Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

Τι θες ακριβώς , να το έχεις σε μία γωνία και απλά να έχει πολύ χώρο ή να μπορείς εύκολα να το βάζεις στην τσέπη συ και να μεταφέρεις οτί θες χωρίς πολλά πολλά ;

 

Το 2ερο είναι πολύ μικρό και μπαίνει στην τσέπη αλλά είναι 1 TB

To 1ο είναι 2 ΤΒ αλλά θέλει καλώδια και τέτοια ιστορία δηλαδή δεν μπαίνει στην τσέπη. (σε τσαντούλα και έτσι)

βολεύει ο πρώτος γιατί δεν θέλει ρεύμα και αν γίνει διακοπή και έχω συνδεμένα στο ups το rooter, το πισι και την οθόνη δεν θα έχω πρόβλημα μεταφοράς αρχείων.

 

Κάτσε να δω αν έχει μεγαλύτερο απο 1TB

Link to comment
Share on other sites

βολεύει ο πρώτος γιατί δεν θέλει ρεύμα και αν γίνει διακοπή και έχω συνδεμένα στο ups το rooter, το πισι και την οθόνη δεν θα έχω πρόβλημα μεταφοράς αρχείων.

 

Κάτσε να δω αν έχει μεγαλύτερο απο 1TB

 

Δεν έχει μεγαλύτερο από 1ΤΒ νομίζω

 

 

Link to comment
Share on other sites

xarise tou 1nan ;)

 

poso kani vasika? kainourgios..

 

Νο μάνι

 

100 ευρώ κάνει

 

μικρό

ωραίο

καλό

μεγάλος χώρος (1ΤΒ)

 

οι τιμές των σκληρών δίσκων πάνε στον πάτο ραγδαία ^^

Link to comment
Share on other sites

πάντως κώστα, πακέτο σου με το κινητό... :-X

 

 

τελικά πότε θα έρθει; ;$

Άσε γιατί με έχουν πιάσει τα νεύρα μου.

Περιμένω 3 εβδομάδες για ένα γαμωκινητό που θα καθηστερίσει να έρθει στην ελλάδα λόγω του τσουνάμι των κιτρινιάριδων.

Το παράγγειλα απο γερμανία, το στείλανε ελλάδα και κόλλησε 1 εβδομάδα στα τελωνία στην θεσσαλονίκη.

Μετά θέλανε να το ξαναστείλουν γερμανία γιατί δεν στείλανε τιμολόγιο και δεν δεχόταν το φαξ, θέλανε το προτότυπο γαμώ τους γερμανούς και την σκατά μπύρα τους

Είπα στην infoquest να το στείλει αεροπορικώς να έρθει μέχρι αύριο και ξέχασε να τους το πει ο άχρηστος και κόλλησε αθήνα.

Εντωμεταξύ έχω ένα λαπτοπ μιας κοπέλας μέσα στο πακέτο με το τηλέφωνο μου για να μην ξοδεύεται με παραπάνω μεταφορικά.

Και τώρα, το λαπτοπ είναι αθήνα και το κινητό θεσσαλονίκη, και θα ξεμπερδέψει την άλλη εβδομάδα, τετάρτη ή πέμπτη

Θα ερχόταν το σάββατο αλλά έπεσε μέσα το πάσχα γαμώ τις άγιες μέρες μου

Link to comment
Share on other sites

Άσε γιατί με έχουν πιάσει τα νεύρα μου.

Περιμένω 3 εβδομάδες για ένα γαμωκινητό που θα καθηστερίσει να έρθει στην ελλάδα λόγω του τσουνάμι των κιτρινιάριδων.

Το παράγγειλα απο γερμανία, το στείλανε ελλάδα και κόλλησε 1 εβδομάδα στα τελωνία στην θεσσαλονίκη.

Μετά θέλανε να το ξαναστείλουν γερμανία γιατί δεν στείλανε τιμολόγιο και δεν δεχόταν το φαξ, θέλανε το προτότυπο γαμώ τους γερμανούς και την σκατά μπύρα τους

Είπα στην infoquest να το στείλει αεροπορικώς να έρθει μέχρι αύριο και ξέχασε να τους το πει ο άχρηστος και κόλλησε αθήνα.

Εντωμεταξύ έχω ένα λαπτοπ μιας κοπέλας μέσα στο πακέτο με το τηλέφωνο μου για να μην ξοδεύεται με παραπάνω μεταφορικά.

Και τώρα, το λαπτοπ είναι αθήνα και το κινητό θεσσαλονίκη, και θα ξεμπερδέψει την άλλη εβδομάδα, τετάρτη ή πέμπτη

Θα ερχόταν το σάββατο αλλά έπεσε μέσα το πάσχα γαμώ τις άγιες μέρες μου

kai poso akoma 8a perimenis emena kahke h o8wnh to piga me tin eggihsi perimenw 1 mina kai kt kai ase p dn 8a m to kanoun kai olas pisteuw 8a m poun na plhroso kai olas.. kai eine kai kainourgio re 2 mhnes to exw.
Link to comment
Share on other sites

kai poso akoma 8a perimenis emena kahke h o8wnh to piga me tin eggihsi perimenw 1 mina kai kt kai ase p dn 8a m to kanoun kai olas pisteuw 8a m poun na plhroso kai olas.. kai eine kai kainourgio re 2 mhnes to exw.

Ναι μα εγώ χρειάζομαι το τηλέφωνο σύντομα, μιλάω πολύ στο τηλεφωνο και στο καρβούνι που έχω και καίει μαζούτ αντί για μπαταρία έχει χαλάσει η κεραία και πέφτει το σήμα κάθε 2 λεπτά
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Posts

    • I don't care what these random rats are typing to me. I will ruin their business for scamming other people's work. I'm very good at it, no matter what protection or obfuscation they add to their files. I will break them and share everything for free with the community that's what they deserve.
    • Look are you crazy or dumb? yes, im aware of this post, but i have NOTHING to do with it! unfortunately, when people sent me this post i even thought it was strange, and when i downloaded the server and the files really are without any protection, what do you want me to do about it? the reality is that im not even up to date on anything about Lineage anymore... im doing my things peacefully, bothering nobody.. He is talking about me, this guy is saying im the one who leaked or anyhting
    • Ps: I do know the guy, talked with him before, a few friends have bought stuff from him in the past and never had any issue. But hey, It happend so I'm posting it here. If he somehow answers back and sends the interface I will delete this post. A few days ago he made contact with me saying he had interface 474 code to sell. And since I also develop interfaces, I was interested in buying.   He told me the price, said he only accepted advcash/volet. I asked if he had any other crypto wallet or paypal email. He said no. After a while, he came back with a paypal email, in which we sent the money. But since its a new account, paypal blocked it for safekeeping. After this, he returned the money and we went to check on how to make a advcash/volet account. After a bit, we successfully created a "volet" account and transferred the money to him in 2 parts. 5 EUR first to check if he received the correct amount and later the 595 remaining to complete the 600 EUR for the asked price of the interface code and editors for it. His last message was on the 25th of September saying he wasn't home. Haven't heard from him since. I asked a friend of mine if he was legit and if he worked far from home and he did confirm this for me. But still. I would at least expect him to keep in touch with me to update his whereabouts and saying if he would need more time to arrive home. Here are the screens with the full discord conversation:    
  • Topics

×
×
  • Create New...