Jump to content
  • 0

Ερωτήσεις περί projects


Spiros

Question

Καλημέρα αλάνια του forum!!!

 

Έχω μια απορία που φαντάζομαι αρκετοί θα έχουν την ίδια απορία [φαντάζομαι]

 

Πως ξεκινάμε την δημιουργία ενός project???

Δηλαδή πως ξεκινάμε πχ να φτιάχνουμε ένα project για l2 private server? [Τυχαία αναφέρω το L2].

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Πως ξεκινάμε την δημιουργία ενός project???

Πρώτα πρώτα πρέπει να έχεις λεφτά..αν δεν έχεις λεφτά ...αστο.

και κατά δεύτερος πρέπει να φτιάξεις ένα team το οποιο θα πρέπει να φτιάξεις και να βάλεις άτομα τα οποια έχουν γνώσεις java.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Gt lefta???

 

Oso gia thn omada gt java? uparxoun toses glwsses C,C++, Python kai alla. Polu exoun uperekthsei thn java kai den einai kalo auto...

Γτ λευτά?λολ.

θα φές ένα forum/site με domain name.άμα δεν κάνεις domain δεν πρόκειτε κανείς να σε πάρει στα σοβαρά.

θα θές κάποιους έμπειρους σχετικά με το project(px άμα είναι L2J θες έμπιρους L2J Developer,άμα είναι C+++ θές έμπιρους L2Off developer),και φυσικά μην περιμένεις να το κάνουνε τζάμπα αυτό.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Opws lew to l2 to anaferw tuxaia...

 

Nai ontos ama den exw domain sigoura den 8a to paroun sobara

 

alla egw ennow oxi server alla ena pack

 

Dhl pws 3ekiname ena pack? auth einai h erwthsh :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Για να ξεκινήσεις ένα pack σε οποιαδήποτε γλώσσα πρέπει να ξέρεις πολύ καλά την γλώσσα σε όλα τα επίπεδά της πχ.

- Networking / Socket Communication

- File Handling

- Multithreading (γενικότερα)

Να ξέρεις να δουλεύεις Garbage Collectors και άλλα πολλά που δεν ξέρω τα περισσότερα.Εγώ πάντως με 2 χρόνια και κάτι VB.NET δεν έχω αρκετές γνώσεις για να ξεκινήσω ένα τέτοιο project (τουλάχιστον μόνος μου).

Α και δεν υπάρχει περίπτωση να μπορέσεις να φτιάξεις ένα ικανοποιητικό project από την αρχή σε άλλη γλώσσα σε λιγότερο από 2 χρόνια , εκτός αν πληρώνεις developers που δουλεύουν πυρετωδώς... και πάλι....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...