Jump to content

[Gr] Η επανάσταση ξεκίνησε στην Ισπανία


VeGe

Recommended Posts

αυτο ακριβως θελω να πω, οτι εμας μας περνουσανε σαν ηρωες τους φασιστες!

 

πως αλλιως να σας το πω?

 

επισις μεσα απο το φασισμο βγηκανε τα σπουδεοτερα εργα.. χτιστηκαν οι πολεις και μπηκε μια ταξη σε ολο το πραμα για να ερχονται τα τωρινα μοσχαρια και να τα βρησκουνε ετοιμα!

Link to comment
Share on other sites

Απο την μία μέρα στην άλλη ξύπνησαν όλα τα ιστορικά μυαλά σας.

 

Πραγματικά δεν διάβασα κανένα reply παρά του φοίνικα το λολολολ, και το quote που του έκανα

Link to comment
Share on other sites

αυτο ακριβως θελω να πω, οτι εμας μας περνουσανε σαν ηρωες τους φασιστες!

 

πως αλλιως να σας το πω?

 

επισις μεσα απο το φασισμο βγηκανε τα σπουδεοτερα εργα.. χτιστηκαν οι πολεις και μπηκε μια ταξη σε ολο το πραμα για να ερχονται τα τωρινα μοσχαρια και να τα βρησκουνε ετοιμα!

 

Είδες πιο είναι το πρόβλημα σου?

 

Θεωρείς σημαντικότερο να χτιστεί ένα φοβερό κτίριο παρά να βελτιωθούν έστω και λίγο οι συσχετισμοί δύναμης στην κοινωνία και να αποκατασταθεί η ισότητα.

 

 

Αυτή είναι η διαφορά μας. Εσύ θες κτίρια, εγώ θέλω ισότητα

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορειτε να συγκρινετε τις εποχες εκεινες με τις σημερινες, με τοση 'παιδεια', αναπτυξη, με τις αξιες αναγεννησης & διαφωτισμου, και τα συναφη

 

 

Τοτε ηταν πολυ πολυ διαφορετικα..

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορειτε να συγκρινετε τις εποχες εκεινες με τις σημερινες, με τοση 'παιδεια', αναπτυξη, με τις αξιες αναγεννησης & διαφωτισμου, και τα συναφη

 

 

Τοτε ηταν πολυ πολυ διαφορετικα..

 

Είναι οι κλασσικές αναδρομές στην Αρχαία Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Είδες πιο είναι το πρόβλημα σου?

 

Θεωρείς σημαντικότερο να χτιστεί ένα φοβερό κτίριο παρά να βελτιωθούν έστω και λίγο οι συσχετισμοί δύναμης στην κοινωνία και να αποκατασταθεί η ισότητα.

 

 

Αυτή είναι η διαφορά μας. Εσύ θες κτίρια, εγώ θέλω ισότητα

 

 

Όλοι θέλουν την ισότητα ότι και αν λένε αυτήν την στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Είδες πιο είναι το πρόβλημα σου?

 

Θεωρείς σημαντικότερο να χτιστεί ένα φοβερό κτίριο παρά να βελτιωθούν έστω και λίγο οι συσχετισμοί δύναμης στην κοινωνία και να αποκατασταθεί η ισότητα.

 

 

Αυτή είναι η διαφορά μας. Εσύ θες κτίρια, εγώ θέλω ισότητα

να σου μιλισω τελιως αντικειμενικα και προσωπικα?

 

η φιλοσοφια και η ιδεολογια των αναρχικων ειναι η καλυτερη απο ολες πιστευω, αλλα δεν ξερετε να την υποστιριζετε, κανετε πραγματα εξω απο την ιδεολογια σας.. Επισις για τα κτιρια, μπηκε μια ταξη και θα σου μιλησω για την ελλαδα την οποια οταν την πηρε ο Παπαδοπουλος ειχε τον μεγαλυτερο στρατο απο ποτε, δημιουργηθηκαν οι δημοσιες υπηρισιες, δρομοι, οδικα δυκτια και ολα αναβαθμιστηκαν! Επισις ητανε ο μοναδικος πρωθυπουργος που εφυγε με + λεφτα στο ταμειο της Ελλαδας.. αυτα..

 

 

Link to comment
Share on other sites

χαζοί είστε?και καλά εσείς οι "χρυσαυγίτες" που είστε όλοι δήθεν εθνικιστές και υπέρμαχοι του κράτους.

Ντροπή σας που το παίζετε εθνικιστές,με "avatars" σαν να λέει είμαι "attention whore ιδεολογίας" ντροπή σας πραγματικά.

ζώα

 

 

π.χ. είμαι εθνικιστής και εγώ δεν είμαι όμως το διατυμπανίζω.ντροπή σας.

Link to comment
Share on other sites

να σου μιλισω τελιως αντικειμενικα και προσωπικα?

 

η φιλοσοφια και η ιδεολογια των αναρχικων ειναι η καλυτερη απο ολες πιστευω, αλλα δεν ξερετε να την υποστιριζετε, κανετε πραγματα εξω απο την ιδεολογια σας.. Επισις για τα κτιρια, μπηκε μια ταξη και θα σου μιλησω για την ελλαδα την οποια οταν την πηρε ο Παπαδοπουλος ειχε τον μεγαλυτερο στρατο απο ποτε, δημιουργηθηκαν οι δημοσιες υπηρισιες, δρομοι, οδικα δυκτια και ολα αναβαθμιστηκαν! Επισις ητανε ο μοναδικος πρωθυπουργος που εφυγε με + λεφτα στο ταμειο της Ελλαδας.. αυτα..

 

 

 

 

ps:ντροπή σου και σένα που γράφεις σαν αλβανός και το παίζεις έλληνας,ζώο.

Link to comment
Share on other sites

Είδες πιο είναι το πρόβλημα σου?

 

Θεωρείς σημαντικότερο να χτιστεί ένα φοβερό κτίριο παρά να βελτιωθούν έστω και λίγο οι συσχετισμοί δύναμης στην κοινωνία και να αποκατασταθεί η ισότητα.

 

 

Αυτή είναι η διαφορά μας. Εσύ θες κτίρια, εγώ θέλω ισότητα

 

Diavasa sxedon oles tis selides autou tou topic kai auto giati eimai enas neos (16 xronon) pou 8elei na ma8ei ti einai pleon to sosto kai ti to la8os... ??? ?

 

 

 

Katoikw sta giannena opou dn iparxei megalos ari8mos apo kamia apo tis 2 "omades"

 

 

 

Akougontas esena na les 8elw isotita aporw pos ti akrivws kaneis esi kai oi anarkiki gia auto...

 

 

I idia erwtisi pigenei kai stous stous xrisavgites ....

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

χαζοί είστε?και καλά εσείς οι "χρυσαυγίτες" που είστε όλοι δήθεν εθνικιστές και υπέρμαχοι του κράτους.

Ντροπή σας που το παίζετε εθνικιστές,με "avatars" σαν να λέει είμαι "attention whore ιδεολογίας" ντροπή σας πραγματικά.

ζώα

 

 

π.χ. είμαι εθνικιστής και εγώ δεν είμαι όμως το διατυμπανίζω.ντροπή σας.

Προσωπικα εμεις εχουμε μιλησει.Και τωρα γραφω απο φαληρο απο το σπιτι της χρυσας ελα να παμε ενα καφε να τα πουμε και απο κοντα.
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα εμεις εχουμε μιλησει.Και τωρα γραφω απο φαληρο απο το σπιτι της χρυσας ελα να παμε ενα καφε να τα πουμε και απο κοντα.

 

 

σήμερα δεν παίζει ρε μαλάκα,πες το πιο νωρίς:/

Link to comment
Share on other sites

 

ps:ντροπή σου και σένα που γράφεις σαν αλβανός και το παίζεις έλληνας,ζώο.

καλα τελιως βλακαμας εισαι?

 

1ον δεν σου εχω δωσει δικαιωμα να μου μιλας ετσι

 

2ον εισαι χρυσαυγιτης και το ξερω.

 

3ον υποστιριζω αυτο που γουσταρω και θα βγω να το φωναξω παντου..δικο μου θεμα και αυτο..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...