Jump to content

[GR] ΚΑΤΑΛΗΨΗ


Remington

Recommended Posts

Είπα εγώ κάποιον κατώτερο; Πάνε στο greekz να δεις τις απόψεις των άλλων.

Αστο ρε , αφου σου ειπα να μην ασχοληθεις ουτε συ απο την αρχη ....

Ειναι 10 ατομα με την ιδια αποψη απλα ...

δεν θα δεις καποια αλλη ( ουτε καν ορημη ή συζητήσιμη)

τί το παλεύεις ?

Link to comment
Share on other sites

Εδώ έχουμε τις δικές μας απόψεις.

Το γεγονός ότι δεν είναι ίδιες με τις δικές σου δε δείχνει κάτι.

Δες το αλλιώς. Ίσως αυτά τα Ελληνόπουλα όπως λες να ξέρουν κάτι παραπάνω και να μην ακολουθήσουν τα λάθη των προηγούμενων.

 

"Αυτά τα γενικόλογα σκοτώνουν, γιατί είδες απο τη δικιά σου πρόταση έφτιαξα μια δικιά μου τελείως διαφορετική"

 

Quote καθώς συμφωνώ

 

Link to comment
Share on other sites

Άλλο είναι πιο ώριμοι και άλλο συμφωνούν με όσα λες. Α και ο ξάδερφός μου, πρώτη γυμνασίου είναι member εκεί. Just to let you know.

 

Ο ξάδερφος σου εκεί μόνο κατεβάζει games δεν κοίταξε πότε άλλο section οπότε...

Link to comment
Share on other sites

Αστο ρε , αφου σου ειπα να μην ασχοληθεις ουτε συ απο την αρχη ....

Ειναι 10 ατομα με την ιδια αποψη απλα ...

δεν θα δεις καποια αλλη ( ουτε καν ορημη ή συζητήσιμη)

τί το παλεύεις ?

 

Σου φαίνεται πολύ ίδια η άποψή μου με όσα είπαν οι άλλοι; Κάτι τέτοια ζώα σαν κι εσένα τα γενικοποιούν όλα και φτάσαμε εκεί που φτάσαμε, ακόμη και στα βιβλία των θρησκευτικών.

Link to comment
Share on other sites

Αστο ρε , αφου σου ειπα να μην ασχοληθεις ουτε συ απο την αρχη ....

Ειναι 10 ατομα με την ιδια αποψη απλα ...

δεν θα δεις καποια αλλη ( ουτε καν ορημη ή συζητήσιμη)

τί το παλεύεις ?

 

Ρε άντε απο δω, μας το παίζεις και υπεράνω υποκριτή

 

 

Εκμεταλλευτές Ψωμάδες! 400 Ευρώ ρε ΜΑΛΑΚΑ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΜΕ!

Link to comment
Share on other sites

Αστο ρε , αφου σου ειπα να μην ασχοληθεις ουτε συ απο την αρχη ....

Ειναι 10 ατομα με την ιδια αποψη απλα ...

δεν θα δεις καποια αλλη ( ουτε καν ορημη ή συζητήσιμη)

τί το παλεύεις ?

 

Ίδια άποψη λέει.

 

Εγώ , ο coyo , o nikoloudos , ο vege πιστεύουμε εκεί που θέλουμε και όχι εκεί που μας έστειλαν και πιστεύουμε ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ κατευθυνσεις (έτσι πιστεύω απότι βλέπω). Φυσικά τις δεχόμαστε καθώς είμαστε ανοιχτόμυαλοι και μιλάμε για κάτι πνευμάτικο που εκφράζει κάποιον αλλά και βεβαίως ανταλλάζουμε απόψεις μεταξύ μας.

Link to comment
Share on other sites

Ρε άντε απο δω, μας το παίζεις και υπεράνω υποκριτή

 

 

Εκμεταλλευτές Ψωμάδες! 700 Ευρώ ρε ΜΑΛΑΚΑ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΜΕ!

Χμμμ . Επηδη πανω σε μια συζητηση μας μου εφυγςε μια λάθως τημη δεν θα μου το κολας σε ολη σου την ζωη

ετσι και λιώς οποως ειπα στον Νικο απο κει φενεσαι ...

Link to comment
Share on other sites

Εκμεταλλευτές Ψωμάδες! 400 Ευρώ ρε ΜΑΛΑΚΑ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΜΕ!

 

Ρε επειδή δεν έχω καταλάβει , τι είναι αυτό με τα 400 ευρώ ; Έχω χάσει επεισόδια ;

Link to comment
Share on other sites

Ίδια άποψη λέει.

 

Εγώ , ο coyo , o nikoloudos , ο vege πιστεύουμε εκεί που θέλουμε και όχι εκεί που μας έστειλαν και πιστεύουμε ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ κατευθυνσεις (έτσι πιστεύω απότι βλέπω). Φυσικά τις δεχόμαστε καθώς είμαστε ανοιχτόμυαλοι και μιλάμε για κάτι πνευμάτικο που εκφράζει κάποιον αλλά και βεβαίως ανταλλάζουμε απόψεις μεταξύ μας.

 

Που πιστεύετε εσείς,

Link to comment
Share on other sites

Ρε επειδή δεν έχω καταλάβει , τι είναι αυτό με τα 400 ευρώ ; Έχω χάσει επεισόδια ;

Μια μαλακια του Vege με ειχε ρωτηση ποσα περνει ο λατζερης στο hotel mas και μπερδευτικα αντι να του γραψω 700 του εγραψα 400 και τωρα θα το λεει μεχρι να ζει
Link to comment
Share on other sites

Εγώ , ο coyo , o nikoloudos , ο vege πιστεύουμε εκεί που θέλουμε και όχι εκεί που μας έστειλαν και πιστεύουμε ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ κατευθυνσεις (έτσι πιστεύω απότι βλέπω). Φυσικά τις δεχόμαστε καθώς είμαστε ανοιχτόμυαλοι και μιλάμε για κάτι πνευμάτικο που εκφράζει κάποιον αλλά και βεβαίως ανταλλάζουμε απόψεις μεταξύ μας.

 

Ρε ξέρεις τι με χαλάει?

 

Ότι κατηγοριοποιούν τα άτομα σύμφωνα με την πίστη, που είναι ένα κάτι που έχει να κάνει με την ψυχή και με τη ανάγκη που έχουμε για κάποιο ανώτερο στήριγμα.

 

 

 

ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΠΟΥ ΠΑΡΚΑΡΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ. ΤΙ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΑΝΩΤΕΡΟΥΣ?

Link to comment
Share on other sites

Ρε επειδή δεν έχω καταλάβει , τι είναι αυτό με τα 400 ευρώ ; Έχω χάσει επεισόδια ;

 

Έψαχνα το τόπικ που είχα κάνει για να δεις τι θα πει "χριστιανός" με τον ψωμά σαν παράδειγμα.

 

Είχε μπόλικο υλικό(msn logs) αλλά δεν το βρίσκω τώρα, το ψάχναμε με το νίκο προχθές.

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΠΟΥ ΠΑΡΚΑΡΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.

Δεν περίμενα κατι αλλο ....

 

Έψαχνα το τόπικ που είχα κάνει για να δεις τι θα πει "χριστιανός" με τον ψωμά σαν παράδειγμα.

 

Είχε μπόλικο υλικό(msn logs) αλλά δεν το βρίσκω τώρα, το ψάχναμε με το νίκο προχθές.

Εκει έφτασες
Link to comment
Share on other sites

Που πιστεύετε εσείς,

 

Λάθος ερώτηση. Σε τι πιστεύει ο καθένας σας έπρεπε να ρωτήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ρε ξέρεις τι με χαλάει?

 

Ότι κατηγοριοποιούν τα άτομα σύμφωνα με την πίστη, που είναι ένα κάτι που έχει να κάνει με την ψυχή και με τη ανάγκη που έχουμε για κάποιο ανώτερο στήριγμα.

 

 

 

ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΠΟΥ ΠΑΡΚΑΡΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ. ΤΙ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΑΝΩΤΕΡΟΥΣ?

 

Είπα εγώ ότι είσαι κατώτερος στο θέμα θρησκεύματος;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...