Jump to content

[GR]Για να τελειώνουμε...


Xplicit7

Recommended Posts

Δεν είμαι με καμία από τις 2 πλευρές ό,τι έγινε χτες με αφήνει παγερά αδιάφορο αλλά θέλω να καταθέσω την άποψη μου γιατί κουράστηκα από χτες.Καταρχάς για το ban του Pina το θεωρώ μαλακία γιατί δεν έκανε τίποτα διαφορετικό από αυτό που κάνει συνήθως(trolling) ξαφνικά το θυμηθήκατε ότι υπάρχει κανόνας περί αυτού ; Αν ήταν ας το είχατε απαγορεύσει από την αρχή και ας μη δίνατε δικαιώματα κάνοντας το και οι ίδιοι πολλές φορές.Για τα dekarma στους 2 Βασίληδες και αυτά έγιναν έτσι ξαφνικά αφού είναι πράγματα που έκαναν και οι 2 συνεχώς αλλά κανείς σας δε τους είχε πει τίποτα και πολλές φορές τους επικροτούσατε κιόλας.Προς τι αυτή η αυστηρότητα ξαφνικά λοιπόν ; Χαλαρώστε λίγο γιατί με το να ρίχνετε έτσι άσκοπα bans και dekarma δεν κερδίζετε τίποτα.Επαναλαμβάνω είστε καλυμμένοι για ότι κάνατε χτες από τη στιγμή που υπάρχουν οι σχετικοί κανόνες αλλά θα μπορούσατε να τους είχατε εφαρμόσει από την αρχή αν θέλατε να μη χάνατε τον έλεγχο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι με καμία από τις 2 πλευρές ό,τι έγινε χτες με αφήνει παγερά αδιάφορο αλλά θέλω να καταθέσω την άποψη μου γιατί κουράστηκα από χτες.Καταρχάς για το ban του Pina το θεωρώ μαλακία γιατί δεν έκανε τίποτα διαφορετικό από αυτό που κάνει συνήθως(trolling) ξαφνικά το θυμηθήκατε ότι υπάρχει κανόνας περί αυτού ; Αν ήταν ας το είχατε απαγορεύσει από την αρχή και ας μη δίνατε δικαιώματα κάνοντας το και οι ίδιοι πολλές φορές.Για τα dekarma στους 2 Βασίληδες και αυτά έγιναν έτσι ξαφνικά αφού είναι πράγματα που έκαναν και οι 2 συνεχώς αλλά κανείς σας δε τους είχε πει τίποτα και πολλές φορές τους επικροτούσατε κιόλας.Προς τι αυτή η αυστηρότητα ξαφνικά λοιπόν ; Χαλαρώστε λίγο γιατί με το να ρίχνετε έτσι άσκοπα bans και dekarma δεν κερδίζετε τίποτα.Επαναλαμβάνω είστε καλυμμένοι για ότι κάνατε χτες από τη στιγμή που υπάρχουν οι σχετικοί κανόνες αλλά θα μπορούσατε να τους είχατε εφαρμόσει από την αρχή αν θέλατε να μη χάνατε τον έλεγχο.

Βασικα επεσαν πολλά dekarma μεσα ημουν και εγω που δεν εχω κανει κατι κακο σαν ποστ δειτε τα last messages μου  οτι να'ναι ειναι  οποτε τεσπα.

Link to comment
Share on other sites

εν μέρη συμφωνώ..

Το θέμα είναι πως και τα απλά μέλη θα πρέπει να δείξουν παραπάνω κατανόηση.

Ξέρετε όλοι πως είμαι της άποψης "όλοι ίσοι" αλλά μερικές φορές δεν αφήνετε περιθόρια...

Από αυτά, και οι 2 πλευρές μόνο χαμένες μπορούν να βγουν...Δε σας βγάζει πουθενά..Θέλετε καλύτερο φόρουμ; Δουλέψτε μαζί αλλιώς μην περιμένετε κάτι παραπάνω!

Link to comment
Share on other sites

Ναι και ρωτω ποιος ειναι αυτος που εχωσε τοσα dekarma σε ολα αυτα τα member χωρις λογο εαν εχει τις μπαλες να βγει να το πει δηλαδη το οτι εχει e-power τι με αυτο κανουμε οτι γουσταρουμε ;

Link to comment
Share on other sites

Απλα αυτοι ηταν η αρχη ^^

 

Οσο για τον Pina, οταν το gost ειναι locked για 4 ωρες, τον προειδοποιει ο ED και παλι πεταει την μαλακια του, ε οχι.

 

Αν δεν εχετε κατι σημαντικο να πειτε εδω, μην το πειτε.Αλλιως θα κλειδωσει πιο γρηγορα

Link to comment
Share on other sites

εν μέρη συμφωνώ..

Το θέμα είναι πως και τα απλά μέλη θα πρέπει να δείξουν παραπάνω κατανόηση.

Ξέρετε όλοι πως είμαι της άποψης "όλοι ίσοι" αλλά μερικές φορές δεν αφήνετε περιθόρια...

Από αυτά, και οι 2 πλευρές μόνο χαμένες μπορούν να βγουν...Δε σας βγάζει πουθενά..Θέλετε καλύτερο φόρουμ; Δουλέψτε μαζί αλλιώς μην περιμένετε κάτι παραπάνω!

Φυσικά και συμφωνώ με τη δικαιοσύνη για όλους αλλά τόσο καιρό δηλαδή που κάνουν ό,τι κάνουν αυτοί που ανέφερα δε τους πείραζε και γελούσαν κιόλας και ξαφνικά αποφάσισαν να το παίξουν δικαστές ; Αυτό μου την έσπασε.

 

Πες μου σοβαρά Finito έκαναν κάτι διαφορετικό από αυτό που κάνουν συνήθως ;

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και συμφωνώ με τη δικαιοσύνη για όλους αλλά τόσο καιρό δηλαδή που κάνουν ό,τι κάνουν αυτοί που ανέφερα δε τους πείραζε και γελούσαν κιόλας και ξαφνικά αποφάσισαν να το παίξουν δικαστές ; Αυτό μου την έσπασε.

+1 και δηλαδη εγινε ενα μπλοκ με τοσο καιρο και χωσατε dekarma προχθες για actions / posts που εγιναν πριν ενα χρονο ; Σοβαρευτείτε λιγο ρε.

Link to comment
Share on other sites

Ναι και ρωτω ποιος ειναι αυτος που εχωσε τοσα dekarma σε ολα αυτα τα member χωρις λογο εαν εχει τις μπαλες να βγει να το πει δηλαδη το οτι εχει e-power τι με αυτο κανουμε οτι γουσταρουμε ;

Ποιος είπε χωρίς λόγο;Ποτέ δεν έχει γίνει  κάτι χωρίς λόγο..

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και συμφωνώ με τη δικαιοσύνη για όλους αλλά τόσο καιρό δηλαδή που κάνουν ό,τι κάνουν αυτοί που ανέφερα δε τους πείραζε και γελούσαν κιόλας και ξαφνικά αποφάσισαν να το παίξουν δικαστές ; Αυτό μου την έσπασε.

δεν μπορώ να ξέρω ακριβώς..

δεν ήμουν μέσα..Τι να πω;

Link to comment
Share on other sites

+1 και δηλαδη εγινε ενα μπλοκ με τοσο καιρο και χωσατε dekarma προχθες για actions / posts που εγιναν πριν ενα χρονο ; Σοβαρευτείτε λιγο ρε.

ο CriticalError σε ειχε προειδοποιησει δεκαδες φορες, σου εχωσε 1 dekarma και το fixarame, αλλα αυτην την φορα δεν εχει.

 

Για οποιον δεν διαβασε τα New rules, καιρος να το κανει

Link to comment
Share on other sites

Απ'οτι βλεπω εχουν φαει πολλα μεμβερ dekarma σε μια μερα αυτο εσενα τι σου λεει και εαν το παμε ετσι να χωσουμε και σε εσενα να δουμε πως θα σου φανει . Βασικά για το δικο μου dekarma προσωπικα που το ειδα χωρις λογο και για τα αλλα members περιμενατε την καταλληλη στιγμη να χτυπησετε εκει που  σας γουσταρε ? Οταν κανει μια μαλακια ο αλλος που ειναι εναντια στα rules του το χωνεις εκεινη τη στιγμη και οχι οποτε σου καυλωσει εσενα φιλος.

Link to comment
Share on other sites

Απλα αυτοι ηταν η αρχη ^^

 

Οσο για τον Pina, οταν το gost ειναι locked για 4 ωρες, τον προειδοποιει ο ED και παλι πεταει την μαλακια του, ε οχι.

 

Αν δεν εχετε κατι σημαντικο να πειτε εδω, μην το πειτε.Αλλιως θα κλειδωσει πιο γρηγορα

Τωρα σε πειραξε ο Pina ξαφνικα ε?

 

Νικο συμφωνω με ολα τα λεγομενα σου

Link to comment
Share on other sites

Απ'οτι βλεπω εχουν φαει πολλα μεμβερ dekarma σε μια μερα αυτο εσενα τι σου λεει και εαν το παμε ετσι να χωσουμε και σε εσενα να δουμε πως θα σου φανει . Βασικά για το δικο μου dekarma προσωπικα που το ειδα χωρις λογο και για τα αλλα members περιμενατε την καταλληλη στιγμη να χτυπησετε εκει που  σας γουσταρε ? Οταν κανει μια μαλακια ο αλλος που ειναι εναντια στα rules του το χωνεις εκεινη τη στιγμη και οχι οποτε σου καυλωσει εσενα φιλος.

Είσαι εκτός τόπου.

Εσύ όλο αυτό το βγάζεις για το δικό σου dekarma,δεν ξέρεις κάν τι έγινε χτες.

Link to comment
Share on other sites

ο CriticalError σε ειχε προειδοποιησει δεκαδες φορες, σου εχωσε 1 dekarma και το fixarame, αλλα αυτην την φορα δεν εχει.

 

Για οποιον δεν διαβασε τα New rules, καιρος να το κανει

Ωραια λοιπον να πας στον φιλο σου και να του πεις να μην προσπαθει να βγαλει λευτα με τα Items και τη δουλεια του official http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=210457.0    και οσο για το καρμα μου δεν με ενδιαφερει ετσι και αλλιως το πηρα διοτι το share που εκανα ηταν δικη μου δουλεια και οχι αλλωνων οπως τα παίρνει αυτος leecharontas τα russian φορουμς. Και ουτε το εκανα να διαμαρτυρηθω ουτε να μην το αποδεχτω ουτε να δημιουργησω φασαρια απλά ακομη πιστευω στο οταν κανει ο αλλος μια μαλακια πρεπει να το τρωει το dekarma εκεινη τη στιγμη και οχι μετα απο δεκα χρονια.

Αυτα τα λιγα και καλη επιτυχια αφου ηταν μονο η αρχη θα πατε μπροστα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...