Jump to content

[GR]Ερωτήσεις πάνω στα Windows 7.


HellRanger

Recommended Posts

1.Αφού έκανα format γιατί στον τοπικό C: παραμένουν τα αρχεία και οι φάκελοι που είχα και πριν το format; Πως θα ξέρω πια είναι τα "άχρηστα" αρχεία και πως αν τα διαγράψω δεν θα γίνει τίποτα;

 

2.Στα καλά καθούμενα ανοίγει ο explorer από μόνος του και μπαίνει σε διαφημιστικές σελίδες όπως βάλε τον αριθμό του κινητού του φίλου σου για να δεις που είναι και διάφορα τέτοια. Ξέρει κανείς τι παίζεται;;

 

Περιμένω απόψεις-απαντήσεις!

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος πως έκανες φόρματ γιατί από ότι ξέρω όταν κανείς φόρματ δεν μένει τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος πως έκανες φόρματ γιατί από ότι ξέρω όταν κανείς φόρματ δεν μένει τίποτα...

Ναι. Έμειναν οι φάκελοι και μερικά αρχεία που είχα στον C όχι όλα.. Αλλά γιατί έμειναν; Και πως θα τα διαγράψω για να ξέρω πως δεν θα επηρεάσουν πουθενά;

Link to comment
Share on other sites

Οταν εβαλες τα win7,πατησες στον C extra menu,και μετα format ωστε να φυγουν τα παλια αρχεια;

Link to comment
Share on other sites

Οταν εβαλες τα win7,πατησες στον C extra menu,και μετα format ωστε να φυγουν τα παλια αρχεια;

Είχε δυο επιλογές. 1.Αναβάθμιση του παλιού λειτουργικού. (και έλεγε κάτι γι αυτούς που έχουν XP) 2.Δεν θυμάμαι ακριβός τι έλεγε πάντως έγραφε πως θα διαγράψει τα παλιά αρχεία μου και το παλιό λειτουργικό θα το βάλει σε έναν φάκελο που θα λέγετε Windows.old.

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνεις αναβάθμηση αλλά εγκατάσταση!Μετά σου βγάζει τον Σκληρό Δίσκο και σου έχει επιλογές για Format και Delete Partition!

Link to comment
Share on other sites

ε ναι

αρα δεν εκανες format

ενταξει,δεν νομιζω να δημιουργησουν προβλημα.Μπορεις να τα διαγραψεις

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει λύση σε αυτό.

Κι εγώ το είχα πάθει στο πρώτο μου format , και αναγκαστικά να ξανά κάνω format.

Link to comment
Share on other sites

ε ναι

αρα δεν εκανες format

ενταξει,δεν νομιζω να δημιουργησουν προβλημα.Μπορεις να τα διαγραψεις

Συγκεκριμένα έμειναν 2 φάκελοι και 1 αρχείο.

 

Για το άλλο έχει κανείς να πει κάτι; Α ξέχασα να πω πως τον explorer δεν τον χρησιμοποίησα σχεδόν καθόλου, το μόνο που έκανα ήταν που μπήκα και κατέβασα το Chrome.

Link to comment
Share on other sites

[GR]Ερωτήσεις πάνω στα Windows 7.

 

Δεν ξέρω μπορεί να είναι κατω απο τα windows οι ερωτήσεις

1.Αφού έκανα format γιατί στον τοπικό C: παραμένουν τα αρχεία και οι φάκελοι που είχα και πριν το format; Πως θα ξέρω πια είναι τα "άχρηστα" αρχεία και πως αν τα διαγράψω δεν θα γίνει τίποτα;

 

2.Στα καλά καθούμενα ανοίγει ο explorer από μόνος του και μπαίνει σε διαφημιστικές σελίδες όπως βάλε τον αριθμό του κινητού του φίλου σου για να δεις που είναι και διάφορα τέτοια. Ξέρει κανείς τι παίζεται;;

 

Περιμένω απόψεις-απαντήσεις!

1. Τα αρχεία απο C;/ αδειάζουν εκτος και αν τα βάλεις στο D:/ Δε θα χαθούν

2. Είναι ad απο Msn μάλλον.

Link to comment
Share on other sites

2. Είναι ad απο Msn μάλλον.

Δεν το σχολιάζω..

Μάλλον είναι adv από το msn; Πωω και πως θα το σταματήσω; Μου έχει σπάσει τα νεύρα!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν το σχολιάζω..

Μάλλον είναι adv από το msn; Πωω και πως θα το σταματήσω; Μου έχει σπάσει τα νεύρα!!

xrisimopoihse chrome :P ligoi xrisimopoioun explorer pleon

Link to comment
Share on other sites

xrisimopoihse chrome :P ligoi xrisimopoioun explorer pleon

Είσαι άκυρος! Λέω πως δεν το έχω χρησιμοποιήσει καθόλου.

 

Κάποιος κάτι άλλο;!;!;!;

Link to comment
Share on other sites

Είσαι άκυρος! Λέω πως δεν το έχω χρησιμοποιήσει καθόλου.

 

Κάποιος κάτι άλλο;!;!;!;

dn ine diskolo!!! download google chrome kai meta to bazeis prwto browser!! tespa dokimase na xanabaleis sto msn kai sto install na min fortwseis k ola ta toolbar kai tis m..kies pou exei

Link to comment
Share on other sites

dn ine diskolo!!! download google chrome kai meta to bazeis prwto browser!! tespa dokimase na xanabaleis sto msn kai sto install na min fortwseis k ola ta toolbar kai tis m..kies pou exei

Ποτέ δεν κάνω εγκατάσταση τα toolbars, γιατί δεν τα χρησιμοποιώ ποτέ. Δεν κατάλαβες μάλλον τι εννοώ! Δεν ανοίγω καν τον explorer αλλά μόνο του ανοίγει σελίδες με διαφημίσεις και δεν ξέρω πως να το σταματήσω! Α και χρησιμοποιώ Mozilla δεν μου αρέσει το Chrome!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...