Jump to content

[GR]3 EROTISEIS[/gr]


FaCeLeSsPvP

Recommended Posts

1) Όταν κάνεις κάποιο προτότυπο και χρήσιμο προς τα members guide ή share παίρνεις +1 karma

2) Όταν αυτό το thread χρειάζεται να είναι στην πρώτη σελίδα, όπως τα AIO με όλα τα guides μαζί ( Δεν χρειάζεται να κάνεις άλλο εσύ, έχουμε σε όλους τους τομείς ήδη)

3) Όταν ένα staff member γίνεται demote πάει στην κατηγορία των legendary members. Έχουν λιγότερα permissions απο τα members καθώς δεν μπορούν να κάνουν edit posts. Το μόνο παραπάνω που έχουν είναι η δυνατότητα να βλέπουν ένα επιπλέον board, το legendary ex staff που γίνονται συζητήσεις μεταξύ των ex-staffers. Δεν είναι τίποτα το σπουδαίο, απλά υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

1) Όταν κάνεις κάποιο προτότυπο και χρήσιμο προς τα members guide ή share παίρνεις +1 karma

2) Όταν αυτό το thread χρειάζεται να είναι στην πρώτη σελίδα, όπως τα AIO με όλα τα guides μαζί ( Δεν χρειάζεται να κάνεις άλλο εσύ, έχουμε σε όλους τους τομείς ήδη)

3) Όταν ένα staff member γίνεται demote πάει στην κατηγορία των legendary members. Έχουν λιγότερα permissions απο τα members καθώς δεν μπορούν να κάνουν edit posts. Το μόνο παραπάνω που έχουν είναι η δυνατότητα να βλέπουν ένα επιπλέον board, το legendary ex staff που γίνονται συζητήσεις μεταξύ των ex-staffers. Δεν είναι τίποτα το σπουδαίο, απλά υπάρχει.

orea egw pisteyw ekana kati spoudaio p axizei +1 karma alla einai sto warcraft 3 frozen throne kai reign of chaos p apo oti blepw den exei moderators i tpt einai dead prepei na kanw kati i ama to dei kapios kai axizei m dinei +1?
Link to comment
Share on other sites

Ναι, και οι vips μπορούν να δώσουν karma.

 

Εγώ δεν είμαι στον τομέα του wow οπότε δεν ξέρω αν αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, και οι vips μπορούν να δώσουν karma.

 

Εγώ δεν είμαι στον τομέα του wow οπότε δεν ξέρω αν αξίζει.

O Wow tomeas einai dead m fenete tecpa ty

 

@ Edit pos ginese omos legendery member den m pes?

Link to comment
Share on other sites

@ Edit pos ginese omos legendery member den m pes?

Αν ποτέ γίνεις mod, θα έρθει η στιγμή για το demote. Ε, για να μην γίνεις απλό member θα γίνεις Legendary member και καλά για να δείχνεις ότι ήσουν στο staff... κάποτε.
Link to comment
Share on other sites

Αν ποτέ γίνεις mod, θα έρθει η στιγμή για το demote. Ε, για να μην γίνεις απλό member θα γίνεις Legendary member και καλά για να δείχνεις ότι ήσουν στο staff... κάποτε.

A ok ty man me kalipses prliros lock topick plz!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...