Jump to content

[διπλομα 50cc] Ερώτηση


jimis1

Recommended Posts

καταρχην καλησπερα σας, θα ηθελα να ρωτισω κατι ρε αλανια σε 4ις μερες δινω για διπλωμα για 50αρι τα εχω διαβασει τα σηματα ειμαι οκ απλα θελω να ξερω αν μπορο να βρω ονλινε ενα προγραμμα με τα στανταρ θεματα που πεφτουν με τις στανταρ ερωτισεις απο κατω γτ το εχουν πολλη φιλοιμ στο κινιτο αυτο απλα δεν ειναι εδω αυτην την στιγμη. τις χριαζομαι αμα μπορουσε καπιος να βοηθισει να τις βρω ονλινε θα του ειμουν ευγνομων.ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

επειδη και εγω πριν 2μηνες πηρα το διπλωμμα για 50cc θα σου πω τι να κανεις.Ειναι 30testακια και πεφτουν 100% ενα απο αυτα,ετσι οπως ειναι.

Τωρα για να τα δεις ειναι αυτα http://www.bestl.gr/index.html και πατας TEST KOK πανω στο βελακι και σου βγαζει 30 test.

Καλη επιτυχια!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και άλλα sites, καλό φαίνεται όμως και αυτό που πόσταρε ο secret,

εγώ δεν το βγάζω γιατί πολύ απλά ένας χρόνος μένει για να βγάλω το κανονικό οπότε είμαι παράνομος για έναν χρόνο T.T

Link to comment
Share on other sites

θενξ ρε αλανια παρα πολλη και ευχαριστω!

@ σεκρετ απο τα καλητερα παπακια πιστευω ειναι τα Innova - suzuki address

@ μπλοοντ αμα εχεις λεφτα να σκας καλα κανεις χαχα αλλα γ ενα χρονο δν ξερω....αμα προσεχεις....

Link to comment
Share on other sites

@ μπλοοντ αμα εχεις λεφτα να σκας καλα κανεις χαχα αλλα γ ενα χρονο δν ξερω....αμα προσεχεις....

 

Έχω ένα crypton-x μοβ με yoshimura που κάνει μπαμ από μακριά και ακόμα δεν με έχουν σταματήσει ;).

Απλώς φοράει πάντα κράνος ! Καλύτερα να δίνω λεφτά για να φτιάξω το μηχανάκι μου παρά σε κλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

paides kserei kaneis poso kostizi to diploma gia 125cc?

 

ιδια λεφτα και για 50αρι ειναι 100ε ολα μαζι να πας στην τροχαια να ρωτισεις τι χαρτια πρπ να κανεις να σε ρωτισω και κατι αλλο ΑΦΜ εχεις? γτ εγω δεν ειχα και χριαστικε να βγαλω και ηταν μαι διαδικασια παραπανω...

......ααα και κατι αλλο τρα π ειπαμε και γ 125 αμα εχεις δηπλομα 125 μπορεις να οδηγεισης 50αρι η αμα εχεις δηπλοαμ μηχανης μπορεις να οδηγεισης 125 η 50αρι

Link to comment
Share on other sites

paides kserei kaneis poso kostizi to diploma gia 125cc?

δεν ειναι τα ιδια λεφτα για διπλωμμα 125 με 50cc.Για 125 ειναι 325 ευρω ενω για 50 ειναι 120-130.

Link to comment
Share on other sites

1on)Sta 18 mporeis ews 250 kubika

2on)Kalutero papi apo Crypton X dn uparxei

3on)http://kok.artinoi.gr gia ta shmata + mhxanologia

4on)Ta leuta pou edwses gia t diplwma kalutera na t dines se

frontisthrio gia grammatikh giati file or8ografia dn 3ereis.

Link to comment
Share on other sites

για 50αρι εδοσα 100ε πεζει και πιο λιγα αλλα κ για 125 νμζω ιδια λεφτα ειναι νμζω...δεν ξερω δεν το εχω ψαξει....να σε ρωτισω σεκρετ σηγουρα πεφτουν μια απο αυτες τις ερωτισεις εσενα σου επεσαν? θιμασε?

 

@κρασ καλητερα να τα δοσο σε σενα να μου μαθεις greeklish ;)

Link to comment
Share on other sites

1) δεν ειμαι το αγορι σου.

2) ρωτησα τον σεκρετ και οχι εσενα. ;)

3) ευχαριστω για το σιτε

Kai na 8eles dn 8a mporouses ta xw me allon :)

AXAX

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...