Jump to content

[GR] Stolen account


Μaprex

Recommended Posts

Carmineangelo xapakwnesai re file? Egw kleftis?sto msn esteila Kai screenshot me to paypal receipt ston maxtor m eipe w8 na dw ti tha Kanw Kai apo tote den exei mpei msn Kai dn apantaei sta pm's mou...giauto kommenes oi aerologies Kai oi kathgories...

Link to comment
Share on other sites

Carmineangelo xapakwnesai re file? Egw kleftis?sto msn esteila Kai screenshot me to paypal receipt ston maxtor m eipe w8 na dw ti tha Kanw Kai apo tote den exei mpei msn Kai dn apantaei sta pm's mou...giauto kommenes oi aerologies Kai oi kathgories...

αμα εισουν σε ιδιο rage τώρα θα το ειχες πισω.


Elen3te to Acc : Maprex007 me poion einai konta. Aytos htan o real Maprex.

Roxas pvp ? εγω με το Keyblead .

Εγω νομιζω οτι τα ακαουντ δνε θα επιστραφουν :(

* φιλικα

Link to comment
Share on other sites

Πρώτον, εδώ δεν είναι το θέμα για να λέτε τις μαλακίες σας. Όποιος θέλει να πει τον πόνο του ανοίγει δικό του θέμα. Δεύτερον, τον MixMaster δεν τον ξέρω και το παιδί με το που είδε ότι έγινε μαλακία για αυτόν αλλά χωρίς να φταίει αυτός, με έκανε πμ στο μσν και μου είπε μερικά πράγματα. Μέχρι στιγμής φαίνεται αθώος, αλλά σύμφωνα με το ρητό της Νομικής, "όλοι είναι αθώοι μέχρι να αποδειχθεί η ενοχή τους". Το account επέστρεψε στον αληθινό κάτοχο του, άρα αυτό το θέμα είναι περιττό.

 

Ευχαριστώ τον ED και τον GMOD που τον βοήθησε. Ευχαριστώ τον Finito και τον Furiosus που ασχολήθηκαν με το θέμα αυτό. Υπενθυμίζω πως ο MixMaster δεν φταίει μέχρι στιγμής γιατί αυτή η πράξη δεν έγινε από τον ίδιο, γιαυτό θα ήταν άδικο να φάει μπαμ.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτον, εδώ δεν είναι το θέμα για να λέτε τις μαλακίες σας. Όποιος θέλει να πει τον πόνο του ανοίγει δικό του θέμα. Δεύτερον, τον MixMaster δεν τον ξέρω και το παιδί με το που είδε ότι έγινε μαλακία για αυτόν αλλά χωρίς να φταίει αυτός, με έκανε πμ στο μσν και μου είπε μερικά πράγματα. Μέχρι στιγμής φαίνεται αθώος, αλλά σύμφωνα με το ρητό της Νομικής, "όλοι είναι αθώοι μέχρι να αποδειχθεί η ενοχή τους". Το account επέστρεψε στον αληθινό κάτοχο του, άρα αυτό το θέμα είναι περιττό.

 

Ευχαριστώ τον ED και τον GMOD που τον βοήθησε. Ευχαριστώ τον Finito και τον Furiosus που ασχολήθηκαν με το θέμα αυτό. Υπενθυμίζω πως ο MixMaster δεν φταίει μέχρι στιγμής γιατί αυτή η πράξη δεν έγινε από τον ίδιο, γιαυτό θα ήταν άδικο να φάει μπαμ.

Καλορίζικο.

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος.. εισουν τυχερος που το πειρες γιατι ο Ed ειναι αισθηματιας χαχα

Αυτή νομίζω είναι μια από τις δουλειές του. Να βοηθάει.

Καλορίζικο.

Καλώς όρισες λένε σε αυτές τις περιπτώσεις. Εδώ καλά καλά δεν μπορείς να αναθρέψεις ένα παιδί, θες και να μιλήσεις.

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως έχω να το παραδεχτώ. Ο ΜixMaster στο μσν μίλησε λες και τον έθιξα. Αντί να ζητήσει μια συγνώμη, το έπαιζε και θιγμένος. Εγώ φταίω που κάθομαι τώρα και τον καλείπτω και δεν τον άφησα να φάει μπαμ ή να δώσει παραπάνω λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες λένε σε αυτές τις περιπτώσεις. Εδώ καλά καλά δεν μπορείς να αναθρέψεις ένα παιδί, θες και να μιλήσεις.

Μην με εκθέτεις! Το ξέρω, δε χρειάζεται να μου το υπενθυμίζεις. Είμαι ένας άξεστος και δυστυχώς, ούτε το δημοτικό δεν έχω τελειώσει :/

Link to comment
Share on other sites

Μην με εκθέτεις! Το ξέρω, δε χρειάζεται να μου το υπενθυμίζεις. Είμαι ένας άξεστος και δυστυχώς, ούτε το δημοτικό δεν έχω τελειώσει :/

Άντε να χαθείς, χοντράνθρωπε.
Link to comment
Share on other sites

Άντε να χαθείς, χοντράνθρωπε.

Μη με αποπαίρνεις. Ο πατέρας μου φταίει για όλα! Με κακοποιούσε σωματικά, αλλά και ψυχικά. Με έβγαλε από το σχολείο σε ηλίκια εφτά χρονών. Μη κοιτάς που ξέρω λίγα ελληνικά, πήγαινα στο Κρυφό Σχολειό. Και πώς τα έχει φέρει η μοίρα. Η ιστορία επαναλαμβάνεται! ΕΓΩ, εγώ κακοποιώ το γιο μου! Ω Θεέ μου συγχώρεσέ με τον αμαρτωλόν!

Link to comment
Share on other sites

Μη με αποπαίρνεις. Ο πατέρας μου φταίει για όλα! Με κακοποιούσε σωματικά, αλλά και ψυχικά. Με έβγαλε από το σχολείο σε ηλίκια εφτά χρονών. Μη κοιτάς που ξέρω λίγα ελληνικά, πήγαινα στο Κρυφό Σχολειό. Και πώς τα έχει φέρει η μοίρα. Η ιστορία επαναλαμβάνεται! ΕΓΩ, εγώ κακοποιώ το γιο μου! Ω Θεέ μου συγχώρεσέ με τον αμαρτωλόν!

Το γαμήσαμε;
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Posts

    • What unique features ? 
    • Welcome to SmurfsZone   Buy League of Legends accounts across all servers and jump straight into Ranked Games with amazing quality and support.   Why Choose SmurfsZone? 24/7 Instant Delivery: Get your full access LoL smurf account immediately. 100% Hand-Leveled: High-quality accounts leveled by hand. Versatile MMR Options: High MMR, Standard MMR, Fresh MMR (ARAMs), and Ranked accounts available. Valorant Accounts: Expand your gaming experience. Our Commitment to You: Unopened Loot: Customize your champion pool. Lifetime Warranty: Valid if you change the email, username, and password upon purchase. Password Changeable: Ensure your account's security. Full Recovery Information: Complete access to account recovery details. Unverified and Changeable Email: Easy to personalize and secure your account. Completely Unranked: Fresh start with no ranked history in any season. Responsive Customer Support: Our dedicated team is available to assist you 24/7.   Experience the best place to buy League of Legends accounts with exceptional quality and dedicated support. We're here for YOU!
    • Thanks! I'll take a second look and let you know if my implementation of the clearCircle() helps with the stuttering once I find time for some extensive testing.
    • Thank you for your reply. I have removed it from the L2Server.exe file, but the L2Server still crashes. It doesn't crash if I don't start l2npc, otherwise it will crash within a few days at the latest.
    • Welcome to my store :  https://topestore.mysellix.io/fr/ 2015-2022 Aged Discord Account 2015 Discord Account : 50.99 $ 2016 Discord Account : 10$ 2017 Discord Account :3.99 $ 2018 Discord Account : 3.50$ 2019 Discord Account : 2.70 $ 2020 Discord Account :1.50$ 2021 Discord Account :0.99$ 2022 Discord Account :0.70$ Warranty :Lifetime Payment Methods : Crypto/ PayPal Contact Me On Discord Or Telegram Discord : @ultrasstore11 Telegram : https://t.me/ultrastore1 Welcome to my store :  https://topestore.mysellix.io/fr/ 2015-2022 Aged Discord Account 2015 Discord Account : 50.99 $ 2016 Discord Account : 10$ 2017 Discord Account :3.99 $ 2018 Discord Account : 3.50$ 2019 Discord Account : 2.70 $ 2020 Discord Account :1.50$ 2021 Discord Account :0.99$ 2022 Discord Account :0.70$ Warranty :Lifetime Payment Methods : Crypto/ PayPal Contact Me On Discord Or Telegram Discord : @ultrasstore11 Welcome to my store :  https://topestore.mysellix.io/fr/ 2015-2022 Aged Discord Account 2015 Discord Account : 50.99 $ 2016 Discord Account : 10$ 2017 Discord Account :3.99 $ 2018 Discord Account : 3.50$ 2019 Discord Account : 2.70 $ 2020 Discord Account :1.50$ 2021 Discord Account :0.99$ 2022 Discord Account :0.70$ Warranty :Lifetime Payment Methods : Crypto/ PayPal Contact Me On Discord Or Telegram Discord : @ultrasstore11
  • Topics

×
×
  • Create New...