Jump to content

[Gr] Η επανάσταση ξεκίνησε στην Ισπανία


VeGe

Recommended Posts

Δηλαδή εσύ που υποστηρίζεις την περίφημη ΧΑ ξέρεις τι υποστηρίζεις; Δηλαδη, η ερώτηση μου είναι. Είσαι και εσύ από αυτούς που υποστηρίζουν να φύγουν οι ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ; Δεν λέω για τους ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ. ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ σκέτο.

 

Έρχεται Ultra μαλακία απάντηση το μυρίζομαι

Link to comment
Share on other sites

Απλα δεν καταλαβαινω ποιος ο λογος να την χρησιμοποιησεις

 

μετα απανταει, και γινεται της πουτανας στο topic, και μετα lock

 

εμ προκαλεις ..

 

Τι απάντηση δίνουν τα άτομα όπως JJ13 μωρέ , έλα ντάξει μια χαρά είναι το topic εσείς να μην κάνετε τους babysitters καθηγητές σε παιδιά 3ης λυκείου που πάνε 5μερη και μια χαρά θα είναι.

Link to comment
Share on other sites

Έρχεται Ultra μαλακία απάντηση το μυρίζομαι

Καλύτερα να πάω να διαβάσω δηλαδή. Παρεπιπτόντως, Κωστάκη. Χρόνια σου πολλά αγόρι μου. Καλά αποτελέσματα.
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκες τώρα μα την παναγία δηλαδή. Τι σας ενοχλεί εσάς αν λέω το οτιδήποτε εφόσον δεν ενοχλούνται οι συμμετέχοντες πέραν του αρχίδι JohnJohhny13.

 

Δεν είναι κατηχητικό σχολείο, ούτε τίποτα. Ξεκολλάτε!

ούτε lemegiatinkivernisi.com/forum .
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εσύ που υποστηρίζεις την περίφημη ΧΑ ξέρεις τι υποστηρίζεις; Δηλαδη, η ερώτηση μου είναι. Είσαι και εσύ από αυτούς που υποστηρίζουν να φύγουν οι ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ; Δεν λέω για τους ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ. ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ σκέτο.

νομιζω εχω απαντηση σε προηγουμενες σελιδες στην αρχη...

 

αλλοι τα κανουνε αλλοι την πληρωνουν! αυτο ξερω εγω..

 

οτι ειμαι Χ.Α ειναι δικο μου θεμα και προσωπικο, δεν ξερεις τι εμπειριες εχει ο αλλος με μεταναστες κτλ..

Link to comment
Share on other sites

@vege και γω μαζι σου για τα μπινελικια! εδω στον δρομο βγαινεις και αν δεν ακουσεις την παναγια σου δεν παει καλα η μερα!

 

Μα ρε μαλάκα τι νόημα έχει να μη βρίζω? Αυτός είμαι και θα βρίζω ούτε έχω κάποιο λόγο να κρυφτώ πίσω από το δάχτυλο μου και να κάνω το καλό παιδί.

 

 

Δεν καταλαβαίνω τι αλλάζει με το να είσαι στο δρόμο ή στο φόρουμ και πρέπει να μιλάω αλλιώς. Επειδή ο maxtor έκανε C/P κάποιους κανόνες που ήταν της μόδας τότε θα τους ακολουθώ? Ούτε καν.

Link to comment
Share on other sites

Καλά εγώ πάω για κανένα game lol γιατί δεν θέλω να τα βάλω και με το staff !

νιάου ξέχασες να κάνεις :)
Link to comment
Share on other sites

Μα ρε μαλάκα τι νόημα έχει να μη βρίζω? Αυτός είμαι και θα βρίζω ούτε έχω κάποιο λόγο να κρυφτώ πίσω από το δάχτυλο μου και να κάνω το καλό παιδί.

 

 

Δεν καταλαβαίνω τι αλλάζει με το να είσαι στο δρόμο ή στο φόρουμ και πρέπει να μιλάω αλλιώς. Επειδή ο maxtor έκανε C/P κάποιους κανόνες που ήταν της μόδας τότε θα τους ακολουθώ? Ούτε καν.

VeGe

Aνυπακοή

Donator Member

Max Cheater :D

Link to comment
Share on other sites

Τι απάντηση δίνουν τα άτομα όπως JJ13 μωρέ , έλα ντάξει μια χαρά είναι το topic εσείς να μην κάνετε τους babysitters καθηγητές σε παιδιά 3ης λυκείου που πάνε 5μερη και μια χαρά θα είναι.

Αν ηταν στο χερι μου και μονο δεν θα εκανα τιποτα :)

 

δεν γινεται να λειτουργησεις ετσι ομως..

 

δεν μπορω απλα να καταλαβω ποιος ο λογος να τα γαματε ολα για ανουσιες εκφρασεις...

 

αν ο κωστας ειχα ban, θα τελειωνε ο ενας και αντε γεια..ομως..

Link to comment
Share on other sites

Νόμιζα οτί είμαστε στο κατάλληλο section.

 

Εδώ είναι μόνο για μουσική τον Ολυμπιακό και την ΑΕΚ.

 

Είναι το section των Λοβοτομημένων

Link to comment
Share on other sites

νομιζω εχω απαντηση σε προηγουμενες σελιδες στην αρχη...

 

αλλοι τα κανουνε αλλοι την πληρωνουν! αυτο ξερω εγω..

 

οτι ειμαι Χ.Α ειναι δικο μου θεμα και προσωπικο, δεν ξερεις τι εμπειριες εχει ο αλλος με μεταναστες κτλ..

Αν είναι προσωπικό θέμα οι πολιτικές σου πεποιθήσεις τότε γιατί τις βροντοφωνάζεις; Εγώ ξέρω πως η ψήφος που είναι προσωπική, παραμένει προσωπική όταν είναι μυστική. Αν την πεις σε κάποιον παύει να είναι προσωπική και καταλίγουμε σε συζήτηση. Όπως και με το θρήσκευμα, το ιστορικό υγείας και άλλα πράγματα. Αλλά δεν μου απάντησες στο ερώτημα.
Link to comment
Share on other sites

νιάου ξέχασες να κάνεις :)

 

Βασικά δεν είμαι εγώ αυτός που νιαουρίζει εδώ μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...