Jump to content

Ο Γκοβού παίζει και τέρμα;


MasterDisaster

Recommended Posts

ΤΟ παρακάτω βίντεο αποτελεί ντοκουμέντο για τη σαπίλα και τη μαλακία σας..ζώα,μετά λέτε για τον ολυμπιακό!

 

Βέβαια,φαίνεται ξεκάθαρα πως καλύπτεται,άρα δεν υπάρχει περίπτωση παράβασης και κατά συνέπεια,πέναλτυ!Ε;

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΚΚΙΝΗ ΧΟΥΝΤΑ ΛΕΜΕ !

 

Να τονίσουμε σήμερα ότι ο κ.Πιλάβιος ξήλωσε με το έτσι θέλω τη διαιτητική τριάδα του ντέρμπι χωρίς να καλέσει κάποιο Δ.Σ.Ναι βρε κόκκινη χούντα...

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξερω οτι ο ορισμος του οφφ σαιντ ειναι: Οταν ο τερματοφυλακας ειναι εκτος εστιας δυο πρεπει να καλυπτουν τον επιθετικο.

 

 

 

Καταρχην κανει τακλιν και ειναι πανω στην κινηση. Εσυ οταν κανεις τακλιν τα χερια σου που τα βαζεις; Στον κωλο σου; Ζωον.

 

 

 

by Μουτσουνας(ενας φιλος μου)

Link to comment
Share on other sites

Ωραίοι ρε , δίκιο είχατε σας το στέρησαν το πρωτάθλημα.Άντε κάντε και τώρα γύρο του θριάμβου !

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ παρακάτω βίντεο αποτελεί ντοκουμέντο για τη σαπίλα και τη μαλακία σας..ζώα,μετά λέτε για τον ολυμπιακό!

 

Βέβαια,φαίνεται ξεκάθαρα πως καλύπτεται,άρα δεν υπάρχει περίπτωση παράβασης και κατά συνέπεια,πέναλτυ!Ε;

Koita 8rasos..
Link to comment
Share on other sites

ΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΛΑΙΩ!!!!!!!!!

Δηλώσεις έκανε και ο προεδρεύων αντιπρόεδρος, εκτελεστικός διευθυντής, παρατρεχάμενος, ιπτάμενος και τζέντλεμαν, Δημήτρης Γόντικας, ενώ ο Θανάσης Γιαννακόπουλος φουρκισμένος υποσχέθηκε ότι την άλλη Κυριακή θα παίξει αντί του Διαμαντίδη, για να πάρει ο Παναθηναϊκός το Κύπελλο μπάσκετ

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...