Jump to content

[GR] Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟ ΜΠ&#9


Carebear

Recommended Posts

ψυχολογικά από χέρστον.

Μαλάκα ό,τι σούταρε πήγαινε μέσα δηλαδή ντάξει..Τελικά ο τελικός Κυπέλλου θα γίνει τώρα που είναι σε φόρμα ο βάζελος ;

Link to comment
Share on other sites

Olimpiakos

//FAIL

//EPIC FAIL

//The Most Epic FAIL

//The Most Of The Most FAIL

Αυτά κάνουν οι φάπες σε όλα τα τμήματα ακόμα και τα γυναικεία.

Link to comment
Share on other sites

Αν και Ολυμπιακός, φυσικά και γούσταρα που έχασε. Κάθεσε και πετάς στον πρώτο αγώνα μέσα στην έδρα σου 50 πόντους διαφορά και στον επόμενο πάλι μέσα στην έδρα σου μετά από 2 μέρες και χάνεις; Αυτό σημαίνει ότι ήσουν κωλόφαρδος που της πέταξες τα 50 στην αρχή.

 

Συγχαρητήρια στον ΠΑΟ, στο μπάσκετ πάντα θα είναι καλύτερος από τον Ολυμπιακό γιατί ο Ολυμπιακός το μόνο που κοιτάει είναι πως θα περάσει τον ΠΑΟ. Ο ΠΑΟ κοιτάει πως θα πάρει και άλλες κούπες, γιατί ο Ολυμπιακός για τον ΠΑΟ του είναι δεδομένο πως δεν είναι καλύτερος.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά κάνουν οι φάπες σε όλα τα τμήματα ακόμα και τα γυναικεία.

μην ξεχνάς ότι αναφέρεσαι σε άτομο του γπ, α και <12 .
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που είπα την προηγούμενη Τρίτη να ξαναπώ.Η ηττοπάθεια δε θα φύγει ποτέ από το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που είπα την προηγούμενη Τρίτη να ξαναπώ.Η ηττοπάθεια δε θα φύγει ποτέ από το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού.

Giati iste xaroumeni me to apotelesma sto podosfairo t olympiakou?:S

An m Pis Nai tr 9a pesw kato apo t gelia...

Marinakis + Ladaki FTW.

Link to comment
Share on other sites

Giati iste xaroumeni me to apotelesma sto podosfairo t olympiakou?:S

An m Pis Nai tr 9a pesw kato apo t gelia...

Marinakis + Ladaki FTW.

Έλα πελάτη πονάει το 38ο.Φυσικά και είμαι χαρούμενος έπαιξα την καλύτερη μπάλα, είχα την καλύτερη ομάδα και πήρα το πρωτάθλημα με άνεση.Θες να μας πεις τα δικά σου κατορθώματα ή να τα πω εγώ τώρα που πήρα φόρα ; Σε κυνήγησαν οι οπαδοί σου για τη μπάλα που έπαιζες, αποκλείστηκες από το Τσάμπιονς Λιγκ με 2-13 γκολ, αποκλείστηκες από το Κύπελλο, είσαι δεύτερος με 10 βαθμούς διαφορά και το ΟΑΚΑ μονίμως μισοάδειο.Θες κάτι άλλο ;

Link to comment
Share on other sites

Έλα πελάτη πονάει το 38ο.Φυσικά και είμαι χαρούμενος έπαιξα την καλύτερη μπάλα, είχα την καλύτερη ομάδα και πήρα το πρωτάθλημα με άνεση.Θες να μας πεις τα δικά σου κατορθώματα ή να τα πω εγώ τώρα που πήρα φόρα ; Σε κυνήγησαν οι οπαδοί σου για τη μπάλα που έπαιζες, αποκλείστηκες από το Τσάμπιονς Λιγκ με 2-13 γκολ, αποκλείστηκες από το Κύπελλο, είσαι δεύτερος με 10 βαθμούς διαφορά και το ΟΑΚΑ μονίμως μισοάδειο.Θες κάτι άλλο ;

Pios s Ipe oti ime pana9inaikos?

Lol

gia na Sxoliasw tn osfp prepei na ime pao?

den t ktlvaauto..

Link to comment
Share on other sites

Pios s Ipe oti ime pana9inaikos?

Lol

gia na Sxoliasw tn osfp prepei na ime pao?

den t ktlvaauto..

Άρα κομπλεξάρας αντιολυμπιακός.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...