Jump to content

[GR] Πως να βγάλετε εύκολα χρήματα (100% Working+Δοκιμασμένο)


3xp3nd4ble

Recommended Posts

Hi. Ο οδηγός είναι γραμμένος στα ελληνικά και είναι δοκιμασμένος από εμενα. (3xpend4ble)

 

Πρώτα κάνουμε εγγραφη Εδώ

 

 

Πατάμε JOIN NOW (Πάνω δεξιά) Συμπληρώστε τα στοιχεια.

Όταν θα κάνετε εγγραφη θα σας ζήτηση στο τέλος τι τύπο διαφήμιση θα κάνετε (εσείς θα επιλέξετε το πρώτο){Link shrinker}

 

Όταν θα τελειώσετε την εγγραφη, κάντε login. Αφού κάνετε login θα δείτε πάνω ένα http:// ,εκεί θα γράψετε το site που θέλετε να κάνετε shrink

 

Πατάμε shrink και θα μας δείξει το νέο μας link που θα χρησιμοποιήσουμε!

 

Και εδώ είναι το account μου(για να σας πείσει ότι λειτουργεί)

15n4yev.jpg

 

Κάντε τα links που θέλετε shrink και να στέλνετε το adf link, για κάθε click θα πληρώνεστε.

 

Πρέπει να έχετε 5 $ το λιγότερο για να πληρωθείτε. Πως θα πληρωθείτε? Μέσο PayPal/AlertPay!

Και πως γίνετε αυτό? Απλά πατάτε πάνω δεξιά "withdraw" Επιλέγεται τον τύπο πληρωμής(PayPal/AlertPay) βάζετε το email σας και το ποσο που θέλετε να πληρωθείτε!

15n4yev.jpg

 

Από την κάθε χωρα θα πληρώνεστε διαφορετικά. Παράδειγμα: από την αμερική θα πληρώνεστε το πιο πολύ! 0.00100$ Ενώ από τη ελλάδα 0.00050 $(Αυτό είναι παράδειγμα..)

 

Να μια απόδειξη ότι έχω χρήματα στο alertpay(έχω ξοδέψει αρκετά αλλα δεν πειράζει)

9proup.jpg

 

Και εδώ η πλήρης εικόνα

ve5f5s.jpg

 

Αυτό ήταν! Στείλτε τα links που θέλετε και απλά πληρωθείτε! Με απλό click!

 

Καλά Κέρδοι!!

 

Link to comment
Share on other sites

Κάνε και εσύ μια σελίδα δες πως είναι ο τάδε/η τάδε στο facebook και θα μαζέψεις clicks! Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι 10.000 clicks σε κάθε site που βάζεις ή μπορείς στο ίδιο acc να βάλεις δυο-τρία links και να μαζέψεις 10.000 clicks σαν σύνολο και να πάρεις τα 5€;

Link to comment
Share on other sites

Κάνε και εσύ μια σελίδα δες πως είναι ο τάδε/η τάδε στο facebook και θα μαζέψεις clicks! Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι 10.000 clicks σε κάθε site που βάζεις ή μπορείς στο ίδιο acc να βάλεις δυο-τρία links και να μαζέψεις 10.000 clicks σαν σύνολο και να πάρεις τα 5€;

oxi mporeis na kaneis xiliades links kai na ta valeis se oti site 8es.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...