Jump to content

[GR] [Προβλέψεις] [Poll] Παναθηναϊκός vs Ολυμπιακός


MhtCeR™

Ποια ομάδα θα νικήσει κατά την άποψή σας;  

55 members have voted

  1. 1. Ποια ομάδα θα νικήσει κατά την άποψή σας;

    • Ολυμπιακός.
      28
    • Παναθηναϊκός.
      19
    • Ο αγώνας θα πάει ισοπαλία.
      8


Recommended Posts

fusika afou plironete gia na mas nikate gt xerete oti 8a xeftilistite kai os apodiksi nikisame olokliri milan kai dn 8a mporoume esas? EM gia kaloskepsouto kati kanete kai i apantisi einai ladoma!

Ελπιζω να μην ειναι ΑΕΚτζης....

Link to comment
Share on other sites

Οποιος εχει μυαλο(Παναθηναικος) θα δει οτι οι πιθανοτητες να νικησουμε ειναι λιγες

ειναι σαφως καλυτεροι,αλλα ποδοσφαιρο ειναι

 

Link to comment
Share on other sites

Οποιος εχει μυαλο(Παναθηναικος) θα δει οτι οι πιθανοτητες να νικησουμε ειναι λιγες

ειναι σαφως καλυτεροι,αλλα ποδοσφαιρο ειναι

 

Σε τέτοια ματς δεν υπάρχουν πιθανότητες και μαλακίες.Αν το θέλετε περισσότερο θα το πάρετε και βάις βέρσα.

Επίσης,έχουμε Πάρντο τέρμα!

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι παναθηναικος και το αστειο ειναι οτι βλεπω αυτους π υποστιριζουν ολυμπιακο η παναθηναικο οι περισοτεροι εχουν avatar,signature με την ομαδα τους.Και λενε με τοση σιγουρια οτι θα κερδισει η ομαδα τους.Καλα ο φανατισμος δν εχει οροια μηδενιζει την κριση.Εγω θα παω με τον ολυμπιακο γιατι εχει φοβερη ομαδα φετος,η μλκια ειναι οτι δν βλεπουμε ελληνικο ποδοσφαιρο κατι αφρικανους απολα εχουν οι ελληνικες ομαδες

Link to comment
Share on other sites

OLOI ma oloi oi olimpiakoi nomizoun oti i ali einai axristi kai auti einai i kaliteri apolous sas gelasane gaurakia... oso gia auto p eipe o alos oti me exi pari me poles nikes exo ton exw pari mia kai ISTORIKI niki Pao-Osfp 8-2 Ade bb tetio scor oute sto oniro sas dn 8a me ftasete

 

Oso gia to match simera as nikisi o kaliteros p lene kai mi kanis "O olimpiakos o olimpiakos" kanis dn xeri poios 8a nikisi

 

kai simfono apolita me ton "sufferwounds" edose tin poio logiki apantisi edo mesa...

Link to comment
Share on other sites

OLOI ma oloi oi olimpiakoi nomizoun oti i ali einai axristi kai auti einai i kaliteri apolous sas gelasane gaurakia... oso gia auto p eipe o alos oti me exi pari me poles nikes exo ton exw pari mia kai ISTORIKI niki Pao-Osfp 8-2 Ade bb tetio scor oute sto oniro sas dn 8a me ftasete

 

Oso gia to match simera as nikisi o kaliteros p lene kai mi kanis "O olimpiakos o olimpiakos" kanis dn xeri poios 8a nikisi

 

kai simfono apolita me ton "sufferwounds" edose tin poio logiki apantisi edo mesa...

Eσύ είσαι κομπλεξάρα του κερατά και το αρχίζεις κάθε φορά,σε οποιοδήποτε τόπικ!
Link to comment
Share on other sites

Eσύ είσαι κομπλεξάρα του κερατά και το αρχίζεις κάθε φορά,σε οποιοδήποτε τόπικ!

to na ipostirizo tin omada m?

8es na s 8imiso oti emeis autin tin bdomada peksame prin 3 meres match? kai i pektes mas 8ane kourasmeni? eno esas to akirosate to match ides poso xeftiles eiste? i adikia panw apo ta oria se esas mono me pareponties nikate

Link to comment
Share on other sites

to na ipostirizo tin omada m?

8es na s 8imiso oti emeis autin tin bdomada peksame prin 3 meres match? kai i pektes mas 8ane kourasmeni? eno esas to akirosate to match ides poso xeftiles eiste? i adikia panw apo ta oria se esas mono me pareponties nikate

Καλά,χαζός είσαι?Εμείς το ακυρώσαμε?Επίσης που κολλάνε όσα λες?Πέρυσι που ο ΟΣΦΠ ήταν μισός,δεν είχε χαφ και προπονητή,δεν είδα κανένα δικό σας να λέει,ε νταξ,έχουμε αβαντάζ και θα τους γαμήσουμε αλλά δε ξέρω τι θα γινόταν χωρίς το αβαντάζ!Προσπαθείς να με πείσεις να μην τα ακούσεις μετά το παιχνίδι?Αν νικήσω,θα είσαι ο πρώτος.ΣΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ!
Link to comment
Share on other sites

Καλά,χαζός είσαι?Εμείς το ακυρώσαμε?Επίσης που κολλάνε όσα λες?Πέρυσι που ο ΟΣΦΠ ήταν μισός,δεν είχε χαφ και προπονητή,δεν είδα κανένα δικό σας να λέει,ε νταξ,έχουμε αβαντάζ και θα τους γαμήσουμε αλλά δε ξέρω τι θα γινόταν χωρίς το αβαντάζ!Προσπαθείς να με πείσεις να μην τα ακούσεις μετά το παιχνίδι?Αν νικήσω,θα είσαι ο πρώτος.ΣΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ!

An nikisete 8a paradex8o oti elega malakies. alla an nikiso egw 8a xeftilistis.... kai akou dn asxoloume me podosfero mi blepis p milaw edw apla m exi mpi emoni idea oti o olimpiakos pezi tsatsika kai 8elw na to lew kapou to podosfero to exw teleftew sto menu mi s po kai ka8olou..

Link to comment
Share on other sites

Και ύστερα ρωτάς γιατί σε βρίζουνε ρε ανάπηρε.

 

Εγώ ούτε ολυμπιακός, ούτε παναθηναϊκός είμαι λόγω οτι μένω δίπλα απο το γήπεδο του όφη αλλά ο παο θα τον πιεί και θα στήσει κώλο. Γι αυτό το ματς λέγεται τσόντα κάθε φορά που παίζει οσφπ - παο.

κοιτα , ed δεν νομίζω , γιατί σήμερα όλοι θα πουμε συνθήματα ( Παο - οσφπ ) και ολοι θα κράζουμε και ολοι θα κάνουμε και θα δείξουμε . Είναι μεγάλος αγώνας για εμας ............. μπορει για την αεκ τον παοκ και τις άλλες όχι αλλα για μας ναι . γιατι πέρσι αν το είχες δει ειχαν τύχη αράπη  οποτε ... φετος ξεσπασμα ..
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω πει απολύτως τίποτα , το αυτονόητο είπα δηλαδή ότι με βάση τη φόρμα των ομάδων ο Ολυμπιακός είναι το απόλυτο φαβορί.Πάντως έχω απορία αν θα κλατάρει ο ΠΑΟ μετά το 60 όπως έγινε και στα προηγούμενα ματς.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω πει απολύτως τίποτα , το αυτονόητο είπα δηλαδή ότι με βάση τη φόρμα των ομάδων ο Ολυμπιακός είναι το απόλυτο φαβορί.Πάντως έχω απορία αν θα κλατάρει ο ΠΑΟ μετά το 60 όπως έγινε και στα προηγούμενα ματς.

θα πας στον σύνδεσμο να το δεις εσυ ?
Link to comment
Share on other sites

θα πας στον σύνδεσμο να το δεις εσυ ?

Δεν πατάω στο σύνδεσμο εδώ , pm αν θες να μάθεις γιατί.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...