Jump to content

[GR] Ti einai touto? :O


N3verσøft

Recommended Posts

www.neobux.com <-- το πιο trusted site είναι αυτό , από το οποίο βγάζω και εγώ χρήμα. Στο forum είναι ενας έλληνας που κάνει cash out 10.000$ ανα 3 ή 4 μήνες. Είναι και τοπ ποστερ. :P Give it a try ;)

 

EDIT: Έχει και section για payment proofs που βάζουν διάφοροι users screenshot Και δείχνουν ότι πληρώθηκαν στο paypal τους ή στον alertpay λογαριασμό τους.

Link to comment
Share on other sites

www.neobux.com <-- το πιο trusted site είναι αυτό , από το οποίο βγάζω και εγώ χρήμα. Στο forum είναι ενας έλληνας που κάνει cash out 10.000$ ανα 3 ή 4 μήνες. Είναι και τοπ ποστερ. :P Give it a try ;)

 

EDIT: Έχει και section για payment proofs που βάζουν διάφοροι users screenshot Και δείχνουν ότι πληρώθηκαν στο paypal τους ή στον alertpay λογαριασμό τους.

 

Mporeis na mas e3igisis ti kanoume kai tetia ...Kai an den mporeis edw se pm plz :D thanks

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΤΟ ΝΕΟBUX ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ!

 

Έκανα account, εβάλα τον κωδικό μου τον έβγαζε λάθος. Πάτησα Forgot password και μου έστειλε καινούργιο, έβαλα το καινούργιο password και πάλι λάθος μου λέει.

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΤΟ ΝΕΟBUX ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ!

 

Έκανα account, εβάλα τον κωδικό μου τον έβγαζε λάθος. Πάτησα Forgot password και μου έστειλε καινούργιο, έβαλα το καινούργιο password και πάλι λάθος μου λέει.

Ε καμία μαλακία έκανες.

 

@Σε αυτούς που μου έστειλαν pm για πληροφορίες.

 

Λοιπόν , κάθε μέρα έχεις 4 standar διαφημίσεις. Αλλά κατα την διάρκεια της ημέρας σου  βγάζει άλλες extra διαφημίσεις Micro Προβολής - Εκτεταμένης Προβολής. Όταν μαζέψεις 2.00$ τότε μπορείς να τα κάνεις Cashout και να τα στείλουν στον Paypal/Alertpay/NETELLER λογαριασμό σου. Για να βγάζεις πιο πολλά μπορείς να νοικιάσεις ή να στείλεις ένα link σε φίλο referrals οι οποίοι πατάνε τις 4 διαφημίσεις και σου δίνουν και αυτοί λεφτά. Μετά , υπάρχουν πιο πολλές συνδρομές π.χ. golden , όταν πατάνε οι referrals να πληρώνεσαι για μεγαλύτερο ποσό. Κοιτάξτε και το φόρουμ γιατί και εγώ 30 μέρες είμαι εκεί. Από το φόρουμ έμαθα πολλές στρατηγικές , πως να καταφέρω να διαχειρίζομαι τις ενοικιάσεις των referrals. Απλά κάνετε υπομονή και θα τα καταφέρετε. :) Αν θέλετε κάντε register για referral http://www.neobux.com/?r=SeventhReal (Αν είναι παράνομο το λινκ , WRD διέγραψε το λινκ τότε.) Αυτά!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...