν βρίσκω ούτε τη λέξη.

 

legete ironia ayto p ipa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...