Jump to content

[GR][Ποδόσφαιρο]Μεγάλη η ΝΙΚΗ


CarmineAngelo

Recommended Posts

Εγώ ένα ξέρω μαλάκες , θέλω να δω τις φυλλάδες αύριο τι θα λένε !

 

<3 Δράμα !

Στοιχημα οτι θα λενε τον ΣΙΣΕ μπαλαρινα,επειδη ο αβρααμ τον ακουμπησε λιγο και επεσε

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Με ολους εχω παιξει,lolz

Α και με τον κουμπάρο του Πατέρα θεωρείται ντέρμπι με τη Δαλούκια νίκη ;

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά πέναλτυ ήταν , Συγχαρητήρια σε ΠΑΟ και ΒΑΛΜΠΕΡΔΕ :)

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν ασχολούμαι άλλο άκρη δε βγάζω απλά επαναλαμβάνω αν αυτό είχε δοθεί πέναλτι στον Ολυμπιακό θα είχε γίνει ο κακός χαμός.Άντε συγχαρητήρια πελάτες , μετά από 4 χρόνια νικήσατε και βάλατε και γκολ !

Link to comment
Share on other sites

Τάσος Κάκος μόνο αυτό έχω να πω.

 

Έλα ρε μαλάκα Νίκο σοβαρέψου. Τί έκανε ο Κάκος; Ο Κάκος φταίει για την χαλαρότητα που έδειξε η ομάδα μας; Απαράδεκτη εμφάνιση. Σήμερα ο βάζελος ήταν για 3,4 αλλά οι παλικαράδες μας τους υποτίμησαν.

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν ασχολούμαι άλλο άκρη δε βγάζω απλά επαναλαμβάνω αν αυτό είχε δοθεί πέναλτι στον Ολυμπιακό θα είχε γίνει ο κακός χαμός.Άντε συγχαρητήρια πελάτες , μετά από 4 χρόνια νικήσατε και βάλατε και γκολ !

Egw pali 8a simfoniso me ti dilosi tou marinaki

"Δεν αρκεί να παίζεις καλά. Σήμερα παίξαμε πολύ καλά στο πρώτο μέρος. Στο δεύτερο ο Παναθηναϊκός ήταν καλύτερος. Αυτό που μετράει είναι να αγωνίζεσαι, να εκμεταλλεύεσαι τις ευκαιρίες σου. Σήμερα ο Παναθηναϊκός έκανε δύο φάσεις και τις εκμεταλλεύτηκε." Autos einai dikeos

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε μαλάκα Νίκο σοβαρέψου. Τί έκανε ο Κάκος; Ο Κάκος φταίει για την χαλαρότητα που έδειξε η ομάδα μας; Απαράδεκτη εμφάνιση. Σήμερα ο βάζελος ήταν για 3,4 αλλά οι παλικαράδες μας τους υποτίμησαν.

Ρε μαλάκα δεν είπα αυτό φταίνε και οι μαλάκες που στο δεύτερο ημίχρονο δεν μπήκαν καθόλου. ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΑΛΤΙ ΑΠΛΑ !

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα δεν είπα αυτό φταίνε και οι μαλάκες που στο δεύτερο ημίχρονο δεν μπήκαν καθόλου. ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΑΛΤΙ ΑΠΛΑ !

 

Άσε μας ρε μαλάκα..

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να δω αμα εμπενε το γκολ χωρις πεναλτυ ... αλλα κανονικα ... να δω τι θα βρισκατε να πειτε...

Προτο ημιχρονο ζεστενομασταν...οκ δεν παιζαμε.Και οκ νικισαμε μετα απο 4 χρονια ... αλλα εχουμε κανει πολυ καλυτερα πραματα στιν ιστορια μας

(Ajax - PAO telikos champions league)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...