Jump to content

Krima :/


Vampirenios

Recommended Posts

koita exw akousei polla..!! k oti iparxei k oti dn iparxei..!! egw pistevo pws dn iparxei tpt apla einai tis fantasias mas k leme sinexeia ox thee m k ox thee m..!! (i gnomi m)

Link to comment
Share on other sites

MaxCheatos 1 pragma exw na pw.... h imima8ia einai xiroteri apo tin ama8ia.... barieme na sxoliasw to ka8en apo auta pou les gt les kai polla..... 

Tecpa na ta paroume me tin sira...

 

1To to problima einai gnosto... ka8ws  ta kausaeria katastrefoun to ozon... me apotelesma na min exoume "prostasia" apo ton ilio.... ( oi megales dinameis exoun  kanei mia simfwnia... ospou to 2020 na miwsoun polla  epiblabes sixia kata 20%....

 

2Ro den exw kati na pw, ka8ws den exw akousei tpt giauto... kai pios o logos na ftiaxtoun robot me diko tous mialo.... stin ousia den 8a einai "mialo" ka8ws 8a ftiaxtoun apo mas... alla apoiroi kodikes pou 8a epanalaubanonte  me True/False opws ta pc  (1/0)

 

3To Oriste diabase ti einai h Νανοτεχνολογία... kai meta des ec ti exeis grapsei pws einai....(Oti Na Nai)

 

4To Logiko einai pws an alal3ei h troxia  ths ghs tote na (miw8e/au3i8ei) h 8ermokrasia..... E3artate an  apomakrin8oume apo ton hlio 8a exoume miwsi... an  pame pio konta au3isei... den 8elei poli mialo....

Alla kai pali den ginete na alla3ei monis h troxia....

 

5To

dld ena komati tou eine etoiimo na figei

 

WTF?  pou to akouses auto??  siga min xwristei kai stin mesi.... aplos  ston hlio ginonte  ka8imerina  ekri3eis... 8a ginei mia megaliteri... (h opia 8a apeleu8erosi  aktinobolia h opia kanei kako ston an8ropo...)(kai an ginei...)

sun_skylab.gif

 

6To 3ereis poso apexei h pio kontini mauri tripa apo thn gh?? H pio kontini eiani "V404 Cygni" se apostasi 7.800 etoi fwtos apo tin gh.... kai anisixeis apo twra? :P

Min anisixeis  oso zeis den 8a deis kamia mauri tripa na "roufaei" tin gh.. ka8ws  8elou  ekatomiria xronia gia na ftasoun...

 

7Mo to pio LoL apolla.... se 5 ekatomiria xronia??? 8a zeis??  Edw  4k xornia zoume kai to kanoume 8ema (Istoria... oxi proistoria...)

Se 5 ekatomiria xronia  8a exoume katastrafei apo monoi mas ... den xriazomaste boi8ia

 

-TeloC (fantasou na min sxoliaza) :P

Link to comment
Share on other sites

...se 30 xronia

 

Ναι εντάξει, και για το 2012 λέγανε οτι θα πεθάνετε όλοι αλλά άδικα χάρηκα

 

2 mporoume nanotexnologia/robot akoma 4logoi na mas dialisoune..

Πολύ terminator και matrix βλέπεις και σε χαλάει.

 

mas edose o theos ta panta kai emeis?ton prodosame...tou katastrepsame to spiti tr?>mas ta pernei piso...

alla me bash akoma merika stoixeia den uparxei kanenas theos ton dimiourgisane i an8ropoi prin xronia wste na exoune kapio anotero prosopo na pisteuoune allios 8a upirxe taraxi anamesa tous....eseis ti pisteuete uparxei i oxi?

Μέσα σε 2 ακριβώς λεπτά αλαξοπίστησες κι εσύ. Ένα πράγμα σαν τον devon χωρίς τις κότες που θυσιάζει.

 

Υπαρχει στις καρδιες οσων πιστευουν σε αυτον,και σε καμια εκκλησια και σε κανεναν παπα..

Η ύπαρξη του θεού είναι ανύπαρκτη. Δεν μπορούμε να κάνουμε υποθέσεις για την δημιουργία της ανθρωπότητας χωρίς αποδείξεις, αλλά αυτό είναι ένα μέσο για να μην τα εγκαταλείψουμε εύκολα, με την πίστη (Όχι οτι εγώ πιστεύω -.-")
Link to comment
Share on other sites

kanis den einai trelos.

eisai poli mikros gia na les tetia pragmata,molis megalosis efxome na katalavis ti pezete.

o monos tropos na vreis tin alithia einai ta vivlia.

Min to les.... kai to internet exei polla pragmata arki na 3ereis na psa3eis....

 

H ilikia den pezei rolo... alla h orimotita  na a3iologeis tin ka8e idisi kai na blepeis pisw apo ta logia tou ka8enos ti simferonta exei  h akoma ti epidioki...  Kai 30 xronon na paei an einai anorimos to idio me  einai...

 

Leme otan megalwseis 8a katalabeis... gt otan megalonoume apoxtame krisi kai "orimazoume" auto de n isxiei panta....

Link to comment
Share on other sites

Min to les.... kai to internet exei polla pragmata arki na 3ereis na psa3eis....

 

H ilikia den pezei rolo... alla h orimotita  na a3iologeis tin ka8e idisi kai na blepeis pisw apo ta logia tou ka8enos ti simferonta exei  h akoma ti epidioki...  Kai 30 xronon na paei an einai anorimos to idio me  einai...

 

Leme otan megalwseis 8a katalabeis... gt otan megalonoume apoxtame krisi kai "orimazoume" auto de n isxiei panta....

 

simfono apolita,giafto aloste eipa 'efxome na katalavis'.

Link to comment
Share on other sites

toso duskolo na sas blepw n pai8enete? :P

8a kaigomaste kai gw 8a gelaw XD

kala enta3ei eipame mn ginese toso kakia..!! ti sou kaname oste na gelas?? :) ..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...