Jump to content

[GR]Ήταν κάποτε μια ομαδάρα...


Lucky Dice

Recommended Posts

Για το καθε αδικοχαμενο ή και χαμενο σκετο που πιστευει οτι αυτη η κατηγορια ειναι μια σημαντικη καταταξη ειναι πραγματικα ηλιθιο.

Μου δημοσιευεις την IFFHS για την χρονικη περιοδο 2011-2012 και τι εγινε?

Περασες και επειδη πηρες μια νικη (δεν ξερω τα αποτελεσματα σου γενικα το λεω) σε εβγαλε σε αυτη τη θεση.Εκει που μπορεις να αναδειχθεις ειναι η IFFHS απο το 2001 εως το 2010 αν υπαρχεις πουθενα ενημερωσε με γιατι μετα απο πολυ ψαξιμο δεν σε βρηκα!

29 8)

Diabase to title. HTAN kapote

Καθως μιλαμε για την νεα χρονια, απλα εχετε 2 νικες.Για αυτον τον λογο ειστε εκει.Καθως περναει η χρονια θα πεσετε ακομα περισσοτερο.
Link to comment
Share on other sites

Diabase to title. HTAN kapote

το καποτε δηλαδη ποτε ειναι?οταν μιλας για το καποτε αναφερεσαι σε μια χρονικη περιοδου τουλαχιστον 5 χρονων (και λιγα λεω) και οχι απλα σε μια χρονικη περιοδο διαρκειας μιας σεζον. Το καποτε μου φαινεται υπερβολικο!

Link to comment
Share on other sites

το καποτε δηλαδη ποτε ειναι?οταν μιλας για το καποτε αναφερεσαι σε μια χρονικη περιοδου τουλαχιστον 5 χρονων (και λιγα λεω) και οχι απλα σε μια χρονικη περιοδο διαρκειας μιας σεζον. Το καποτε μου φαινεται υπερβολικο!

Εκαναν 2 νικες στην Ευρωπη ρε, ειναι υπερομαδα!
Link to comment
Share on other sites

gia mia omada pou anebike meta apo tosa xronia super leauge kai ekane 2 nikes sthn eurwpi einai polu pistepse me

η μαγκια δεν ειναι να ανεβεις και να ξαναπεσεις αλλα να ανεβεις με αρχιδια και να κατσεις εφοσον η καθε ομαδα θα σου τα κλανει συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

η μαγκια δεν ειναι να ανεβεις και να ξαναπεσεις αλλα να ανεβεις με αρχιδια και να κατσεις εφοσον η καθε ομαδα θα σου τα κλανει συνεχεια.

ama den ginotan bouleutiki parembash apo ton geroulano tha sou lega egw gia poso akoma tha kathomoun ;)
Link to comment
Share on other sites

ama den ginotan bouleutiki parembash apo ton geroulano tha sou lega egw gia poso akoma tha kathomoun ;)

ελα μωρε τωρα τι σκαβεις, η αυτογνωσια ειναι μεγαλο προσον

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα, σε ένα κομμάτι της έγγραφης απολογίας του, ο Μάκης Ψωμιάδης ισχυρίζεται ότι έχει φιλικές σχέσεις με τον Νικόλα Πατέρα και είχε προσπαθήσει να τον προειδοποιήσει για τις ενέργειες του Αχιλλέα Μπέου: "ήθελα να προειδοποιήσω τον φίλο μου τον Νίκο Πατέρα να προσέξει τον διορισμό των διαιτητών σε αυτόν τον αγώνα, διότι ήμουν σίγουρος ότι ο Μπέος θα προσπαθούσε να επηρεάσει τον Πιλάβιο ώστε να τοποθετήσει αρνητικά διακείμενους στον Παναθηναϊκό διαιτητές".

 

ειναι ενα κομματι της συνεντευξης του ψωμιαδη πριν παει στον ανακριτη!

τα λογια ειναι περιττα

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα, σε ένα κομμάτι της έγγραφης απολογίας του, ο Μάκης Ψωμιάδης ισχυρίζεται ότι έχει φιλικές σχέσεις με τον Νικόλα Πατέρα και είχε προσπαθήσει να τον προειδοποιήσει για τις ενέργειες του Αχιλλέα Μπέου: "ήθελα να προειδοποιήσω τον φίλο μου τον Νίκο Πατέρα να προσέξει τον διορισμό των διαιτητών σε αυτόν τον αγώνα, διότι ήμουν σίγουρος ότι ο Μπέος θα προσπαθούσε να επηρεάσει τον Πιλάβιο ώστε να τοποθετήσει αρνητικά διακείμενους στον Παναθηναϊκό διαιτητές".

 

ειναι ενα κομματι της συνεντευξης του ψωμιαδη πριν παει στον ανακριτη!

τα λογια ειναι περιττα

Τώρα είμαστε με τον Μάκαρο δηλαδή ; ΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Βρε τον μπουγαδιάρη τον Πατερούλη αλήθεια αυτός γιατί δε κλήθηκε από τον ανακριτή ; Και αυτός ο κοριός ρε παιδί μου πολύ επιλεκτικός μόλις παραιτήθηκε από την προέδρια του ΠΑΟ άρχισε να καταγράφει.

Link to comment
Share on other sites

Βρε τον μπουγαδιάρη τον Πατερούλη αλήθεια αυτός γιατί δε κλήθηκε από τον ανακριτή ; Και αυτός ο κοριός ρε παιδί μου πολύ επιλεκτικός μόλις παραιτήθηκε από την προέδρια του ΠΑΟ άρχισε να καταγράφει.

ΠΑΟ(ΒΓΕΝΟ-ΜΠΑΜΠΑΣ) + ΛΑΡΣΑ = ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΟΛΑ.

Χρωσταει ο πηλαδακης στον Βγενο μαρφιν δανειο για το μαντριγαλ και με την Β δεν ξεπληρωνεις = οχι κερδη.

Για αυτο και τοσα  πολιτικα κονε..

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΟ(ΒΓΕΝΟ-ΜΠΑΜΠΑΣ) + ΛΑΡΣΑ = ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΟΛΑ.

Χρωσταει ο πηλαδακης στον Βγενο μαρφιν δανειο για το μαντριγαλ και με την Β δεν ξεπληρωνεις = οχι κερδη.

Για αυτο και τοσα  πολιτικα κονε..

Αφού καθάρισε την μπουγάδα ο Πατέρας το 2010 ρε ! Το πιο καθαρό πρωτάθλημα ! Χαρείτε ζέλες 2 στα 15 το ένα χάρη στο Δούρο και το άλλο με 150 πέναλτι και άλλες τόσες αποβολές υπέρ σας.

Link to comment
Share on other sites

Βρε τον μπουγαδιάρη τον Πατερούλη αλήθεια αυτός γιατί δε κλήθηκε από τον ανακριτή ; Και αυτός ο κοριός ρε παιδί μου πολύ επιλεκτικός μόλις παραιτήθηκε από την προέδρια του ΠΑΟ άρχισε να καταγράφει.

σε παρακαλω αν εισαι εξω απο τα θεματα να μην μιλας :)

http://prasinanea.gr/football/superleague/article1386884.ece

το ποιος ειναι πισω απο ολα το ξερει καλα ολη η ελλαδα εκτως τους ολυμπιακους και τους ολυμπιακους β.

δεν θελω να σχολιασω περι γελοιοτητας των μαρινακη και μπεου.

Ουτε θα πω οτι ο παναθηναικος δεν εχει στησει ποτε ματς, αφου το εκανε ενας θα το κανει και ο αλλος ετσι ειμαστε οι ελληνες η αξια ομως καθε ομαδας φαινεται εξω και οχι μεσα στην ελλαδα.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...