Jump to content

[GR]Request help


Trx

Recommended Posts

Καλησπέρα,

χτες το μεσημέρι παρήγγειλα ένα pc απ την http://www.worldstream.nl/

Όταν έστειλα τα λεφτά μέσω paypal στο worldstream μου έλεγε το εξής:

Thank you very much for your payment. The server will be activated within two business days at maximum. If you have any questions, don't hesitate to contact us!

 

Ερώτηση no1:

πως θα με ενημερώσουν όταν ενεργοποιήσουν τον server?

Ερώτηση no2:

Πως θα μπαίνω στο pc που νοίκιασα?

Ερώτηση no3:

Για να παραγγείλω το pc και τον επόμενο μήνα τι κάνω?

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ειχα παραγγειλη και εχω πισι απο εκει. θα σου στειλουν με εμαιλ τον κωδικο με τον οποιο θα μπαινεις με "συνδεση απομακρυσμενης επιφανειας εργασιας" ενω για τον επομενο μηνα θα πληρωσεις κανονικα τα λευτα δεν χρειαζεται να ξανα παραγγειλεις το πισι..

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ειχα παραγγειλη και εχω πισι απο εκει. θα σου στειλουν με εμαιλ τον κωδικο με τον οποιο θα μπαινεις με "συνδεση απομακρυσμενης επιφανειας εργασιας" ενω για τον επομενο μηνα θα πληρωσεις κανονικα τα λευτα δεν χρειαζεται να ξανα παραγγειλεις το πισι..

βρίσκεται κάπου στο site της worldstream αυτό η είναι πρόγραμμα που πρέπει να κατεβάσω?
Link to comment
Share on other sites

βρίσκεται κάπου στο site της worldstream αυτό η είναι πρόγραμμα που πρέπει να κατεβάσω?

το εχεις στον υπολογιστη σου στο προγραμματα-βοηθηματα. εκει μεσα το εχεις.
Link to comment
Share on other sites

το εχεις στον υπολογιστη σου στο προγραμματα-βοηθηματα. εκει μεσα το εχεις.

ω ναι και κάτι ακόμα. Θα στείλω το ίδιο ποσό στην εταιρία η πρέπει να το ξαναπαραγκείλω?
Link to comment
Share on other sites

ω ναι και κάτι ακόμα. Θα στείλω το ίδιο ποσό στην εταιρία η πρέπει να το ξαναπαραγκείλω?

το ιδιο ποσο. οσο σου πει η ετερεια.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...