Jump to content

[Share]Πως περναμε χειροκινητα ενα sql file? ~Βιντεο~


Σας αρεσε το βιντεο?  

21 members have voted

  1. 1. Σας αρεσε το βιντεο?

    • Ναι,μου αρεσε
      9
    • Οχι,αλλα καλη προσπαθεια
      12


Recommended Posts

 

 

Γεια σας μελοι του MaxCheaters.Σημερα εκανα ενα ωραιο βιντεακι HD βεβαια με το πως να περνατε χειροκινητα sql files.

Ειμαι σιγουρος οτι θα βοηθησει παρα πολυ τους newbies με τα npc τους ή τα ετοιμα npc που κανουν βολτες στο maxcheaters.

Ολα ειναι δικα μου ;D .Εκτος το προγραμμα που τα εκανα recorder :P

Αν εχετε προβλημα μην φοβαστε ο superman ειναι εδω.Στειλτε e-mail με μια εικονα ή ενα text για το προβλημα σας

σε αυτο το e-mail  ~ drugoth@mail.gr

 

~ Σας παρακαλω καντε command στο video και αν σας αρεσε πατηστε "Μου αρεσει" ~

 

Το βιντεακι ειναι το παρακατω

Το βιντεο επεξεργαζεται ακομα! ~ Ο ηχος ειναι χαλια θα βαλω καινουριο συντομα!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Γεια σας μελοι του MaxCheaters.Σημερα εκανα ενα ωραιο βιντεακι HD βεβαια με το πως να περνατε χειροκινητα sql files.

Ειμαι σιγουρος οτι θα βοηθησει παρα πολυ τους newbies με τα npc τους ή τα ετοιμα npc που κανουν βολτες στο maxcheaters.

Ολα ειναι δικα μου ;D .Εκτος το προγραμμα που τα εκανα recorder :P

Αν εχετε προβλημα μην φοβαστε ο superman ειναι εδω.Στειλτε e-mail με μια εικονα ή ενα text για το προβλημα σας

σε αυτο το e-mail  ~ drugoth@mail.gr

 

~ Σας παρακαλω καντε command στο video και αν σας αρεσε πατηστε "Μου αρεσει" ~

 

Το βιντεακι ειναι το παρακατω

 

Το βιντεο θα προστεθει σε λιγο.Πατησα καταλαθος το Save

dn nomizw na voithisei ala pou ine to diskolo akoma kai enas new entelos to kanei auto re c :(
Link to comment
Share on other sites

T video m arese.

aplos an 8a mporouses gia tous newbie na kns share edw t arxiko Code.

INSERT INTO `weapon` VALUES ('9710', 'Spartan Shield', 'lhand', 'true', '1650', '1', '1', 'adamantaite', 's', '751', '5', 'none', '12', '-3.00000', '0', '0', '0', '293', '11', '132', '-1', '48800000', 2440, 'false', 'false', 'true', 'true', '3076', '1', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0');

thanks

Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι και ένα turorial αλλά έχουν γίνει πολά Guides με το ίδιο θέμα και δεν νομίζω να ήταν ελιπείς. Τέλος πάντων όμως μπράβο για το κόπο σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι και ένα turorial αλλά έχουν γίνει πολά Guides με το ίδιο θέμα και δεν νομίζω να ήταν ελιπείς. Τέλος πάντων όμως μπράβο για το κόπο σου.

to idietero me ayto ine oti ine video. :)

Link to comment
Share on other sites

Για μένα η σκέψη και μόνο να κάνεις ένα τέτοιο τόπικ είναι γελία.Αλλά τουλάχιστον αξίζει ένα μεγάλο μπράβο το βίντεο που έκανες.Thanks πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Καλό απο τεχνικής απόψεος το YOUTUBE.βιντεάκι σου....εάν όμος το έκανες όλα τα παρτς μαζί θα ήταν ακόμη καλύτερο...όσο για την μουσική τα σπάει πές μου πως λέγετε :P

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...