Jump to content

[GR]Αρκετά.


4chan

Recommended Posts

ΘΕΛΩ TOPIC ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΠΟΛΥΤΟΝΙΚΟΥ !

ΕΧΩ ΚΑΙ GUIDE ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΤΕ ΣΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΣΑΣ !

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις μέγα λάθος εδώ φίλε.

Εκτός του ότι οι τόνοι είναι κληρονομιά από την γλώσσα των προγόνων μας,βοηθάνε και στην ανάγνωση των λέξεων.

 

π.χ Η λέξη κάνεις.Πως θα την ξεχωρίσεις χωρίς τους τόνους από τη λέξη κανείς?

 

Φιλικά πάντα.

Απο το νοημα της προτασης.

 

Φιλικά πάντα.

Ε ναι ρε μαλακα τι..

 

 

Δεν το ηξερα οτι καποιους τους πειραζει... θα αρχισω να γραφω με τονους, απλα ηταν πιο γρηγορο χωρις.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πιο γρήγορο

ασε που κανω πολλα ορθογραφικα οταν παω να βαλω τονους,γιατι τους ξεχναω και μετα ξεχναω γραμματα :)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πιο γρήγορο

ασε που κανω πολλα ορθογραφικα οταν παω να βαλω τονους,γιατι τους ξεχναω και μετα ξεχναω γραμματα :)

 

Σε 2 μέρες θα είσαι GG, oύτε και γω έβαζα

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια για την διακωμώδυση ενός σοβαρού topic.

 

Το θεώρημα μου αποδείχτηκε,δεν μπορείς να συζητήσεις σοβαρά με ένα μέλος του maxcheaters.

 

Vege δυστυχώς θα παραμείνεις ένας επαναστάτης χωρίς αιτία και ελπίζω κάποιος λογικός να σε συνετίσει.

 

Kλείδωσε το ED,δεν έχει νόημα να ανοίγεις συζήτηση σε αυτό το forum.

 

Καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Kάποιες στιγμές πρέπει να γινόμαστε σοβαροί.

 

Αλλά δεν υπήρχε ανταπόκριση.

 

Παω να γράψω καμιά μαλακία στο Gost για να περάσει η ώρα.

 

Τα λέμε.

Link to comment
Share on other sites

Τι σοβαροί ρε? Πιστεύεις δηλαδή ότι υπάρχει έστω και μια περίπτωση να συνετιστούν κάποιοι λόγω ενός Topic στο Spam?

 

Αν δεν υπάρξει κάποιος σχετικός κανόνας η ορθογραφία θα είναι πάντα "pain in the ass"

Link to comment
Share on other sites

Τι σοβαροί ρε? Πιστεύεις δηλαδή ότι υπάρχει έστω και μια περίπτωση να συνετιστούν κάποιοι λόγω ενός Topic στο Spam?

 

Αν δεν υπάρξει κάποιος σχετικός κανόνας η ορθογραφία θα είναι πάντα "pain in the ass"

Εδω οι αλλοι,ΞΕΡΟΥΝ οτι δεν ξερουν ορθογραφια,ΚΑΝΟΥΝ 10 ορθογραφικα λαθη σε 2 λεξεις,και δεν γραφουν με greeklish

 

Αυτο αποδυκνυει πολλα

Link to comment
Share on other sites

Εδω οι αλλοι,ΞΕΡΟΥΝ οτι δεν ξερουν ορθογραφια,ΚΑΝΟΥΝ 10 ορθογραφικα λαθη σε 2 λεξεις,και δεν γραφουν με greeklish

 

Αυτο αποδυκνυει πολλα

 

*αποδεικνύει ;P 1/1

Link to comment
Share on other sites

Άνθρωποι είμαστε,λάθη κάνουμε.

 

Εγώ ελέγχω όσες λέξεις δεν ξέρω(λίγες και σύνθετες) στο google ώστε ο λόγος μου να είναι σωστός.

 

Ωστόσο κάποιες φορές μπορεί να μου ξεφύγει μια λέξη που μπορεί να θεωρούσα σωστή ή να βάλω έναν λάθος τόνο.

 

Το topic δεν το έκανα για να καταλήξει σε flame topic,αλλά για να συνετίσω μερικά άτομα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...