Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

Maprex***!

 

Εμάς μας είπαν θα φύγουμε από Πειραιά 9 το βράδυ και θα είμαστε Ηράκλειο 6 το πρωί.

οΟ όντως γαμηστερό ><
Link to comment
Share on other sites

Maprex***!

 

Εμάς μας είπαν θα φύγουμε από Πειραιά 9 το βράδυ και θα είμαστε Ηράκλειο 6 το πρωί.

 

Άρα είσαι με το βραδινό...

/fail

 

Κάντε πουτάνα το καράβι τουλάχιστον να περάσετε καλά. Συμβουλή : Πηγαίνετε πάνω πάνω (αν είσαι με Minoan) και έχει ένα σαν "μπαρ" ο θεός να το κάνει. Θα είστε εσείς και ο μπαρμαν. :P

Link to comment
Share on other sites

Άρα είσαι με το βραδινό...

/fail

 

Κάντε πουτάνα το καράβι τουλάχιστον να περάσετε καλά. Συμβουλή : Πηγαίνετε πάνω πάνω (αν είσαι με Minoan) και έχει ένα σαν "μπαρ" ο θεός να το κάνει. Θα είστε εσείς και ο μπαρμαν. :P

Στο βραδινό είναι όλα τα λεφτά

 

Με καλή παρέα βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Άρα είσαι με το βραδινό...

/fail

 

Κάντε πουτάνα το καράβι τουλάχιστον να περάσετε καλά. Συμβουλή : Πηγαίνετε πάνω πάνω (αν είσαι με Minoan) και έχει ένα σαν "μπαρ" ο θεός να το κάνει. Θα είστε εσείς και ο μπαρμαν. :P

βλέπω να τους κοστίζει ο κούκος αϊδόνι.
Link to comment
Share on other sites

Άρα είσαι με το βραδινό...

/fail

 

Κάντε πουτάνα το καράβι τουλάχιστον να περάσετε καλά. Συμβουλή : Πηγαίνετε πάνω πάνω (αν είσαι με Minoan) και έχει ένα σαν "μπαρ" ο θεός να το κάνει. Θα είστε εσείς και ο μπαρμαν. :P

Το καράβι στο πήγαινε, θα το κάνουμε πουτάνα. Στο έλα έχουμε κλείσει καμπίνες και εγώ θα κοιμάμαι ΣΙΓΟΥΡΑ! Πάντως πιώματα από την πρώτη μέρα δεν γουστάρω γιατί θα είναι και η πιο κουραστική. Θα μας πάνε σε όλο το νησί μετά το καράβι. Αν είναι να ξερνάω σε κάθε στροφή.....
Link to comment
Share on other sites

Το καράβι στο πήγαινε, θα το κάνουμε πουτάνα. Στο έλα έχουμε κλείσει καμπίνες και εγώ θα κοιμάμαι ΣΙΓΟΥΡΑ! Πάντως πιώματα από την πρώτη μέρα δεν γουστάρω γιατί θα είναι και η πιο κουραστική. Θα μας πάνε σε όλο το νησί μετά το καράβι. Αν είναι να ξερνάω σε κάθε στροφή.....

χαχ
Link to comment
Share on other sites

Το καράβι στο πήγαινε, θα το κάνουμε πουτάνα. Στο έλα έχουμε κλείσει καμπίνες και εγώ θα κοιμάμαι ΣΙΓΟΥΡΑ! Πάντως πιώματα από την πρώτη μέρα δεν γουστάρω γιατί θα είναι και η πιο κουραστική. Θα μας πάνε σε όλο το νησί μετά το καράβι. Αν είναι να ξερνάω σε κάθε στροφή.....

 

Βασικά για να πιεις πολύ θες και πολλά φράγκα τουλάχιστον πάνω στο καράβι. Μαλακία πάντως, αν ερχόσασταν Ηράκλειο θα περνούσατε καλύτερα. Τα Χανιά είναι ψόφια από κόσμο σε σύγκριση με το Ηράκλειο..

Link to comment
Share on other sites

Και ναι ποστάρω ξανά σε αυτό το τόπικ και θα είναι και το μοναδικό. ::)

(ΒLane είχες δίκιο αλλά το κάνω απλά για να ξεσκάσω)


Link to comment
Share on other sites

Βασικά για να πιεις πολύ θες και πολλά φράγκα τουλάχιστον πάνω στο καράβι. Μαλακία πάντως, αν ερχόσασταν Ηράκλειο θα περνούσατε καλύτερα. Τα Χανιά είναι ψόφια από κόσμο σε σύγκριση με το Ηράκλειο..

Όντως... Πάνω στο καράβι εγώ δεν έχω σκοπό να αγοράσω τίποτα. Ακόμα και το φαι για να φάω κάτι το βράδυ ή θα το πάρω από το σπίτι μου, τίποτα ψωμάκια, ή έξω από το καράβι θα πάρω καμιά τυρόπιτα ή κανένα τυρόψωμο. Μέσα στο καράβι τίποτα. Αν και θα πάω με αρκετά λεφτά στην Κρήτη, αν είναι να τα χαλάσω όλα να τα χαλάσω στην Κρήτη καλύτερα.
Link to comment
Share on other sites

Όντως... Πάνω στο καράβι εγώ δεν έχω σκοπό να αγοράσω τίποτα. Ακόμα και το φαι για να φάω κάτι το βράδυ ή θα το πάρω από το σπίτι μου, τίποτα ψωμάκια, ή έξω από το καράβι θα πάρω καμιά τυρόπιτα ή κανένα τυρόψωμο. Μέσα στο καράβι τίποτα. Αν και θα πάω με αρκετά λεφτά στην Κρήτη, αν είναι να τα χαλάσω όλα να τα χαλάσω στην Κρήτη καλύτερα.

><
Link to comment
Share on other sites

Και ναι ποστάρω ξανά σε αυτό το τόπικ και θα είναι και το μοναδικό. ::)

(ΒLane είχες δίκιο αλλά το κάνω απλά για να ξεσκάσω)


 

(ΘΕΕ ΜΟΥ) ^ 2

 

ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ 'ΝΑΙ...

 

Όντως... Πάνω στο καράβι εγώ δεν έχω σκοπό να αγοράσω τίποτα. Ακόμα και το φαι για να φάω κάτι το βράδυ ή θα το πάρω από το σπίτι μου, τίποτα ψωμάκια, ή έξω από το καράβι θα πάρω καμιά τυρόπιτα ή κανένα τυρόψωμο. Μέσα στο καράβι τίποτα. Αν και θα πάω με αρκετά λεφτά στην Κρήτη, αν είναι να τα χαλάσω όλα να τα χαλάσω στην Κρήτη καλύτερα.

 

Αν θες να φας στο καράβι, απλά πας στο self-service και τρως μακαρόνια με αναψυκτικό που είναι 6/6,5 ευρώ αν θυμάμαι καλά. Πιστεψέ με το 'χω ψάξει... ^_^

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...