Jump to content

Spazokefalies


Sifu

Recommended Posts

la8osAkuro teleios kai egw meno se xwrio alla den exoume pigadi ...to eipe ena poulaki ....

μα ρε παιδια με δουλευετε αμα μενετε σε χωριο και ΔΕΝ εχετε πηγαδια τοτε πως θα δειτε μια γατα να πεφτει μεσα σε ενα πηγαδι? βαλτοι ειστε να με τρελανετε?

 

πες απαντηση εγω παραδινομαι..

 

βασικα οχι...εγω που ξερω οτι το πηγαδι δεν εχει νερο και οτι η γατα δεν εχει πνιγει?

Link to comment
Share on other sites

μα ρε παιδια με δουλευετε αμα μενετε σε χωριο και ΔΕΝ εχετε πηγαδια τοτε πως θα δειτε μια γατα να πεφτει μεσα σε ενα πηγαδι? βαλτοι ειστε να με τρελανετε?

 

πες απαντηση εγω παραδινομαι..

mia lexi einai i apantisi rolf ti ka8este kai sizitate...

loipon na to kanw pio liano gt den....

 

Se ena xwrio ena kako kai mox8iro agori erikse mia gata mesa se ena ba8u pigadi me nero

ena poulaki to eide kai mas to eipe

kai i erwtisi einai pws vgazoume tin gata

Link to comment
Share on other sites

εγω μενω στην αθηνα σιγα μην πηγαινω τωρα στο χωριο για να βγαλω μια ψοφια γατα απο ενα πηγαδι που ουτε καν ξερω που βρισκεται αυτο το πηγαδι. (τελικη μου απαντηση)

αντε πες τωρα την απαντηση...και αλλο γριφο:D

Link to comment
Share on other sites

rofl, τι κάνει μιαου μιαου στα κεραμίδια ;

ειμαι ηλιθιος το εγραψα στο ποστ με τις πρωτες απαντησεις μου αλλα το εσβησα

itan kati paralogo?xexexexexe

posi wra sou pire na to skefteis?  kai egw gia anekdoto to 3erw auto

posi wra kanate na ta paratisete se kati aplo?
Link to comment
Share on other sites

Ένα πολύ καλό! Για ζέσταμα :8

 

Τρεις λογικολόγοι κάθονται σε μία σειρά, έτσι ώστε ο τελευταίος να βλέπει τους δύο μπροστινούς του, ο μεσαίος τον πρώτο και ο πρώτος κανέναν. Ένας κριτής φοράει στον καθένα τους από ένα άσπρο ή ένα κόκκινο καπέλο. Τους λέει πως τουλάχιστον ένα καπέλο είναι κόκκινο, αλλά κανείς τους δεν μπορεί να δει το καπέλο που φοράει. Κερδίζει όποιος βρει το χρώμα του καπέλου του.

Ποιός θα νικήσει ?

Link to comment
Share on other sites

ο τελευταιος..? δηλαδη αυτος που βλεπει τους αλλους δυο...

 

Πές ότι ο τελευταίος βλέπει ένα κόκκινο και ένα άσπρο μπροστά του. Δεν ξέρει αυτός τι φοράει! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ένα πολύ καλό! Για ζέσταμα :8

 

Τρεις λογικολόγοι κάθονται σε μία σειρά, έτσι ώστε ο τελευταίος να βλέπει τους δύο μπροστινούς του, ο μεσαίος τον πρώτο και ο πρώτος κανέναν. Ένας κριτής φοράει στον καθένα τους από ένα άσπρο ή ένα κόκκινο καπέλο. Τους λέει πως τουλάχιστον ένα καπέλο είναι κόκκινο, αλλά κανείς τους δεν μπορεί να δει το καπέλο που φοράει. Κερδίζει όποιος βρει το χρώμα του καπέλου του.

Ποιός θα νικήσει ?

o tritos gt ama dei pws exei o deuteros i o protos aspra ara eutos exei to kikkino

ama to foraei oi mprostinoi tou kserei pws exei to aspro

basika o protos kai o meseos gt o teleuteos 8a tous pei ti xroma exoun ;P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...