Jump to content

[GR]Για να τελειώνουμε...


Xplicit7

Recommended Posts

Τωρα σε πειραξε ο Pina ξαφνικα ε?

 

Νικο συμφωνω με ολα τα λεγομενα σου

Απλα βρεθηκε στο λαθος σημειο την λαθος στιγμη.

 

Τεσπα

Συμβιβαστητε με τους νεους κανονες, γιατι δεν προκειται να αλλαξουν

Link to comment
Share on other sites

Δε λέω να αλλάξουν οι κανόνες απλά ξαφνικά κάνατε μία στροφή 180 μοιρών σε άτομα που κάνατε και παρέα.Τέλος πάντων μπορείς να το κάνεις lock αν θες εγώ την άποψη μου ήθελα να πω από κει και πέρα αν την σκεφτείτε κιόλας λίγο καλό θα κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Ωραια λοιπον να πας στον φιλο σου και να του πεις να μην προσπαθει να βγαλει λευτα με τα Items και τη δουλεια του official http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=210457.0    και οσο για το καρμα μου δεν με ενδιαφερει ετσι και αλλιως το πηρα διοτι το share που εκανα ηταν δικη μου δουλεια και οχι αλλωνων οπως τα παίρνει αυτος leecharontas τα russian φορουμς. Και ουτε το εκανα να διαμαρτυρηθω ουτε να μην το αποδεχτω ουτε να δημιουργησω φασαρια απλά ακομη πιστευω στο οταν κανει ο αλλος μια μαλακια πρεπει να το τρωει το dekarma εκεινη τη στιγμη και οχι μετα απο δεκα χρονια.

Αυτα τα λιγα και καλη επιτυχια αφου ηταν μονο η αρχη θα πατε μπροστα.

ακυρος?
Link to comment
Share on other sites

Δε λέω να αλλάξουν οι κανόνες απλά ξαφνικά κάνατε μία στροφή 180 μοιρών σε άτομα που κάνατε και παρέα.

Δεν έχει να κάνει με παρέα ...

Αν το πάμε με φίλους τα Punishments,άστο πάει το φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Απλα βρεθηκε στο λαθος σημειο την λαθος στιγμη.

 

Τεσπα

Συμβιβαστητε με τους νεους κανονες, γιατι δεν προκειται να αλλαξουν

Kαι εγω ξερω και αλλη μια παροιμια οσο λειπει η γατα χωρευουν τα ποντικια. Θα πατε μπροστα παντως αυτο ειχα να πω και κατι ακομη ειχα σχηματισει λαθος γνωμη για ορισμενους.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει να κάνει με παρέα ...

Αν το πάμε με φίλους τα Punishments,άστο πάει το φόρουμ.

Δεν είπα για αυτό απλά τόσο καιρό γινόντουσαν αυτά και δε σας πείραζε και σας άρεσε και τρολλάρατε και οι ίδιοι πολλές φορές.Τώρα προς τι αυτή η αυστηρότητα ;

Link to comment
Share on other sites

απλά για να ξέρετε, δεν πάμε πουθενά έτσι..

Θα χρειαστούν υποχωρήσεις και από τις 2 πλευρές, αλλιώς θα είμαστε συνεχώς με μια banlist 2 μέτρων.

Αυτό θέλετε; (απευθύνομαι σε όλους)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα για αυτό απλά τόσο καιρό γινόντουσαν αυτά και δε σας πείραζε και σας άρεσε και τρολλάρατε και οι ίδιοι πολλές φορές.Τώρα προς τι αυτή η αυστηρότητα ;

Στο Offtopic?

Δεν νομιζω.

 

Απλα επειδη με τα warn κτλπ κανεις δεν καταλαβαινει, αυτο γινεται.

Kαι εγω ξερω και αλλη μια παροιμια οσο λειπει η γατα χωρευουν τα ποντικια. Θα πατε μπροστα παντως αυτο ειχα να πω και κατι ακομη ειχα σχηματισει λαθος γνωμη για ορισμενους.

Οσο για το δικο σου dekarma, απλα σταματα να εξοργισεις τον CE. Απλα 'αγνοησε' τον..

 

 

Νικο, ελπιζω να καλυφθηκες.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...