Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

AGAPI TI THA PEI? xD Omg kai 3 lol

Δεν υπάρχει αγάπη, υπάρχει συμβιβασμός υποστήριξης 2 ατόμων αντίθετου φύλου (Ή και ίδιου αν βάλεις μέσα τις λεσβίες και τους γκέϊ), αλληλεγγύη μεταξύ τους και μεγαλύτερος χρόνος επικοινωνίας με αυτά τα δύο όντα εφόσον υποστήριξαν να είναι μαζί για να περνάνε καλά.

 

Το φιλί και το σεξ είναι απ'έξω γιατί μπορείς να έχεις φιλικό σεξ με την γειτόνισσα ή μία φίλη, το ίδιο και το φιλί. Αυτό είναι θέμα ανάγκης.

 

 

Αγάπη δεν υπάρχει.

Σε κάλυψα;

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει αγάπη, υπάρχει συμβιβασμός υποστήριξης 2 ατόμων αντίθετου φύλου (Ή και ίδιου αν βάλεις μέσα τις λεσβίες και τους γκέϊ), αλληλεγγύη μεταξύ τους και μεγαλύτερος χρόνος επικοινωνίας με αυτά τα δύο όντα εφόσον υποστήριξαν να είναι μαζί για να περνάνε καλά.

 

Το φιλί και το σεξ είναι απ'έξω γιατί μπορείς να έχεις φιλικό σεξ με την γειτόνισσα ή μία φίλη, το ίδιο και το φιλί. Αυτό είναι θέμα ανάγκης.

 

 

Αγάπη δεν υπάρχει.

Σε κάλυψα;

  dn simfono apolita..

 

Agapi ine ena es9ima p s kani na nio9is iperoxa

alla k ena es9ima k s kani na ponas psixika oso tpt

to sex dn ine anagkaio se mia sxesi..

Sex= Praksi idonis

Link to comment
Share on other sites

  dn simfono apolita..

 

Agapi ine ena es9ima p s kani na nio9is iperoxa

alla k ena es9ima k s kani na ponas psixika oso tpt

to sex dn ine anagkaio se mia sxesi..

Sex= Praksi idonis

Καλά, φτάσε τον δείκτη εμπειρίας μου και μετά θα δεις τον τρόπο σκέψης μιας γυναίκας όπως το βλέπω με τα δικά μου μάτια.

Το αίσθημα το νιώθεις επειδή έτσι έχεις μάθει. Έτσι έχει μάθει η ανθρωπότητα. Να χρειάζεται ένα δεύτερο άτομο για να μην νιώθει μοναξιά

Νιώθεις υπέροχα? Το έχω νιώσει και σε διαβεβαιώ προτιμώ να μην νιώθω τίποτα παρά να νιώθω υπέροχα για 1 μήνα και μετά να γίνομαι 1000 κομμάτια για 1 χρόνο.

Το σεξ είπα πως δεν είναι προτεύων αν το διάβασες καθαρά, ένας άντρας σκέφτεται περισσότερο την καριέρα του παρά την σχέση μετά τα 30 αν είναι δημοφιλής ή εργασιομανής.

Link to comment
Share on other sites

Καλά, φτάσε τον δείκτη εμπειρίας μου και μετά θα δεις τον τρόπο σκέψης μιας γυναίκας όπως το βλέπω με τα δικά μου μάτια.

Το αίσθημα το νιώθεις επειδή έτσι έχεις μάθει. Έτσι έχει μάθει η ανθρωπότητα. Να χρειάζεται ένα δεύτερο άτομο για να μην νιώθει μοναξιά

Νιώθεις υπέροχα? Το έχω νιώσει και σε διαβεβαιώ προτιμώ να μην νιώθω τίποτα παρά να νιώθω υπέροχα για 1 μήνα και μετά να γίνομαι 1000 κομμάτια για 1 χρόνο.

Το σεξ είπα πως δεν είναι προτεύων αν το διάβασες καθαρά, ένας άντρας σκέφτεται περισσότερο την καριέρα του παρά την σχέση μετά τα 30 αν είναι δημοφιλής ή εργασιομανής.

Ise megaliteros k 3ereis perisotera ;)

Link to comment
Share on other sites

Και ένα υστερόγραφο για την αγάπη:

Είναι άλλη μία παράλογη λέξη που έχει φτιαχτεί απο την ανθρωπότητα για ελπίδα, όπως το "θεός" και το "πίστη".

 

Πιστεύεις στον θεό? Τότε είσαι για μένα τρελός. Γιατί ακόμα δεν έχει βρεθεί αιτία της ύπαρξης μας, ούτε big bang και μαλακίες που βγάζουν στην τηλεόραση για να ανεβεί η τηλεθέαση.

Πίστη¿ Είναι ένα κοινοφελής ζήτημα για να πιστεύεις κάπου και να μην το βάζεις κάτω όταν τα πράγματα είναι σκούρα. Ετοιμάζεσαι να πεθάνεις, κάνεις την προσευχή σου και "πιστεύεις" ότι θα σου βγεί σε καλό.

 

Πάω να κάνω μπάνιο

 

ΥΓ2: Θα μπορούσα να γράψω βιβλίο όταν έχω τις καλές μου με αυτά που σκέφτομαι ;D

Link to comment
Share on other sites

Και ένα υστερόγραφο για την αγάπη:

Είναι άλλη μία παράλογη λέξη που έχει φτιαχτεί απο την ανθρωπότητα για ελπίδα, όπως το "θεός" και το "πίστη".

 

Πιστεύεις στον θεό? Τότε είσαι για μένα τρελός. Γιατί ακόμα δεν έχει βρεθεί αιτία της ύπαρξης μας, ούτε big bang και μαλακίες που βγάζουν στην τηλεόραση για να ανεβεί η τηλεθέαση.

Πίστη¿ Είναι ένα κοινοφελής ζήτημα για να πιστεύεις κάπου και να μην το βάζεις κάτω όταν τα πράγματα είναι σκούρα. Ετοιμάζεσαι να πεθάνεις, κάνεις την προσευχή σου και "πιστεύεις" ότι θα σου βγεί σε καλό.

 

Πάω να κάνω μπάνιο

 

ΥΓ2: Θα μπορούσα να γράψω βιβλίο όταν έχω τις καλές μου με αυτά που σκέφτομαι ;D

na grapseis biblio ? LOL

den lec tpt

pooo katevasa ena patch t l2invade dn mporw na mpw mafia e3etias t POOOOO T GAMIMENO M KOLISE T L2

Link to comment
Share on other sites

...

 

Αγάπη υπάρχει.

 

Η Αγάπη φέρνει την ευτυχία.

 

Η ευτυχία είναι σαν ένα κομμάτι γυαλί. Είναι διάφανο και δεν μπορείς να το δεις , αλλά μόλις μετακινηθείς λίγες μοίρες θα δεις ότι γυαλίζει και θα καταλάβεις πως ήταν εκεί όλη την ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Και ένα υστερόγραφο για την αγάπη:

Είναι άλλη μία παράλογη λέξη που έχει φτιαχτεί απο την ανθρωπότητα για ελπίδα, όπως το "θεός" και το "πίστη".

 

Πιστεύεις στον θεό? Τότε είσαι για μένα τρελός. Γιατί ακόμα δεν έχει βρεθεί αιτία της ύπαρξης μας, ούτε big bang και μαλακίες που βγάζουν στην τηλεόραση για να ανεβεί η τηλεθέαση.

Πίστη¿ Είναι ένα κοινοφελής ζήτημα για να πιστεύεις κάπου και να μην το βάζεις κάτω όταν τα πράγματα είναι σκούρα. Ετοιμάζεσαι να πεθάνεις, κάνεις την προσευχή σου και "πιστεύεις" ότι θα σου βγεί σε καλό.

 

Πάω να κάνω μπάνιο

 

ΥΓ2: Θα μπορούσα να γράψω βιβλίο όταν έχω τις καλές μου με αυτά που σκέφτομαι ;D

ΡΕΣΠΕΚΤ! Μήπως να ξεκινήσεις να γράφεις αυτό το βιβλίο;
Link to comment
Share on other sites

CrazyBishop? Ρώτα τον μία αν έπαιζε στον Aria(που ήταν μαζί με τον Dexternet).

ρε μλκ εισαι χαζος;χαχα
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...