Jump to content

Gia to meso oro.


PrivaTe

Recommended Posts

Pigenw deutera lykeiou se geniko lykeio.8elw na rwthsw an isxyei auto pu lene oti dld to meso oro sto lykeio bgenei opws ke sto gymnasio..pu legame an exume pane apo 39 se ena ma8ima meso oro pername..ee lpn twra 8elw na rwtisw an isxyei ke to idio gia to lykeio opu exo akusei oti gia na peraseis 8eleis 28 meso oro.

28,dld prwto tetramhno 12,2 ke deutero tetramhno 12,9 ara 25,1 ! dld gia na perasw tin taksi 8elw ena 3 eksetaseis?

Isxyei?

Link to comment
Share on other sites

α τετραμηνο + β τετραμηνο, αυτο που βρήκες / 2

μετά αυτό που βρήκες το κάνεις + τον μέσο όρο των γραπτών, αυτό που βρήκες  / 2

άμα έχεις πάνω από 9,5 έχεις περάσει.

 

μιλάω για τον βαθμό όλων των μαθημάτων, όχι για ένα ένα ξεχωριστά...άμα έχεις κάτω από 9,5 τότε μένεις στα μαθήματα τα οποία έχεις κάτω από 9.5 μέσο όρο..

 

 

6.5 θέλεις για το μάθημα που είπες ;ρ      (12,2 + 12,9 = 25,1 / 2 = 12,55 + 6.5 (που πρέπει να γράψεις για να περασεις το μάθημα)=19 )

 

είμαι σίγουρος ότι δεν θα το πιάσεις αλλά την προσπάθειά μου την έκανα :$

 

Link to comment
Share on other sites

α τετραμηνο + β τετραμηνο, αυτο που βρήκες / 2

μετά αυτό που βρήκες το κάνεις + τον μέσο όρο των γραπτών, αυτό που βρήκες  / 2

άμα έχεις πάνω από 9,5 έχεις περάσει.

 

μιλάω για τον βαθμό όλων των μαθημάτων, όχι για ένα ένα ξεχωριστά...άμα έχεις κάτω από 9,5 τότε μένεις στα μαθήματα τα οποία έχεις κάτω από 9.5 μέσο όρο..

 

 

6.5 θέλεις για το μάθημα που είπες ;ρ      (12,2 + 12,9 = 25,1 / 2 = 12,55 + 6.5 (που πρέπει να γράψεις για να περασεις το μάθημα)=19 )

 

είμαι σίγουρος ότι δεν θα το πιάσεις αλλά την προσπάθειά μου την έκανα :$

 

Η σιγουρια σου μαρεσει γιατι ειναι πραγματικοτητα,και δηλαδη αυτο με το 28 μεσο ορο δεν ισχυει? Οπως λεγαμε δλδ στο γυμνασιο για να περασουμε το μαθημα πρεπει να βγαλω 38..κατι παρομοιο και τωρα

χμμ?

Link to comment
Share on other sites

Η σιγουρια σου μαρεσει γιατι ειναι πραγματικοτητα,και δηλαδη αυτο με το 28 μεσο ορο δεν ισχυει? Οπως λεγαμε δλδ στο γυμνασιο για να περασουμε το μαθημα πρεπει να βγαλω 38..κατι παρομοιο και τωρα

χμμ?

όχι...και γενικά να ξέρεις, για να μείνεις στο λύκειο, πρέπει να είσαι τίγκα μαλάκας και ζώο..;ρ
Link to comment
Share on other sites

όχι...και γενικά να ξέρεις, για να μείνεις στο λύκειο, πρέπει να είσαι τίγκα μαλάκας και ζώο..;ρ

ευχαριστω για τα τρυφερα σου λογια..εγω δηλαδη με 12.2 1 τετραμηνο και 12.9 δευτερο περιμενεις να βγαλω κανα 8 εξετασεις? μμ?

Link to comment
Share on other sites

Αν διαβαζες λιγο τα ευκολα( Δικαιο, Θρησκευτικα, Τεχνολογια Επικοινωνιων(ή αρχες φιλοσοφιας αναλογα) Ιστορια, Φυσικη γενικης, Αγγλικα, πιανεις χαλαρα το 7-8 συνολο και σε περνανε

 

αλλα..

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τα τρυφερα σου λογια..εγω δηλαδη με 12.2 1 τετραμηνο και 12.9 δευτερο περιμενεις να βγαλω κανα 8 εξετασεις? μμ?

6.5 θες αλλιώς πακέτο..;ρ γενικά μιλάω όχι για σένα...επίτευγμα να μείνεις στο λύκειο..;ρ
Link to comment
Share on other sites

6.5 θες αλλιώς πακέτο..;ρ γενικά μιλάω όχι για σένα...επίτευγμα να μείνεις στο λύκειο..;ρ

ο dejavu εχει μεινει 4 φορες στο Γυμνασιο..

 

Παω λιγο offtopic αλλα...

 

Ακομα και αν δεν διαβαζεις ΚΑΘΟΛΟΥ και απλα λιγο 1-2 ωρες στα διαγωνισματα και 1-3 ωρες στο τελος, περνας με 15..

Link to comment
Share on other sites

6.5 θες αλλιώς πακέτο..;ρ γενικά μιλάω όχι για σένα...επίτευγμα να μείνεις στο λύκειο..;ρ

δεν το πηρα προσωπικα xd,και ποσο περιπου πρεπει να γραφω στο καθε μαθημα για να βγαλω αυτο το 6,5? Και συμψηφιζετε κανενα μαθημα ? Μιλαμε για Β λυκειου παντα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πως πάνε οι βαθμοί για να περάσεις , αλλά και εσύ 12 μωρέ ; το γάμησες να πούμε ;p , τουρίστας και έτσι ;

Link to comment
Share on other sites

δεν το πηρα προσωπικα xd,και ποσο περιπου πρεπει να γραφω στο καθε μαθημα για να βγαλω αυτο το 6,5? Και συμψηφιζετε κανενα μαθημα ? Μιλαμε για Β λυκειου παντα.

απλά γράψε σε 1-2 πολύ καλά (15 ας πούμε) και στα άλλα 3-4-5.. ;ρ ή σε όλα 8-9 και σε λίγα 2-3 αλλά είναι ρίσκο έτσι :$
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πως πάνε οι βαθμοί για να περάσεις , αλλά και εσύ 12 μωρέ ; το γάμησες να πούμε ;p , τουρίστας και έτσι ;

Επειδη ειμαι καλος ανθρωπος θα σε αφησω να το πεις και ετσι : p

απλά γράψε σε 1-2 πολύ καλά (15 ας πούμε) και στα άλλα 3-4-5.. ;ρ ή σε όλα 8-9 και σε λίγα 2-3 αλλά είναι ρίσκο έτσι :$

Οκ ρε με περιμενει ο Σεπτεμβρης..μαγαπαει βασικα γι αυτο και με θελει! Ε γι αυτο μαλλον θα παω xD

Link to comment
Share on other sites

Οκ ρε με περιμενει ο Σεπτεμβρης..μαγαπαει βασικα γι αυτο και με θελει! Ε γι αυτο μαλλον θα παω xD

σε τέτοια περίπτωση, άρχισε τα πράγματα σε είδος...;ρ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...